Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

BONDS зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс по гарантії з доставкою

lil SOLID ES зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс по гарантії з доставкою

IQOS ORIGINALS ONE зламався?

BONDS зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс по гарантії з доставкою

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS ONE
ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Що не так із твоїм BONDS?

Індикатори BONDS не світяться

Індикатори можуть не світитися, якщо:

1

BONDS вимкнений. Щоб увімкнути його, затисни кнопку на 4 секунди. Девайс повинен завібрувати, а індикатори на кнопці засвітитися білим.

2

BONDS розряджений. Перед першим використанням повністю заряди пристрій. Повна зарядка займає 150 хвилин (2,5 години). Радимо заряджати девайс від розетки.

Якщо це не допомогло, перезавантаж пристрій.

Для цього затисни кнопку на 10 секунд. Девайс завібрує, а індикатори засвітяться білим. Через кілька секунд буде друга вібрація, індикатори згаснуть. Дочекайся, поки Бондс завібрує втретє, а індикатори засвітяться і згаснуть.

Нижній індикатор BONDS блимає жовтим

Якщо індикатор блимає жовтим, пристрій розряджений. Постав BONDS на зарядку від розетки за допомогою оригінальних аксесуарів. Повна зарядка займає 150 хвилин (2,5 години), але ти можеш використовувати девайс вже після 20 хвилин підзарядки.

Індикатор BONDS блимає червоним

Можливо, стався збій електроніки або програмного забезпечення. Спробуй перезавантажити BONDS. Для цього натисни та утримуй кнопку 10 секунд. Девайс завібрує, а індикатори засвітяться білим. Через кілька секунд буде друга вібрація, індикатори згаснуть. Дочекайся, поки пристрій завібрує втретє, а індикатори засвітяться і згаснуть.

Не допомогло? Звернися, будь ласка, до служби підтримки.

Усі поділки індикатору BONDS по черзі блимають білим

Якщо BONDS не вмикається, а всі поділки індикатору по черзі блимають білим, з девайсом все окей. Сигнал свідчить про те, що увімкнувся режим автоохолодження (вмикається автоматично після 3 стіків поспіль). Зачекай 4 хв, поки девайс охолоне, і можеш знову використовувати.

Усі індикатори BONDS блимають білим 

1

BONDS перегрівся або переохолонув. Можливо, пристрій довго знаходився на холоді або під сонцем. Оптимальний діапазон температур для роботи BONDS — від 0 до +40ºC. Не потрібно намагатись нагріти його за допомогою вогню/батареї або охолодити. Просто залиш пристрій в кімнатній температурі на 30-40 хв.

2

Збій у роботі BONDS. Якщо з температурою все окей, але індикатори все одно блимають білим, можливо, стався збій електроніки. Перезавантаж пристрій, затиснувши кнопку на 10 секунд. Девайс завібрує, а індикатори засвітяться білим. Через кілька секунд буде друга вібрація, індикатори згаснуть. Дочекайся, поки пристрій завібрує втретє, а індикатори засвітяться і згаснуть.

Нічого не змінилося? Звернися, будь ласка, до служби підтримки.

Стік застряг всередині BONDS 

Переконайся, що вставляєш стік правильно – до лінії на фільтрі, написом blends догори.

Якщо занадто тиснути на стік або, навпаки, вставляти не до кінця, нижній фільтр від стіка може розплавитися і застрягнути в пристрої. Не використовуй BONDS, якщо стік зламався і частинка від нього застрягла всередині. Переверни девайс і спробуй потрусити. Якщо це не допомогло, обережно дістань залишки стіка за допомогою голки або шпильки.

Мало аерозолю в BONDS

Якщо раніше ти курив сигарети, то зверни увагу, що аерозолю від систем нагрівання тютюну виділяється менше, порівняно з сигаретним димом. Тому спочатку може здаватися, що Бондс погано тягнеться або дає мало аерозолю.

Ти робив тестову затяжку після 2-ї вібрації і під час неї було мало аерозолю? BONDS лише почав нагрівати стік. Дочекайся третьої вібрації і зроби ще одну затяжку.

Як правильно використовувати BONDS, щоб було достатньо аерозолю:

1

Використовуй BONDS лише зі стіками BLENDS. Переконайся, що ти правильно вставив стік: до лінії на фільтрі, написом blends догори.

2

Не використовуй стік BLENDS повторно.

3

Роби паузи хоча б на 4 секунди між затяжками, щоб тютюн встигав прогрітися.

4

Не закривай отвір для потоку повітря в нижній частині пристрою.

Індикатори BONDS світяться, але сеанс не розпочинається

Так може бути, якщо BONDS недостатньо заряджений. Можливо, пройшло, замало часу після початку зарядки. Повна зарядка пристрою займає 150 хвилин, але ти можеш його використовувати вже після 20 хвилин підзарядки.

Якщо це не допомогло, перезавантаж Бондс, затиснувши кнопку на 10 секунд. Девайс завібрує, а індикатори засвітяться білим. Через кілька секунд буде друга вібрація, індикатори згаснуть. Дочекайся, поки пристрій завібрує втретє, а індикатори засвітяться і згаснуть.

Сеанс BONDS швидко закінчується

Один сеанс використання BONDS триває 4 хвилини, без обмеження кількості затяжок. Щоб смак залишався насиченим і було достатньо аерозолю, дотримуйся декількох порад:

1

Використовуй BONDS лише зі стіками BLENDS. Переконайся, що стік вставлений правильно: до лінії на фільтрі, написом blends догори.

2

Не використовуй один і той самий стік двічі. Використані стіки мають ледь помітний слід на середній частині.

3

Роби затяжки правильно – не тягни надто сильно і роби паузи між ними, щоб пристрій встигав прогрівати тютюн.

BONDS нагрівається 

Все ок, в процесі використання BONDS може трохи нагріватися. Особливо, якщо ти використав кілька стіків поспіль. Дай девайсу трохи охолонути, і можеш використовувати як зазвичай.

Якщо BONDS нагрівається так сильно, що його некомфортно тримати, не використовуй його та звернися до служби підтримки за номером 4767.

Тобі також може бути цікаво

lil-solid-faults

Бер 21, 2022

Що робити, якщо lil SOLID 2.0 не працює, гірчить чи не заряджається?

Читати більше

how-to-restart-lil-solid-2

Сер 5, 2021

Як перезавантажити lil Solid 2.0, якщо він блимає червоним?

Читати більше

lil-solid-2-how-to-use

Лип 16, 2021

Як використовувати lil SOLID 2.0? Інструкція із відео

Читати більше

how-to-clean-lil-solid-2

Лип 20, 2021

Як чистити lil SOLID 2.0? Покрокова інструкція з відео

Читати більше

how-to-charge-lil-solid-2

Лип 22, 2021

Як заряджати lil SOLID 2.0? Інструкція із відео

Читати більше

Залишились питання?
Зв'яжись з нами! Як тобі зручніше?

Кол-центр 4767 або
0 800 507 807

Facebook
logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.