Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

IQOS ILUMA PRIME
зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс за гарантією з доставкою

lil SOLID ES зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс по гарантії з доставкою

IQOS ORIGINALS ONE зламався?

IQOS ILUMA PRIME зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс по гарантії з доставкою

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS ONE
ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Тримач IQOS ILUMA PRIME

Тримач IQOS ILUMA PRIME блимає жовтим

На тримачі IQOS ILUMA PRIME є дві лампочки. Нижня лампочка може блимати червоним, якщо:

Стався збій електроніки

Якщо це збій електроніки або ПЗ, перезавантаж пристрій. Поверни тримач у зарядний пристрій і затисни кнопку на зарядному пристрої на 10 секунд. Усі індикатори вимкнуться, заблимають білим, та загоряться знову.

Прошивка IQOS застаріла

Також варто перевірити версію прошивки пристрою. Перевірити і оновити прошивку можна в додатку IQOS App. Для цього підключи до нього IQOS за допомогою кабелю або Bluetooth. Далі зайди в "Налаштування пристрою" і обери "Про мій пристрій".

Тримач IQOS ILUMA PRIME блимає жовтим

Якщо індикатор блимає жовтим, це означає, що тримач просто розрядився після використання 2-х стіків поспіль. Підзаряди тримач в зарядженому зарядному пристрої. Тримач заряджається до першого стіка за 2 хвилини, та ще за 4 хвилини – до другого стіка.

Тримач IQOS ILUMA PRIME блимає білим

Якщо індикатори блимають білим, а сам тримач працює справно і вмикається, з IQOS все добре. Білий колір індикаторів сигналізує про базові процеси: старт сеансу, процес нагрівання стіка, зарядку тощо.

Якщо індикатори блимають білим, а тримач не вмикається, швидше за все тримач перегрівся або переохолонув (оптимальна робоча температура Айкос Ілюма від 0 до +40ºC). Просто потримай пристрій при кімнатній температурі протягом 10-15 хвилин.

Другий індикатор на тримачі IQOS ILUMA PRIME не світиться

На тримачі IQOS ILUMA PRIME є два круглих індикатори, які показують на скільки сеансів вистачить заряду тримача без підзарядки. Якщо білим горять два індикатори – маєш 2 сеанси. Якщо один – залишився один. Можеш використати ще один стік або одразу підзарядити тримач на другий (4 хв).

Якщо навіть після підзарядки білим світиться лише один індикатор, спробуй оновити прошивку. Це можна зробити в додатку IQOS App. Для цього підключи до нього IQOS за допомогою кабелю або Bluetooth. Далі зайди в "Налаштування пристрою" і обери "Про мій пристрій". Якщо доступна нова версія прошивки – онови її.

Тримач IQOS ILUMA PRIME не заряджається

1

Тримач може заряджатися довше (до 10 хв) при першій зарядці або після тривалої перерви. Зачекай поки дві круглі лампочки на зарядному пристрої не почнуть рівно світитися білим, і можеш використовувати.

2

Тримач IQOS ILUMA PRIME може не заряджатися через забруднені контакти. Протри контакти на нижній частині тримача м'якою тканиною або паличкою для чистки. І так само протри контакти зарядного пристрою – зніми накладку та почисти контакти всередині зарядного пристрою.

IQOS ILUMA PRIME швидко закінчується

Один сеанс IQOS ILUMA PRIME триває 6 хвилин або 14 затяжок (в залежності від того, що настане раніше). Якщо тобі здається, що сеанс закінчується швидше, спробуй заміряти тривалість сеансу.

1

Увімкни секундомір одразу після того, як розпочнеться сеанс (в цей момент не роби затяжки). Зупини секундомір, коли індикатори погаснуть. Має показати 6 хвилин.

2

Також заміряй кількість затяжок. Увімкни і почни використовувати IQOS. Кожну затяжку записуй. Між затяжками роби невеликі паузи, щоб тютюн встигав прогріватися.

Якщо вийшло менше 6 хвилин або 14 затяжок, спробуй зробити те саме з іншим стіком TEREA.

