Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Жовт 17, 2023

Як заряджати lil SOLID Es? Інструкція з відео.

Ділимося корисними порадами та інструкцією з правильної зарядки lil SOLID Es: скільки часу займає зарядка, як визначити залишок заряду батареї по індикатору, що робити, якщо ліл не заряджається тощо. 

Зручніше подивитися? Підготували відео-інструкцію із зарядки ліл Солід Ес:Як правильно заряджати ліл Солід Ес?

 1. Для зарядки lil Es потрібно використовувати оригінальні зарядні аксесуари (адаптер та USB-кабель), які йдуть у комплекті з девайсом. 
 2. Найшвидше ліл заряджається від розетки. Тож, підключи зарядний блочок до розетки.
 3. Якщо підключаєш новенький ліл до зарядки вперше, девайс має завібрувати і засвітитися по черзі різними кольорами. Це означатиме, що пристрій вийшов зі сплячого режиму. 
 4. Під час зарядки індикатор на кнопці блиматиме блакитним.
 5. Повна зарядка триває 2 години. Коли індикатор перестане блимати і просто буде світитися блакитним, можеш від’єднувати, пристрій повністю зарядився.

lil SOLID Es, як і більшість сучасних гаджетів, має роз’єм для зарядки Type C. Розуміємо, що іноді легше зарядити девайс першою зарядкою, яку знайшов вдома з відповідним роз’ємом, але ми рекомендуємо користуватися оригінальними аксесуарами для зарядки від розетки. Так батарея слугуватиме довше, а сам пристрій заряджатиметься швидше. Блок живлення та USB-кабель для зарядки lil SOLID Es можна замовити прямо тут, на сайті, якщо раптом десь їх загубив.

Як зрозуміти, скільки заряду залишилось у lil SOLID Es?

Щоб перевірити, скільки заряду залишилося у твого ліла, натисни на кнопку-індикатор на пристрої (вона там одна). Індикатор засвітиться:

lil SOLID Es

 • індикатор світиться синім — батарея заряджена на 75-100%;
 • світиться світло-блакитним — заряджено на 35-75%;
 • помаранчевим (жовтим) — краще під’єднати до зарядки, залишилося 1-35%;
 • червоним — рівень заряду на нулі, час підзарядитися.

lil SOLID Es не заряджається. Що робити?

Індикатор ліл Солід Ес світиться червоним та не заряджається, або індикатор взагалі не світиться — чому так може бути? 

lil SOLID Es

 1. Ліл повністю розряджений. Індикатор може не світитися, якщо ти довго не користувався пристроєм, або не поставив заряджатися коли він розрядився та почав світитися червоним. Постав ліл на зарядку від розетки та залиш на 2 години, до повної зарядки.
 2. Неоригінальні аксесуари для зарядки. lil SOLID Es чутливий до “чужих” зарядних аксесуарів. Підключи ліл до зарядки за допомогою кабеля і блочка, які йдуть у комплекті з пристроєм.
 3. В роз’єм для зарядки щось потрапило. Можливо, часточки тютюну чи ще щось. Спробуй акуратно почистити або продути роз’єм.
 4. Зарядка не від розетки. Можливо, ти заряджаєш девайс від ноутбука, павербенка або зарядної станції. Це окей, але цієї потужності не вистачає для зарядки повністю розрядженого ліла.

Якщо поради вище не допомогли, та індикатор ліла все одно не світиться чи світиться червоним, причина може бути в збої електроніки девайса або його поломці. Ти можеш провести онлайн-діагностику несправностей lil SOLID Es онлайн прямо тут, на сайті або через Viber-бот, і замовити заміну на новий пристрій за гарантією, якщо в цьому буде потреба. Також ти можеш звернутися до служби підтримки за номером 4767 чи до будь-якого фірмового магазину IQOS Space (адреси магазинів знайдеш на мапі). 

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.