Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

lil SOLID 2.0 зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс по гарантії з доставкою

lil SOLID 2.0 зламався?

Давай проведемо покрокову діагностику. Це швидко, просто та безкоштовно.

Перевірка несправностей

Прості поради, як виправити

Перевірка гарантії

Новий девайс по гарантії з доставкою

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS ONE
ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Що не так з твоїм lil SOLID 2.0?

lil SOLID 2.0 блимає червоним

Індикатор блимає червоним протягом 3 секунд

Перше, що потрібно перевірити, якщо індикатор lil SOLID 2.0 блимає червоним – його рівень заряду. Можливо, пристрій просто розряджений. Якщо індикатор блимає червоним протягом 3 секунд, а пристрій одночасно вібрує тричі, просто постав його на зарядку. Під час зарядки індикатор блиматиме різними кольорами, а коли згасне, це означатиме, що lil SOLID 2.0 повністю заряджений.

Індикатор блимає червоним 5 разів

Можливо, це збій програмного забезпечення або електроніки. Тут може допомогти перезавантаження. Для цього затисни кнопку на боковій частині пристрою на 8 секунд. lil SOLID 2.0 завібрує, а його індикатор блимне двічі поспіль червоним, помаранчевим, блакитним та синім. Коли індикатор знову загорівся блакитним, а lil SOLID 2.0 одночасно завібрував двічі – пристрій перезавантажився і готовий до використання.

Не допомогло? Звернися, будь ласка, до служби підтримки.

lil SOLID 2.0 блимає помаранчевим

Індикатор блимає помаранчевим один раз при натисканні на кнопку

Так lil підказує, що в нього залишилося менше 30% заряду. В принципі, вже можна ставити на зарядку.

Індикатор блимає помаранчевим один раз протягом трьох секунд

Все ОК, це не помилка. Так lil SOLID 2.0 підказує, що перейшов у режим охолодження після трьох стіків, використаних підряд без пауз. Це не збій і нічого робити не потрібно. Просто почекай 3 хвилини 30 секунд, поки пристрій охолоне, щоб знову почати його використовувати.

Індикатор блимає помаранчевим протягом 90 секунд

Це означає, що lil SOLID 2.0 зараз у процесі автоматичної чистки за допомогою нагрівання. Вона запускається швидким натисканням на кнопку 5 разів протягом 2 секунд. Просто зачекай, поки індикатор перестане блимати і чистка закінчиться.

lil SOLID 2.0 не вмикається

lil SOLID 2.0 знаходиться у сплячому режимі

За замовчуванням новий пристрій, тільки з коробки, неактивний і знаходиться в режимі сну. Щоб "розбудити" його, знадобиться всього кілька секунд – просто підключи його до розетки. Після того, як на lil SOLID 2.0 індикатори загоряться синім, пристрій можна використовувати. Залишати його до повної зарядки необов'язково.

lil SOLID 2.0 розряджений

Якщо пристрій не новий, перевір рівень заряду – можливо, lil SOLID 2.0 просто розрядився. Постав девайс на зарядку за допомогою оригінальних кабелю та адаптера живлення і натисни на кнопку. Якщо індикатор блиматиме червоним протягом 3 секунд, lil SOLID 2.0 повністю "сів". Рекомендуємо заряджати пристрій від розетки. Зарядка IQOS через павербенк або USB-роз'єм комп'ютера може зайняти більше часу через їхню меншу потужність.

lil SOLID 2.0 перегрівся або "замерз"

Ще одна причина, через яку lil SOLID 2.0 може "підвиснути" – він знаходиться поза межами оптимальної температури. У цьому випадку при натисканні на кнопку він блимне червоним 5 разів. Просто залиш аксесуар у кімнатній температурі на деякий час і незабаром він знову запрацює.

Якщо нічого не допомогло – звернись, будь ласка, до служби підтримки.

lil SOLID 2.0 не заряджається

Переконайся, що використовуєш офіційний комплект для зарядки: кабель та адаптер живлення. Рекомендуємо заряджати девайс лише від розетки. Зарядка Ліл Солід через павербенк, USB-роз'єм комп'ютера або авто може зайняти більше часу через їхню меншу потужність. Якщо lil SOLID не заряджається, спробуй почистити контакти зарядного роз'єму. Можливо, туди потрапили частки тютюну.

