Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Жовт 10, 2023

Як користуватися lil SOLID Es

Що таке lil SOLID Es?

lil SOLID Es (ліл Солід Ес) — це наступне покоління системи нагрівання тютюну lil SOLID; пристрій у компактному форматі “все в одному” із потужною батареєю, що дозволяє використовувати 25 стіків без підзарядки. Ліл Солід Ес має ті ж самі технологію і принцип роботи, що й інші системи нагрівання тютюну lil, але має й деякі відмінності:

  • незважаючи на потужну батарею, це найлегший з девайсів lil — пристрій важить на 22 г менше, ніж попередній lil;
  • управління девайсу відбувається за допомогою однієї кнопки-індикатора;
  • має 5 нових кольорів та змінні кольорові ковпачки.

Як користуватися lil SOLID Es?

Крок 1. Виведи lil SOLID Es з режиму очікування

Якщо використовуєш ліл Солід вперше, спочатку виведи його зі сплячого режиму. Для цього постав lil на зарядку від розетки (адаптер і кабель для зарядки знайдеш у комплекті з девайсом). Вистачить буквально пари хвилин.

Крок 2. Перевір рівень заряду

Про рівень заряду ліл Солід Ес розкаже світловий індикатор:

  • якщо індикатор горить синім — батарея заряджена на 75-100%;
  • світло-блакитним — на 35-75%;
  • помаранчевим (жовтим) — на 1-35%;
  • якщо горить червоним, девайс повністю розряджений.
lil SOLID Es

Якщо світиться синім, можеш від’єднувати від зарядки і використовувати. Якщо помаранчевим чи червоним — залиш на зарядці. Час повної зарядки lil SOLID Es займає 2 години.

Крок 3. Встав стік

lil SOLID Es

Відсунь вбік круглу кришечку на ковпачку і встав стік тютюновою частиною донизу так, щоб він торкнувся дна тримача. Але не тисни занадто сильно.

Крок 4. Увімкни lil SOLID Es

lil SOLID Es

Щоб увімкнути девайс, затисни кнопку на 2-4 секунди до вібрації. Трошки зачекай, поки ліл нагріє стік. Під час нагрівання індикатор блиматиме блакитним. Коли індикатор перестане блимати, і девайс завібрує вдруге — можна використовувати.

Крок 5. Сеанс використання lil SOLID Es

У тебе є 5 хвилин чи 14 затяжок — стільки триває один сеанс використання стіка з ліл Солід Ес.

Якщо ти звик курити сигарети і раніше не використовував системи нагрівання тютюну, зверни увагу, що lil має досить легку затяжку, тож, не потрібно затягуватися надто сильно. За силою затяжка має бути трохи легшою за сигаретну.

Радимо робити невеликі паузи (4-5 секунд) між затяжками, щоб тютюн у стіку встигав прогріватися, а смак залишався таким же насиченим.

Крок 6. Сеанс використання ліл Солід Ес добігає кінця

Якщо девайс завібрував ще раз і почав блимати блакитним, у тебе залишилося 30 секунд або 3 затяжки, в залежності від того, що настане швидше. Коли індикатор перестане світитись, а пристрій завібрує двічі, сеанс завершився. Ліл вимикається автоматично, натискати на кнопку не потрібно.

lil SOLID Es

Коли сеанс закінчиться, обов’язково прокрути стік мінімум тричі в одному напрямку, і тоді виймай. Ковпачок підіймати не потрібно, дістаєш стік, закриваєш кришечку, і все. Якщо раптом захочеш завершити сеанс раніше, затисни кнопку на кілька секунд, щоб вимкнути девайс. З лілом після першого сеансу можна одразу використати другий стік та навіть третій. Тільки зауваж, якщо використаєш 3 стіка поспіль без пауз, девайс автоматично запустить режим охолодження на 3 з половиною хвилини. Після цього можеш знову використовувати ліл. 

Лайфхаки для користувачів lil SOLID Es

1. Прокручуй стік 3 рази перед тим, як дістати з lil SOLID

Щоб після використання тютюн не застрягав у девайсі, перед тим, як діставати стік, прокрути його мінімум тричі в одному напрямку.

2. Закривай кришечку-засувку після кожного використання

Це захистить ліл від потрапляння всередину сторонніх предметів.

3. Чисти після кожної пачки стіків

Щоб твій ліл не гірчив і не мав неприємного запаху, радимо чистити його після кожних 20 використань. Щіточка для чистки йде у комплекті з девайсом.

4. Тримай lil зарядженим

Повного заряду батареї lil SOLID Es вистачає на 25 стіків. Щоб девайс не підвів тебе в момент, коли захочеться зробити перерву на стік, тримай його зарядженим. Найзручніше залишати lil SOLID Es на зарядку на ніч разом зі смартфоном.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.