Не допомогло? Спробуй оновити прошивку в додатку IQOS App. Для цього підключи до нього IQOS за допомогою кабелю або Bluetooth. Зайди в "Налаштування пристрою" і обери "Про мій пристрій". Якщо доступна нова версія прошивки – онови її.

Якщо сеанс IQOS все одно залишається коротким, звернись, будь ласка, до служби підтримки.

Всередині IQOS ILUMA PRIME застряг стік

Якщо занадто сильно тиснути на стік TEREA, можна випадково його зламати.

Не використовуй IQOS, якщо стік зламався і частинка від нього застрягла всередині. Вимкни тримач та дай йому кілька хвилин, щоб охолонути. Спробуй обережно дістати залишки спеціальним інструментом або зубочисткою.

Індикатори тримача IQOS ILUMA PRIME не світяться

1

Якщо жоден індикатор на тримачі не світиться, тримач може бути повністю розряджений. Підзаряди тримач у зарядному пристрої протягом 10 хвилин, поки круглі лампочки на зарядному пристрої не почнуть світитися білим.

2

Якщо зарядка не розпочинається, перезавантаж зарядний пристрій (з тримачем всередині), затиснувши кнопку на 10 секунд, і трошки зачекай, щоб тримач почав заряджатися.

Сеанс IQOS ILUMA PRIME не розпочинається

Переконайся, що використовуєш саме стік TEREA (не HEETS, Fiit, BLENDS), та вставляєш його правильно – до лінії на фільтрі, написом TEREA догори. Перевір чи всередині тримача не заважають залишки стіка. Якщо помітив частину стіка, дістань її спеціальним інструментом або зубочисткою.

Якщо зі стіком все добре, встав тримач у зарядний пристрій і перезавантаж девайс, затиснувши кнопку на 10 секунд. Після цього спробуй розпочати сеанс ще раз.

Не працює автозапуск в IQOS ILUMA PRIME

1

Переконайся, що використовуєш саме стік TEREA (не HEETS, Fiit, BLENDS), та вставляєш його правильно – до лінії на фільтрі, написом TEREA догори. Перевір чи всередині тримача не заважають залишки стіка. Якщо помітив частину стіка, дістань її спеціальним інструментом або зубочисткою.

2

Якщо зі стіком все добре, перевір чи увімкнена функція автозапуску в додатку IQOS App. Для цього підключи до нього IQOS за допомогою кабелю або Bluetooth. Далі зайди в "Налаштування пристрою". Якщо функція "Автозапуск" вимкнена, увімкни в додатку.

Зарядний пристрій IQOS ILUMA PRIME

Індикатор зарядного пристрою IQOS ILUMA PRIME блимає червоним

Довгий індикатор зверху на корпусі IQOS ILUMA PRIME відповідає за роботу зарядного пристрою, а два круглі індикатори – за тримач. Якщо нижня поділка довгого індикатора блимає червоним:

1

Перезавантаж пристрій. Можливо, стався збій електроніки або ПЗ. Щоб перезавантажити, затисни кнопку на зарядному пристрої на 10 секунд. Усі індикатори вимкнуться, заблимають білим, та загоряться знову.

2

Онови прошивку. Перевірити версію прошивки IQOS і оновити її можна в додатку IQOS App. Для цього підключи до нього IQOS за допомогою кабелю або Bluetooth. Далі зайди в "Налаштування пристрою" і обери "Про мій пристрій". Якщо доступна нова версія прошивки – онови її.

Круглі лампочки на зарядному пристрої IQOS ILUMA PRIME блимають червоним

Круглі індикатори на зарядному пристрої IQOS ILUMA PRIME показують статус роботи тримача. Якщо один із них горить червоним:

1

Можливо, контакти тримача або зарядного пристрою забруднилися та нещільно прилягають. Почисти контакти на нижній частині тримача паличкою для чистки або сухою тканиною. Зніми накладку із зарядного пристрою. Паличкою для чистки почисти контакти всередині зарядного пристрою.

2

У тримача стався збій електроніки або ПЗ. Перезавантаж IQOS (з тримачем всередині), затиснувши кнопку на 10 секунд. Усі індикатори вимкнуться, заблимають білим, та загоряться знову.

