Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 21, 2023

Як змінювати режими віброзатяжок в IQOS VEEV: Bubble, Stacato, Siren та інші

Одна з особливостей міні-вейпу IQOS VEEV — сенсорний режим. Під час кожної затяжки девайс легенько вібрує. Більше того, інтенсивністю та режимами вібрації можна керувати самостійно через мобільний додаток. Або ж вимкнути зовсім. Розповідаємо все про сенсорний режим Айкос Вів, різні режими вібрацій IQOS VEEV та налаштування в додатку IQOS App.

Більше про міні-вейп IQOS VEEV.

Що таке сенсорний режим IQOS VEEV?

Сенсорний режим (або режим вібро-затяжок) — це функція, коли під час кожної затяжки девайс легенько вібрує. Вібрації VEEV підлаштовуються під силу та тривалість затяжки. Тобто, чим сильніша затяжка, тим інтенсивніша вібрація. Власне, тому це і називається «сенсорним» режимом — бо Вів підлаштовується під користувача.

За замовчуванням у щойно придбаному IQOS VEEV увімкнений «Стандартний» режим вібрацій. Якщо віброзатяжки не сподобалися, цю функцію можна відключити у будь-який момент. Або обрати іншу тональність вібрацій через додаток IQOS App. Про це розповідаємо далі. Щоб вимкнути режим віброзатяжок, швидко натисни на кнопку на корпусі під час затяжки, те ж саме, якщо захочеться увімкнути назад.

Різні режими віброзатяжок IQOS VEEV: які бувають, чим відрізняються?

Можна обрати з 5 різних режимів віброзатяжок IQOS VEEV:

 • Bubbly (Бабл) — бульбашкова, булькаюча, наче затяжка в кальяні.
 • Stacato (Стакато) — короткі уривчасті вібрації.
 • Vivace (Стандартний) — універсальний режим вібро-затяжок, той, що встановлений за замовчуванням.
 • Crescendo (Крещендо) — інтенсивність вібрації наростає від початку до кінця затяжки.
 • Siren (Сирена) — найінтенсивніший режим, одна довга інтенсивна вібрація.

Також вібрації можна взагалі вимкнути — достатньо натиснути кнопку під час затяжки або відключити через додаток.

У новому девайсі увімкнений «Стандартний» режим вібрацій, але його можна змінити. Щоб потестувати різні режими затяжок, потрібно підключитися до додатку IQOS App та змінювати їх у налаштуваннях.

Нижче зібрали покрокові інструкції як змінювати режим віброзатяжок в кожній версії додатку Айкос:

Тримай покрокові інструкції як змінювати режим вібро-затяжок в кожній версії додатку Айкос:

Як змінити режим віброзатяжок IQOS VEEV в додатку для Android?

Якщо в тебе вже встановлений додаток на смартфоні, дивись далі як підключити IQOS VEEV та налаштувати сенсорний режим. Якщо ж поки не знайомий з IQOS App, інструкція тут де скачати та як користуватись додатком для Android.

Підключити девайс до застосунку можна по блютус або за допомогою кабелю, що йде у комплекті для зарядки.

Налаштування вібрацій айкос вів

Щоб підключитись по блютус, слідуй простим інструкціям на екрані смартфону.

 1. Переконайся, що блютус увімкнений на смартфоні, та встав одноразовий под у IQOS VEEV.
 2. Затисни кнопку на IQOS VEEV на 1 секунду, щоб девайс вимкнувся, а потім знову затисни на 1 секунду, щоб він увімкнувся. Так ти активуєш блютус на Айкос Вів.
Налаштування вібрацій айкос вів

Все, твій IQOS VEEV успішно підключений до смартфону. Можна затестити усі фішки додатку та перейти до зміни режимів вібрації.

