Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 7, 2023

Як використовувати IQOS VEEV? Інструкції з інфографікою!

UPD. Через заборону ароматизованих е-сигарет в Україні, міні-вейп IQOS VEEV і поди до нього поступово зникатимуть з продажу по мірі того, як закінчуватимуться залишки зі старих партій. Тютюнові поди VEEV (з вмістом нікотину до 2%) будуть продаватися й надалі без обмежень. Переглянути актуальний асортимент картриджів VEEV.

Користуєшся IQOS VEEV вперше? Розповідаємо (та показуємо) в деталях, як працює девайс. Нижче — покрокова інструкція. Якщо віддаєш перевагу відео-формату, можеш переглянути відео-інструкцію з використання Айкос Вів.

  1. Як увімкнути та почати використовувати IQOS VEEV?
  2. Що таке режими вібрації IQOS VEEV?
  3. На скільки вистачає IQOS VEEV?
  4. Як зрозуміти, що под VEEV закінчився?

Як увімкнути та почати використовувати IQOS VEEV?

Щоб почати користуватися IQOS VEEV, тобі знадобляться поди. В оригінальній комплектації девайс продається без одноразових картриджей. Купити поди для IQOS VEEV можна у фірмовому магазині чи онлайн. Якщо под уже у тебе, можна починати.

як використовувати айкос вів

  1. Дістань под (картридж) з коробки, розпакуй його та витягни жовтий захисний клапан.
  2. Встав под IQOS VEEV до упору. Якщо картридж правильно вставлено, девайс коротко завібрує.
  3. Щоб увімкнути VEEV, натисни кнопку (вона лише одна, на боці корпусу, ти ні з чим її не сплутаєш) на 1 секунду.
  4. IQOS VEEV коротко завібрує. Індикатор поруч із кнопкою засвітиться білим. До речі, цей LED індикатор показує рівень заряду. Якщо світяться всі 4 поділки, батарея заряджена на максимум.

Все, Айкос Вів готовий до використання.

Як тільки девайс увімкнувся, вже можна затягуватися. Перед кожною затяжкою натискати кнопку не потрібно. Єдине, якщо пауза між затяжками більше трьох хвилин, гаджет автоматично вимкнеться для економії заряду. Тоді потрібно знову натиснути на кнопку, щоб активувати його.

Можна також вимкнути Вів самостійно – просто затиснути кнопку на одну секунду (тільки не в момент затяжки, інакше просто вимкнеш режим вібрацій).

Що таке режими вібрації IQOS VEEV?

При кожній затяжці Вів вібрує. Це називається сенсорним режимом або віброзатяжками. Щоразу, коли ти втягуєш повітря, гаджет починає легенько вібрувати. Чим сильніше затяжка, тим більше відчутна пульсація гаджета.

Якщо сенсорний режим тобі не сподобався, його можна вимкнути. Для цього швидко натисни на кнопку під час затяжки. Щоб повернути вібрації – знову натисни на кнопку.

Також віброзатяжками можна керувати за допомогою додатку IQOS App. Для цього підключи IQOS VEEV до додатку за допомогою Bluetooth та обери режим вібрації. Наприклад, ритмічний, наростаючий або бульбашковий.

айкос вив

На скільки вистачає IQOS VEEV?

У цілому тривалість сеансу використання IQOS VEEV не обмежена часом і кількістю затяжок. Хіба що, технічними можливостями пристрою та ємністю пода. Одного пода (1,5 мл) вистачає в середньому на 400 затяжок. Відповідно, упаковки на 2 пода вистачить на 800 затяжок.

Якщо хочеш слідкувати за кількістю зроблених затяжок, можеш скористатися функцією Контроль використання в IQOS App. Встанови необхідний для себе “ліміт” і коли дійдеш до визначеної межі – девайс завібрує та нагадає, що потрібно зробити паузу.

Коли вся рідина в картриджі закінчилася, просто заміни його на новий. Всі поди одноразові, а значить, самостійно змінювати рідину в них не можна.

Повного заряду батареї Айкос Вів вистачає приблизно на 145 затяжок. Щоб зарядити девайс з 0 до 100%, знадобиться приблизно 30 хвилин.

Як зрозуміти, що под VEEV закінчився?

IQOS VEEV має вбудовану систему контролю рівня та температури рідини, тому тобі не потрібно стежити за цим. Нагрівальний елемент IQOS MESH у формі сіточки повністю занурений у рідину в процесі використання. Якщо рівень рідини опускається майже до нуля, контакт переривається і функція смарт-контролю автоматично вимикає девайс. Так забезпечується захист від сухих та горілих затяжок.

Тому, якщо рідина в поді закінчилася, IQOS VEEV просто перестане тягнутися, а індикатор почне блимати білим. Але, якщо цікаво, то можна стежити за рівнем рідини самостійно крізь прозоре віконце на самому поді.

Як користуватись айкос вів

До речі, необов'язково використовувати под до кінця, щоб замінити його на новий. Це можна зробити у будь-який момент, навіть не вимикаючи девайс. Просто дістаєш один под та вставляєш новий. Айкос Вів легенько завібрує, підтверджуючи, що под вставлений правильно. Далі секунд 10 індикатор блиматиме білим, після чого девайс вже можна буде використовувати.

Якщо у попередньому поді залишилася рідина, його можна буде продовжити використовувати пізніше. Зверни увагу, ми не рекомендуємо діставати та вставляти один і той же под занадто часто. Це може призвести до того, що з пода почне витікати рідина.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.