Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Жовт 15, 2023

Як чистити lil SOLID Es: покрокова інструкція

Розказуємо про те, як правильно чистити lil SOLID Es і навіщо це потрібно. Після використання ліла всередині нагрівальної камери може залишатися тютюн. Якщо пристрій довго не чистити, при повторному нагріванні ці частинки тютюну можуть псувати запах і смак. Тож, читай нижче, що потрібно для якісної чистки твого ліла. 

Як чистити ліл Солід Ес?

Почистити lil SOLID зовсім нескладно. Тобі знадобляться 5-10 хвилин, ліл, щіточка та палички для чистки, і наша інструкція. Щіточка йде у комплекті з девайсом, а палички для чистки можна замовити окремо.

Як чистити lil SOLID Es

1. Дай пристрою охолонути.

Не варто чистити девайс відразу після використання. Переконайся, що ліл вимкнений і зачекай буквально кілька хвилин, щоб він встиг охолонути.

2. Зніми ковпачок. 

До речі, якщо маєш новий інструмент для чистки PRO, можеш також почистити ковпачок за допомогою спеціальної насадки (з позначкою маленького кружечка). Відкрий інструмент, стисни бокові сторони щіточки і потягни її вгору, щоб подовжити, встав в отвір ковпачка і прокрути. Якщо користуєшся звичайною щіточкою, тоді просто акуратно постукай ковпачком по столу, щоб витряхнути з нього часточки тютюну.

Зніми ковпачок lil SOLID Es

3. Почисти нагрівальну камеру.

Переходимо до чистки самого пристрою. Відкрий інструмент для чистки стороною із щіточкою, встав його в девайс, і обертальними рухами почисти нагрівальну камеру. Переверни ліл і витряхни залишки тютюну.

lil SOLID Es

4. Почисти нагрівальну голку.

Тепер встав інструмент стороною з лопаткою, і так само, обертальними рухами, почисти нагрівальну голку. Якщо маєш щіточку PRO, з однієї сторони в неї насадка для чистки нагрівальної голки (з великим кружечком). Щоб почистити голку, встав щіточку відповідною стороною, покрути її у різні сторони, і витряхни залишки тютюну. 

5. Скористайся паличками для чистки. 

Для більш ретельної чистки протри нагрівальну голку, камеру і ковпачок спеціальними паличками для чистки. 

Автоматична чистка lil SOLID Es

lil SOLID Es

Також lil SOLID Es має режим автоматичної очистки. Під час автоочистки пристрій на короткий час піднімає температуру нагрівальної голки та ніби прожарює нагрівальну камеру, таким чином дезинфікуючи її та очищуючи від дрібних часточок тютюну. Автоочистка не заміняє регулярну чистку щіточкою, але якісно її доповнює.

Переконайся, що пристрій охолонув. Потім увімкни автоматичну чистку, швидко натиснувши на кнопку 5 разів. Індикатор на кнопці почне блимати помаранчевим (жовтим) і продовжуватиме протягом 90 секунд — це означатиме, що триває автоочистка. Коли пристрій двічі завібрує, а індикатор згасне — автоочистка закінчилася. Ось і все, твій ліл чистий і готовий до використання.

Зручніше подивитись? Підготували для тебе відео-інструкцію з чистки lil SOLID Es.Що ще важливо знати про чистку lil SOLID?

  1. Ми рекомендуємо чистити lil після кожних 20 використань (пачки стіків). Але можна частіше, якщо є потреба.
  2. З часом ковпачок може вбирати запах тютюну, тому радимо раз у 3 місяці змінювати його на новий. lil SOLID Es має змінні ковпачки у 9 кольорах, які можна замовити прямо тут, в інтернет-магазині. Можеш підібрати ковпачок в колір девайсу, або, навпаки, змінити зовнішній вигляд пристрою за допомогою яскравих металевих ковпачків.
  3. Не використовуй для чистки сторонні предмети (ножі, шпильки, ключі тощо). Так ти можеш пошкодити свій ліл. І, на жаль, в такому випадку ми не зможемо замінити його за гарантією, адже поломка через неправильне використання не є гарантійним випадком.
  4. Якщо ти промиватимеш водою інструмент для чистки, переконайся, що він повністю висох, перш ніж використовувати його для чистки. Краплі води можуть пошкодити електроніку девайса, якщо потраплять всередину.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.