Індикатор зарядного пристрою IQOS ILUMA PRIME блимає жовтим

Одразу попередимо, це не проблема. Швидше за все, Айкос Ілюма Прайм просто розряджений. Підключи девайс до розетки (краще за допомогою оригінальних аксесуарів). Повна зарядка IQOS ILUMA PRIME триває 135 хв, але ти зможеш використовувати пристрій й після 20 хвилин підзарядки. 

Індикатор зарядного пристрою IQOS ILUMA PRIME блимає білим

Зазвичай білий колір індикаторів сигналізує про нормальну роботу пристрою – триває зарядка, нагрівання стіка або перезавантаження, показує заряд акумулятора, тощо.

Нижня поділка індикатора на зарядному пристрої також може блимати, якщо IQOS "змерз" або "перегрівся" (оптимальна робоча температура IQOS ILUMA PRIME від 0 до +40ºC). Залиш його в кімнатній температурі протягом 10-15 хвилин.

IQOS ILUMA PRIME швидко розряджається

Повної зарядки IQOS ILUMA PRIME має вистачати на 20 сеансів. Якщо тобі здається, що девайс не тримає заряд на 20 стіків, треба це перевірити. Повністю заряди IQOS, підключивши його до розетки (за допомогою оригінальних аксесуарів) на 135 хвилин (2 год 15 хв).

Спробуй протягом дня (або декількох днів) рахувати та записувати кількість стіків, які використаєш на одному заряді. Якщо вийде менше, ніж 20, онови прошивку в додатку IQOS App. Це швидко і безкоштовно. Для цього підключи до IQOS до додатку за допомогою кабелю або Bluetooth. Зайди в "Налаштування пристрою" і обери "Про мій пристрій". Якщо доступна нова версія прошивки – онови її.

Зарядний пристрій IQOS ILUMA PRIME не заряджається

Якщо не заряджається новий, щойно розпакований девайс, можливо, батарея просто повністю розрядилася, і IQOS знадобиться більше часу. Підключи пристрій до розетки (краще за допомогою оригінальних аксесуарів) на 2 години 15 хвилин.

Також перевір чи не пошкоджені кабель або адаптер для зарядки. Якщо з аксесуарами все добре, перезавантаж IQOS, затиснувши кнопку на 10 секунд. Усі індикатори вимкнуться, заблимають білим, та загоряться знову.

IQOS ILUMA PRIME не підключається до телефону через Bluetooth

Bluetooth у IQOS ILUMA PRIME потрібен для того, щоб підключитися до мобільного додатку IQOS App. Якщо не виходить підключитися:

1

Спробуй дістати тримач із зарядного пристрою, і повернути його назад.

2

Перезавантаж девайс, затиснувши кнопку на 10 секунд. Індикатори вимкнуться, заблимають білим, та загоряться знову.

3

Якщо ти вже підключався до додатку раніше, спробуй видалити IQOS зі списку своїх пристроїв та підключи його знову.

4

Онови прошивку пристрою у додатку IQOS App, підключивши IQOS за допомогою кабелю. Зайди в "Налаштування пристрою" і обери "Про мій пристрій". Якщо доступна нова версія прошивки – онови її.

Тобі також може бути цікаво

lil-solid-faults

Бер 21, 2022

Що робити, якщо lil SOLID 2.0 не працює, гірчить чи не заряджається?

Читати більше

how-to-restart-lil-solid-2

Сер 5, 2021

Як перезавантажити lil Solid 2.0, якщо він блимає червоним?

Читати більше

lil-solid-2-how-to-use

Лип 16, 2021

Як використовувати lil SOLID 2.0? Інструкція із відео

Читати більше

how-to-clean-lil-solid-2

Лип 20, 2021

Як чистити lil SOLID 2.0? Покрокова інструкція з відео

Читати більше

how-to-charge-lil-solid-2

Лип 22, 2021

Як заряджати lil SOLID 2.0? Інструкція із відео

Читати більше

Залишились питання?
Зв'яжись з нами! Як тобі зручніше?

Кол-центр 4767 або
0 800 507 807

Facebook

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.