Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

lil SOLID Es зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс по гарантії з доставкою

lil SOLID ES зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс по гарантії з доставкою

IQOS ORIGINALS ONE зламався?

lil SOLID ES зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс по гарантії з доставкою

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS ONE
ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Що не так з твоїм lil SOLID Es?

lil SOLID Es блимає червоним

Індикатор блимає червоним протягом 3 секунд

Перше, що потрібно перевірити, якщо індикатор lil SOLID Es блимає червоним — рівень заряду пристрою. Можливо, пристрій просто розряджений. Якщо індикатор блимає червоним протягом 3 секунд, а пристрій одночасно вібрує двічі, підключи Ліл до розетки на 2-3 хвилини, використовуючи оригінальні кабель та адаптер, що йдуть у комплекті. Якщо індикатор заблимає, залиш пристрій на зарядці на 2 години.

Якщо індикатор не блимає, спробуй зарядити пристрій від розетки за допомогою будь-яких інших кабелю та адаптера, можливо, твої вишли з ладу.

Індикатор блимає червоним 5 разів

Ймовірно, це збій програмного забезпечення або електроніки. Тут може допомогти перезавантаження. Для цього затисни кнопку на 8 секунд. lil SOLID Es завібрує, а його індикатор блимне двічі поспіль червоним, жовтим, блакитним та синім. Коли індикатор знову загориться блакитним, а lil одночасно завібрує двічі, це означатиме, що пристрій перезавантажився і готовий до використання.

Не допомогло? Звернися, будь ласка, до служби підтримки.

lil SOLID Es не вмикається

lil SOLID Es знаходиться у сплячому режимі

У тебе новий lil і ти використовуєш його вперше? Переконайся, що він не у сплячому режимі. Затисни кнопку на 2 секунди або просто постав девайс на зарядку. Індикатор має послідовно заблимати двічі червоним, оранжевим, блакитним та синім. Після цього пристрій можна використовувати. Залишати його до повної зарядки необов'язково.

lil SOLID Es розряджений

Якщо індикатор не блимає, ймовірно, Ліл розряджений. Постав його на зарядку від розетки на 2-3 хвилини, використовуючи оригінальні кабель та адаптер, що йдуть у комплекті. Індикатор має засвітитися червоним. Залиш пристрій на зарядці на 2 години. Якщо індикатор не світиться, спробуй зарядити lil від розетки за допомогою будь-яких інших кабелю та адаптера, можливо, твої вийшли з ладу.

lil SOLID Es погано тягнеться або мало аерозолю

Відчуваєш, що аерозолю поменшало, або lil SOLID Es взагалі не тягнеться?

1

Почисти девайс
Зачекай, поки lil охолоне після використання, та ретельно почисти його, використовуючи інструмент та палички для чистки. Рекомендуємо робити це після кожної пачки.
Далі запусти автоочистку, швидко натиснувши кнопку 5 разів протягом 2-х секунд, щоб запустити автоматичну чистку. Індикатор блиматиме помаранчевим протягом 90 секунд. Коли автоочистка закінчиться, дай пристрою 5 хвилин, щоб охолонути, і можеш продовжувати користуватись девайсом.

2

Перезавантаж Ліл
Перезавантаж пристрій, затиснувши кнопку на 8 секунд. lil завібрує, індикатор послідовно заблимає двічі червоним, помаранчевим, блакитним і синім. Після цього індикатор на секунду засвітиться блакитним, а Ліл завібрує двічі.

3

Роби затяжки правильно
Пам'ятаєш, що між затяжками потрібно робити невеликі паузи у 4-5 секунд? Так аерозолю буде достатньо.
Якщо аерозолю все одно мало, завітай до найближчого IQOS Space, щоб заміряти кількість аерозолю за допомогою спеціального обладнання.

Сеанс lil SOLID Es триває менше ніж 5 хвилин

Один сеанс lil SOLID Es розрахований на 5 хвилин або 14 затяжок, залежно від того, що настане раніше. Якщо тобі здається, що сеанс став коротшим, це можна перевірити так — увімкни lil без стіка (індикатор під час сеансу має горіти блакитним) і запусти секундомір на телефоні. Коли lil вимкнеться, таймер має показати 5 хвилин.

Також перевір чи вистачає стіка саме на 12-14 затяжок. Увімкни і почни використовувати lil, але записуй кожну затяжку. Зауваж, що затяжки слід робити правильно — не тягни надто сильно і роби паузи у 4-5 секунд, щоб тютюн встигав прогрітися.Якщо сеанс триває менше ніж має, спробуй почистити девайс, використовуючи інструмент для чистки та палички для чистки. Рекомендуємо робити це після кожної пачки.
Зачекай, поки lil охолоне після використання, та ретельно почисти його.

Сеанс все ще надто короткий? Звернися, будь ласка, до служби підтримки.

lil SOLID Es не заряджається

Маємо дві поради:

1

використовуй офіційний комплект аксесуарів для зарядки

2

заряджати девайс від розетки, так lil зарядиться швидше ніж від павербенку чи ноутбуку.
Якщо lil SOLID Es не заряджається, перевір, чи не пошкоджений роз’єм для зарядки на нижній частині девайсу. Якщо роз’єм цілий, спробуй продути його. Можливо, туди потрапили часточки тютюну.
Не допомогло? Перезавантаж пристрій, затиснувши кнопку на 8 секунд. lil завібрує, індикатор послідовно заблимає двічі червоним, помаранчевим, блакитним і синім. Після цього індикатор на секунду засвітиться блакитним, а Ліл завібрує двічі.
Якщо це не спрацювало, звернись, будь ласка, до служби підтримки.

lil SOLID Es блимає жовтим (помаранчевим)

Індикатор блимає жовтим один раз при натисканні на кнопку

Так, lil підказує, що в нього залишилося менше 35% заряду. В принципі, вже можеш ставити його на зарядку.

