Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

IQOS VEEV зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс по гарантії з доставкою

IQOS VEEV зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс по гарантії з доставкою

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS ONE
ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Що не так із твоїм IQOS VEEV?

IQOS VEEV горить або блимає білим

Найчастіше білі сигнали індикаторів інформують про нормальні процеси роботи: включення, використання, зарядку. Але може бути і так:

Верхній та нижній індикатори одночасно горять білим

Це не помилка. Почергове блимання 2-х з 4-х поділок індикаторів говорить про те, що IQOS VEEV зараз підключається до додатку IQOS App через Bluetooth.

Тільки верхній індикатор блимає білим

У поді закінчилася рідина або под встановлений неправильно. Перевір рівень рідини в прозорому віконці та, якщо потрібно, просто заміни под на новий. Якщо под новий і рідини в ньому достатньо – вийми картридж і встав його заново, поки не відчуєш легку вібрацію. Переконайся, що зняв жовтий захисний клапан з пода, перш ніж вставляти його в девайс!

Білим блимає лише нижній індикатор

Пристрій просто розряджений. Постав його на зарядку. У процесі заряджання IQOS VEEV можна використовувати.

Усі індикатори двічі блимнули білим і згасли

Пристрій “замерз” або “перегрівся”. IQOS VEEV працює оптимально за температури від 0 до 40°C. Так що, якщо девайс довго був на холоді або на спеці, він може трохи заглючити. Виправити це легко – просто залиш Вів на деякий час у приміщенні з кімнатною температурою.

IQOS VEEV не вмикається або не запускається

Щоб увімкнути IQOS VEEV, потрібно вставити в нього под і затиснути кнопку на 1 секунду. Якщо девайс поводиться не так як має, ймовірно:

Міні-вейп просто розрядився.

Постав його на зарядку, використовуючи офіційні кабель і адаптер. Індикатор почне блимати. Щоб повністю зарядити пристрій, тобі знадобиться лише 30 хвилин. Є лайфхак: використовувати IQOS VEEV можна й у процесі заряджання.

У поді VEEV закінчилася рідина.

Tехнологія IQOS MESH самостійно контролює рівень рідини в поді та автоматично зупиняє сеанс, коли картридж закінчився. Міні-вейп підкаже тобі про це білим блиманням верхнього індикатора. Перевір кількість рідини в картриджі через прозоре віконце і, якщо вона закінчилася, просто заміни под на новий.

Картридж встановлено неправильно.

У цьому випадку верхній індикатор також блиматиме білим. Від'єднай картридж і встав його заново до легкої вібрації. І не забудь зняти жовтий захисний клапан з пода, перш ніж вставляти його в девайс!

IQOS VEEV блимає червоним

Якщо нижній індикатор блимає червоним, ймовірно стався збій в електроніці або програмному забезпеченні. Це можна виправити самостійно:

Спробуй наново встановити картридж

Можливо, ти неправильно вставив под і IQOS VEEV його просто "не бачить". Встав його заново. Коли картридж буде правильно вставлено, IQOS VEEV легенько завібрує. І переконайся, що зняв жовтий захисний клапан з пода, перш ніж вставляти його в девайс!

Перезавантаж IQOS VEEV

Просто затисни кнопку приблизно на 10 секунд і відпусти. IQOS VEEV завібрує, індикатори заблимають.

Можна спробувати оновити прошивку в додатку IQOS

Це безкоштовно і займає лише кілька хвилин. Щоб оновити прошивку, підключи пристрій до додатка IQOS. Перевір версію прошивки в "Налаштування пристрою" -> "Про мій пристрій". Якщо тобі доступна нова версія програмного забезпечення – онови її. Детальніше про те, як встановити додаток IQOS: Додаток IQOS App.

IQOS VEEV завис

Якщо IQOS VEEV завис і не вмикається або не тягнеться – спробуй його перезавантажити. Для цього затисни кнопку приблизно на 10 секунд і відпусти. Міні-вейп завібрує, індикатори заблимають.

Також рекомендуємо перевірити версію прошивки пристрою в мобільному додатку IQOS – можливо, її час оновити. Остання версія прошивки запобігає дрібним помилкам у роботі IQOS і прискорює його роботу.

1

Щоб оновити прошивку, підключи пристрій до додатка IQOS.

2

Перевір версію прошивки в «Параметри пристрою» -> «Про мій пристрій».

3

Якщо тобі доступна нова версія програмного забезпечення – онови її.

Детальніше про те, як встановити додаток IQOS: Додаток IQOS App.

IQOS VEEV блимає синім

Хороші новини – це не поломка. IQOS VEEV блимає синім під час ручного перезавантаження модуля Bluetooth. Можливо, ти запустив його випадково, натиснувши на кнопку тричі.

Таке перезавантаження може стати в нагоді, якщо не вдається підключитися до додатку IQOS. Для цього потрібно увімкнути IQOS VEEV, а потім швидко натиснути кнопку тричі. Тоді нижній індикатор загориться синім і згасне. Тепер Bluetooth перезапущено і можна знову спробувати підключитися до додатка IQOS.