Щоб змінити режим вібро-затяжок IQOS VEEV в додатку на Андроїд:

 1. Зайди в меню «Пристрої», а потім натисни «Детальніше» під зображенням Вів. Побачиш різні меню, такі як «Кількість пари», «Світлові індикатори», «Про мій пристрій» та «Сенсорний режим» — натисни саме на цей.
 2. Далі можеш обрати один з 5-ти різних режимів вібрацій, і він моментально переналаштується в твоєму IQOS VEEV. Тепер просто зроби затяжку, щоб відчути різницю. Або ж можна взагалі вимкнути цю опцію.
Налаштування вібрацій айкос вів

Як змінити режим віброзатяжок IQOS VEEV в додатку IQOS App для комп’ютера?

Так як в комп'ютерній версії додатку IQOS App недоступне підключення по блютус, IQOS VEEV необхідно підключати до ноута з допомогою кабелю. Для MacOS можна використовувати той самий, що й для зарядки, а для компів на Windows доведеться взяти також перехідник для USB.

Дивись покрокову інструкцію де скачати та як користуватися застосунком IQOS App на комп’ютері.

Вмикаєш аплікейшн, авторизуєшся з власними логіном та паролем і підключаєш Вів через кабель. Все, ти в додатку.

Налаштування вібрацій айкос вів

Далі можна змінити режим вібрацій під час затяжок в IQOS VEEV.

 1. Зайди в «Налаштування пристрою» та натисни на «Сенсорний режим» — саме тут можна змінити режим вібро-затяжок.
 2. Обирай один з 5-ти різних режимів вібрацій, і він автоматично переналаштується в твоєму IQOS VEEV, або ж вимкни вібрації зовсім.
Налаштування вібрацій айкос вів

Як змінити режим віброзатяжок IQOS VEEV в веб-додатку IQOS App на iPhone?

Так, такого ж мобільного додатку для iOS, як для Android, не існує. Але все ок, ми розробили власний спосіб підключення до застосунку, якщо в тебе Айфон. Достатньо завантажити безкоштовний браузер BlueFy та скористатися веб-версією IQOS App, до якої можна підключитися по блютус.

Дивись покрокову інструкцію як почати користуватися веб-версією IQOS App для iPhone.

Налаштування вібрацій айкос вів

Щоб підключити IQOS VEEV до веб-версії додатку:

 1. Переконайся, що на смартфоні увімкнений блютус, а под вже в пристрої.
 2. Затисни кнопку на IQOS VEEV на 1 секунду, щоб девайс вимкнувся, а потім знову на 1 секунду, щоб увімкнувся. Блютус в твоєму пристрої активується, і Айфон зможе ідентифікувати його.
Налаштування вібрацій айкос вів

Чудово, ти підключив свій Айкос Вів до додатку Айкос. Тепер, як змінити режим віброзатяжок в IQOS VEEV?

 1. На основному екрані під зображенням девайсу є меню «Сенсорний режим». Натисни на нього.
 2. Відкриється 6 різних режимів вібрацій та опція вимкнути їх взагалі. Ти можеш обрати будь-який варіант і він одразу синхронізується з IQOS VEEV. І можна одразу потестувати новий режим, не відключаючи пристрій від додатку.
Налаштування вібрацій айкос вів

Чи впливають віброзатяжки на роботу батареї IQOS VEEV?

Сенсорний режим майже не впливає на тривалість роботи пристрою, так як споживає дуже мало заряду батареї. Наприклад, якщо Айкос Вів повністю заряджено, а сенсорний режим вимкнено, його вистачить приблизно на 146-147. А якщо вібро-затяжки ввімкнені — приблизно на 145 затяжок. Тож, можна не перейматись, що Айкос Вів швидше розряджається і використовувати його саме так, як подобається — з вібраціями чи без.

Які ще функції IQOS VEEV можна налаштувати в IQOS App?

Окрім сенсорного режиму вібро-затяжок, в додатку Айкос також можна слідкувати за рівнем заряду VEEV, налаштовувати яскравість світлових індикаторів (робити їх максимально яскравими чи зменшити до 50%) та змінювати кількість пари. За замовчуванням в новому IQOS VEEV увімкнений режим максимального випаровування під час використання. В додатку, при бажанні, його можна зменшити.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.