Індикатор блимає жовтим три рази

Все ОК, це не помилка. Так lil SOLID Es підказує, що запустив режим автоохолодження після трьох стіків, використаних поспіль. Просто зачекай 3,5 хв, щоб девайс охолов і можеш знову його використовувати.

Індикатор блимає жовтим двічі

Якщо lil SOLID Es двічі блимає помаранчевим, це означає, що у девайс потрапила рідина. Загалом ми не радимо використовувати пристрій після того, як у нього потрапила рідина. Але через деякий час ліл може підсохнути та почати працювати як зазвичай.

lil SOLID Es перестав нагрівати стік

Можливо, ти випадково вимкнув девайс під час використання. Якщо до того ти вже почав використовувати стік, дістань його (попередньо прокрутивши тричі) і встав новий. Слідкуй за тим, щоб випадково не затиснути кнопку в ході використання.

Якщо ж ти не вимикав девайс, а аерозолю все одно немає, спробуй перезавантажити lil. Для цього затисни кнопку на 8 секунд. Пристрій завібрує, індикатор послідовно заблимає двічі червоним, помаранчевим, блакитним і синім. Після цього індикатор на секунду засвітиться блакитним, а Ліл завібрує двічі.

У lil SOLID Es погано вставляється стік

Стік важко вставляється в пристрій або зовсім не вставляється? Спочатку переконайся, що вставляєш його тютюновою стороною вниз. Якщо ти все робиш правильно, ймовірно, у девайс забився тютюн. Почисти ліл, використовуючи інструмент для чистки, що йде у комплекті, та палички для чистки.

Якщо стік все ще погано вставляється, радимо запустити автоочистку девайса. Для цього натисни кнопку 5 разів протягом 2-х секунд. Індикатор блиматиме жовтим (помаранчевим) протягом 90 секунд. Коли автоочистка закінчиться, дай пристрою охолонути 5 хвилин і можеш продовжувати користуватись девайсом. Також можеш провести професійну чистку девайсу у IQOS Space. Це безкоштовно!

Лайфхак: коли виймаєш використаний стік, не забувай прокручувати його тричі в один бік і лише після цього діставай стік із пристрою.

Лайфхак: коли виймаєш використаний стік, не забувай прокручувати його тричі в один бік і лише після цього діставай стік із пристрою.

Не забувай чистити lil SOLID Es після кожної пачки стіків або частіше.

lil SOLID Es блимає зеленим

lil SOLID Es може блимати зеленим, якщо ти під’єднував його до ноутбука/комп’ютера. Постав його на зарядку від розетки на 5-10 хвилин, використовуючи оригінальні кабель та адаптер, що йдуть у комплекті.

Якщо це не допомогло, спробуй перезавантажити девайс. Для цього затисни кнопку на 8 секунд. lil завібрує, індикатор послідовно заблимає двічі червоним, помаранчевим, блакитним і синім. Після цього індикатор на секунду засвітиться блакитним, а Ліл завібрує двічі.

У lil SOLID Es зламалася голка

Поломка нагрівального елемента lil SOLID Es, на жаль, не підлягає ремонту і не покривається гарантією.

Нагрівальний елемент найчастіше пошкоджується через неправильне або необережне використання пристрою. Ось кілька порад, щоб цього уникнути:

вставляй стік у девайс акуратно, не натискаючи на нього надмірно;

не використовуй сторонні предмети для чистки lil SOLID Es, лише спеціально призначені для цього палички та щіточку;

при чистці не натискай на нагрівальну голку;

коли виймаєш використаний стік, не забувай прокручувати його тричі в один бік і лише після цього діставай стік із пристрою.

lil SOLID Es нагрівається в процесі використання

Все ок, в процесі використання lil може трохи нагріватися. Особливо, якщо у тебе було кілька стіків поспіль. Дай девайсу охолонути, та користуйся як зазвичай.

Якщо lil нагрівається так сильно, що його некомфортно тримати, не використовуй його та звернись, будь ласка, до служби підтримки.

Тобі також може бути цікаво

Жовт 16, 2023

Як чистити lil SOLID Es?

Читати більше

Жовт 18, 2023

Як заряджати lil SOLID Es?

Читати більше

Тобі також може бути цікаво

lil-solid-faults

Бер 21, 2022

Що робити, якщо lil SOLID 2.0 не працює, гірчить чи не заряджається?

Читати більше

how-to-restart-lil-solid-2

Сер 5, 2021

Як перезавантажити lil Solid 2.0, якщо він блимає червоним?

Читати більше

lil-solid-2-how-to-use

Лип 16, 2021

Як використовувати lil SOLID 2.0? Інструкція із відео

Читати більше

how-to-clean-lil-solid-2

Лип 20, 2021

Як чистити lil SOLID 2.0? Покрокова інструкція з відео

Читати більше

how-to-charge-lil-solid-2

Лип 22, 2021

Як заряджати lil SOLID 2.0? Інструкція із відео

Читати більше

Залишились питання?
Зв'яжись з нами! Як тобі зручніше?

Кол-центр 4767 або
0 800 507 807

Facebook
logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.