IQOS VEEV не вібрує

Одна з улюблених "фішок" користувачів – сенсорний режим (віброзатяжки). Пристрій легенько пульсує, коли робиш затяжку. Якщо цього не відбувається, ймовірно, ти його відключив у додатку або випадково затиснув кнопку під час затяжки. Щоб повернути вібрації, спробуй знову затиснути кнопку на пристрої під час затяжки на кілька секунд.

Якщо не спрацювало, перевір налаштування віброрежиму в Додатку IQOS. Після підключення міні-вейпу в розділі "Пристрої" клікни на пункт меню "Сенсорний режим" – тут ти зможеш активувати вібрації або змінити їх режим.

IQOS VEEV протікає

Іноді трапляється, що рідина з VEEV може витікати. Ось кілька лайфхаків, які можуть допомогти запобігти протіканню VEEV:

Не використовуй IQOS VEEV лежачи і не перевертай девайс навмисно та надовго.

Не тряси та не продувай поди.

Роби помірні затяжки, не надто сильні.

Захищай пристрій від перепадів температур.

Не бери IQOS VEEV зі вставленим подом у літак.

Якщо не використовуєш IQOS VEEV, зберігай його у вертикальному положенні.

Якщо рідина в поді вже протекла:

  • Заміни картридж на новий і не використовуй протікаючий.
  • Якщо рідина потрапила на шкіру, промий цю ділянку водою з милом.
  • Якщо краплі рідини потрапили на губи або в ротову порожнину, старайся не ковтати їх, а по можливості витерти серветкою і ретельно прополоскати рот водою.
  • Витри краплі рідини з пристрою серветкою насухо.

В IQOS VEEV не вставляється картридж

Якщо в IQOS VEEV погано вставляється картридж, перевір, чи ти зняв жовтий захисний клапан з пода. Якщо ні, зніми і спробуй вставити ще раз. Коли под "встане" правильно, Айкос Вів легенько завібрує. Тепер міні-вейп можна використовувати.

IQOS VEEV не бачить картридж

Якщо IQOS VEEV не бачить под (у цьому випадку верхній індикатор блимає білим), картридж просто неправильно встановлений. Від'єднай його та спробуй встановити знову. Коли под "стає" правильно, Айкос Вів легенько вібрує.

Якщо це не допомогло – можливо, у поді закінчилася рідина. Перевірити її рівень можна через прозоре віконце. Якщо рідина все-таки закінчилася, спробуй встановити новий картридж.

Теж ні? Спробуй перезавантажити пристрій. Для цього затисни кнопку приблизно на 10 секунд і відпусти. IQOS VEEV завібрує, індикатори заблимають. Готово! Пристрій перезавантажився, його знову можна використовувати.

У IQOS VEEV мало аерозолю

IQOS VEEV може виділяти мало аерозолю з двох причин:

Ти змінив параметри подачі пару в додатку IQOS

Це легко виправити! Подачу пари можна відрегулювати у мобільному додатку IQOS. Для цього підключи пристрій до додатку через кабель або Bluetooth і у вкладці "Кількість пари" увімкни опцію "більше".

Ти затягуєшся надто часто чи надто слабо

Спробуй робити затяжки трохи інакше. Вони повинні бути достатньо сильними та рівномірними, щоб рідина встигала прогріватися.

IQOS VEEV не тягнеться або погано тягнеться

Якщо IQOS VEEV не тягнеться, можливо, у поді закінчилася рідина. Технологія IQOS MESH самостійно контролює рівень рідини в поді та автоматично зупиняє сеанс, коли картридж закінчився. У цьому випадку просто заміни под на новий. І не забудь зняти жовтий клапан перед встановленням.

Якщо IQOS VEEV погано тягнеться, спробуй робити затяжки інакше. Вони повинні бути досить сильними та рівномірними, щоб рідина встигла прогріватися.

IQOS VEEV не підключається до телефону через Bluetooth

Якщо мобільний додаток не бачить IQOS VEEV через Bluetooth, має допомогти ручне перезавантаження модуля. Для цього увімкни IQOS VEEV, а потім швидко натисни кнопку тричі. Нижній індикатор загориться синім і згасне. Тепер Bluetooth перезапущено і можна знову спробувати підключитися до додатка IQOS.

Тобі також може бути цікаво

Лис 12, 2021

Що означають індикатори IQOS VEEV: блимає білим, червоним або синім

Читати більше

Чер 2, 2022

Що робити? IQOS VEEV не працює: не вібрує, протікає, не вмикається

Читати більше

ноя 23, 2021

Як використати IQOS VEEV, щоб було більше пари?

Читати більше

Лис 5, 2021

Як змінювати режими віброзатяжок в IQOS VEEV: Bubble, Stacato, Siren та інші

Читати більше

Лис 2, 2021

Як використовувати IQOS VEEV? Інструкція з інфографікою!

Читати більше

Жов 28, 2021

R – recycling! Як здати на переробку використані поди VEEV і одноразки?

Читати більше

Залишились питання?
Зв'яжись з нами! Як тобі зручніше?

Кол-центр 4767 або
0 800 507 807

Facebook
logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.