Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 13, 2023

Що означають індикатори IQOS VEEV: блимає білим, червоним або синім

Помітив, що VEEV зник з продажу? Так і є. З 11 липня 2024 року в Україні взагалі заборонено продавати ароматизовані одноразки, поди, рідини для електронних сигарет та вейпів (безнікотинові теж). Тепер дозволені лише тютюнові смаки, тож якщо маєш VEEV, можеш купити поди з тютюновим ароматом. У тютюнових подів зовсім не такий смак, як у сигаретах. Навпаки, ніжний, солодкий, без гірчинки.

Якщо у тебе є VEEV, він ще на гарантії і з ним є проблеми, зможемо замінити його на інший доступний пристрій. Якщо ж гарантія вже закінчилася, зможемо апгрейднути VEEV на новий IQOS ILUMA по програмі Апгрейд.

На бічній поверхні корпусу IQOS VEEV поруч із кнопкою ти помітиш тонку світлодіодну стрічку — індикатор на чотири поділки. У вимкненого пристрою індикатори не світяться. Але якщо натиснути кнопку, індикатори почнуть світитися білим.

Вібросигнали та світлові сигнали індикаторів — це те, як Айкос Вів "спілкується" з користувачем. І правда, миготіння вогників підкаже, скільки відсотків заряду залишилося, чи правильно вставлено под, і чи залишилася в ньому рідина, чи вдалося міні-вейпу підключитися до мобільного додатку, і багато іншого. Лампочки індикаторів IQOS VEEV можуть світитися рівно, статично або блимати. Можуть змінювати колір на білий, червоний чи синій.

Далі розповідаємо, що означають різні сигнали індикаторів VEEV. Які з них попереджають про проблему, а які свідчать про правильну роботу девайса. І, звичайно, про те, що потрібно зробити, якщо Айкос Вів почав подавати дивні світлові сигнали.

Індикатори рівно світяться білим, не блимають

Забігаючи наперед: це не проблема. Таким чином, IQOS VEEV показує рівень заряду. Якщо ти натиснеш кнопку і увімкнеш девайс, індикатори збоку засвітяться. Якщо всі 4 світяться білим і не блимають — VEEV повністю заряджений. Заряду має вистачити приблизно на 220 затяжок. Світяться 3 поділки — залишилося 75% заряду, дві — 50% заряду. Коли світиться лише нижній індикатор, рівень заряду опустився нижче 25%. Незабаром знадобиться підзарядка. Коли батарея розрядиться повністю, нижній індикатор IQOS VEEV кілька разів блимне білим, а потім згасне. Після цього гаджет не вмикатиметься, і індикатори “заснуть” до того моменту, поки ти не зарядиш пристрій.

Індикатори заряду айкос вів

Індикатори IQOS VEEV блимають білим

Це означає, що девайс заряджається прямо зараз. На повну зарядку до чотирьох поділок знадобиться максимум 30 хвилин. У ході зарядки спочатку блиматиме одна поділка , потім — дві, три — і так доти, поки батарея не зарядиться повністю. Як тільки процес зарядки завершиться, всі індикатори засвітяться, а потім згаснуть.

Верхній індикатор Айкос Вів блимає білим

Верхній індикатор може блимати білим у трьох випадках:

  • в поді закінчилася рідина,
  • под вставлений неправильно,
  • з пода не знято жовтий захисний клапан.
Індикатори поду айкос вів

Що треба зробити? Якщо закінчилася рідина, необхідно замінити використаний под на новий. IQOS VEEV оснащений  системою IQOS MESH. Нагрівальний елемент у формі сіточки повністю занурений у рідину у процесі використання. Якщо рівень рідини в поді опускається майже до нуля, девайс автоматично вимикається. Це вбудований захист від перегріву та порожніх горілих затяжок.

Якщо рідина ще точно є, можливо под вставлений неправильно, або Айкос Вів з якихось причин не розпізнав його. У такому випадку просто вийми картридж із пристрою і встав його ще раз. Маєш відчути вібрацію. Айкос Вів легенько завібрує, якщо под вставлений правильно. Як варіант, можна спробувати вставити новий под.

Якщо вийнявши под, ти виявив, що жовтий захисний клапан не знятий, просто потягни за маленький жовтий "хвостик", що стирчить з поду. Після цього встав под ще раз.

Індикатори поду айкос вів

Нижній індикатор блимає білим

Якщо нижній світловий індикатор заблимав білим, це означає, що гаджет розрядився. IQOS VEEV необхідно зарядити. До речі, під час зарядки Айкос Вів також можна використовувати.

Нижній індикатор блимає червоним

Якщо нижній індикатор IQOS VEEV почав блимати червоним, це може свідчити про збій електроніки або програмного забезпечення. Спробуй перезавантажити девайс. Для цього затисни кнопку на 10 секунд. Спочатку пристрій двічі завібрує, потім усі індикатори протягом кількох секунд блиматимуть білим. Після цього Айкос Вів має запрацювати.

Усі індикатори двічі блимають білим і гаснуть

Якщо всі індикатори почали блимати білим одночасно, а потім погасли, це може сигналізувати про те, що IQOS VEEV знаходиться поза оптимальною температурою експлуатації. Тобто девайсу надто холодно чи надто спекотно. Щоб вирішити цю проблему, спробуй помістити пристрій у комфортну (робочу) температуру (від 0 до 40°C), а потім знову ввімкнути його. Не потрібно спеціально гріти або охолоджувати пристрій.

Верхній та нижній індикатори IQOS VEEV одночасно світяться білим

Сценарій, коли верхній і нижній індикатори загоряються білим, потім гаснуть, а потім середні індикатори загоряються білим, можливий у момент підключення IQOS VEEV до IQOS App через Bluetooth.

Нічого не потрібно робити. Це не проблема та не помилка. Просто зачекай, поки процес підключення завершиться.

Нижній індикатор Айкос Вів світиться синім

Це рідкісний сценарій. Такий сигнал IQOS VEEV подасть, якщо ти спробуєш вручну перезапустити модуль Bluetooth у девайсі. Це може стати в нагоді, якщо, наприклад, у тебе не виходить підключити Вів до мобільного додатку IQOS App через Блутус.

Увімкни IQOS VEEV, а потім дуже швидко 3 рази поспіль натисни кнопку. Тоді нижній індикатор засвітиться синім на кілька секунд і згасне. Все, Bluetooth перезапущено, можна спробувати підключитися до додатку ще раз.

Жоден з індикаторів не світиться

Якщо не світиться жоден індикатор IQOS VEEV, може бути кілька причин.

  • IQOS VEEV вимкнений
  • Акумулятор повністю розряджений
  • Под не вставлено
  • Гаджет автоматично вимкнувся після 3 хвилин очікування.

Як змінити яскравість індикаторів (підсвітку ) IQOS VEEV

Додаток IQOS App дозволяє зменшити яскравість індикаторів пристрою. Можна сказати, переводить його в нічний режим. Зробити це просто: у меню пристрою обираєш пункт "Керування індикаторами", і можна буде зменшити або навпаки, збільшити яскравість.

Якщо сигнали індикатора не схожі на описані вище, запропоновані поради не допомогли або IQOS VEEV працює некоректно або зовсім не працює, звернись, будь ласка, до нашої служби підтримки за номером телефону 4767.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.