Не допомогло? Тоді перезавантаж пристрій. Для цього затисни кнопку на боковій частині пристрою на 8 секунд. lil SOLID 2.0 завібрує, а його індикатор блимне двічі поспіль червоним, помаранчевим, блакитним та синім. Коли індикатор знову загорівся блакитним, а lil SOLID 2.0 одночасно завібрував двічі – пристрій перезавантажився і готовий до використання.

Якщо це не спрацювало, звернись, будь ласка, до служби підтримки.

lil SOLID 2.0 завис

lil SOLID 2.0 не активований

Якщо пристрій новий, тільки з коробки, то він не "завис", а просто знаходиться в сплячому режимі. Це не помилка. Підключи його до розетки на кілька секунд. Після того, як індикатори на lil SOLID 2.0 загоряться синім, пристрій можна використовувати. Залишати його до повної зарядки необов'язково.

Пристрій розряджений

Перевір його рівень заряду – можливо, lil SOLID 2.0 просто розрядився. Підключи девайс до розетки та натисни на кнопку. Якщо індикатор блиматиме червоним, lil SOLID 2.0 повністю розрядився. Постав його на зарядку. Рекомендуємо заряджати пристрій лише за допомогою оригінальних кабелю та адаптера живлення. Зарядка IQOS через павербенк, USB-роз'єм комп'ютера або неоригінальний комплект може зайняти більше часу через їх меншу потужність, а то й зовсім – нашкодить акумулятору.

lil перегрівся або "замерз"

Ще одна причина, через яку lil SOLID 2.0 може "підвиснути" – він знаходиться поза оптимальною температурою для експлуатації. Просто залиш девайс в кімнатній температурі на деякий час і незабаром він знову запрацює.

Якщо нічого не допомогло – спробуй перезавантажити девайс. Для цього затисни кнопку на боковій частині пристрою на 8 секунд. lil SOLID 2.0 завібрує, а його індикатор блимне двічі поспіль червоним, помаранчевим, блакитним та синім. Коли індикатор знову загорівся блакитним, а lil SOLID 2.0 одночасно завібрував двічі – пристрій перезавантажився та готовий до використання.

lil SOLID 2.0 нагрівається

Якщо lil SOLID 2.0 нагрівається під час використання – це нормальна ситуація. Корпус ліл солід може грітися по ходу використання, особливо після кількох сеансів поспіль. Тому, якщо ти використав 3 стіки поспіль, майже без перерв, lil SOLID сам запустить автоохолодження на 3 з половиною хвилини. Якщо ти намагаєшся включити lil, а індикатор блимає помаранчевим один раз, значить девайс прямо зараз перебуває в режимі охолодження. Просто почекай, поки температура пристрою стабілізується.

Якщо в процесі використання ліл нагрівається настільки сильно, що його некомфортно тримати в руці – припини сеанс і дай девайсу охолонути. Якщо це повторюватиметься, звернись до служби підтримки.

Також, lil нагрівається під час автоматичного очищення за допомогою нагрівання. Так, у lil SOLID 2.0 є режим автоматичного очищення, під час якого він протягом декількох хвилин прогрівається за високої температури. Для запуску авточистки потрібно швидко натиснути кнопку 5 разів протягом 2 секунд. Під час автоматичної чистки корпус пристрою може нагрітися більше, ніж звичайно. Це ОК, просто почекай, доки lil охолоне, і тоді його знову можна використовувати.

Ліл Солід нагрівається під час заряджання? Якщо під час зарядки він гріється приблизно в тих же межах, що і смартфони, швидше за все, все ОК.

Якщо девайс в процесі зарядки нагрівається дуже сильно, спробуй заряджати його за допомогою оригінальних кабелю та адаптера. Якщо це не допомагає, звернися, будь ласка, до служби підтримки.

Сеанс lil SOLID 2.0 триває менше ніж 5 хвилин

Один сеанс lil SOLID 2.0 розрахований на 5 хвилин або 14 затяжок (дивлячись, що настане раніше). Якщо тобі здається, що сеанс став коротшим, це можна перевірити так – просто увімкни пристрій, не вставляючи в нього стік. І перевір, як довго LED-індикатор світиться блакитним. Якщо девайс працює коректно, має вийти 5 хвилин.

Якщо сеанс триває менше, спробуй перезавантажити пристрій. Для цього затисни кнопку на боковій частині пристрою на 8 секунд. lil SOLID 2.0 завібрує, а його індикатор блимне двічі поспіль червоним, помаранчевим, блакитним та синім. Коли індикатор знову заблимає блакитним, а lil SOLID 2.0 одночасно завібрував двічі – пристрій перезавантажився і готовий до використання.

Сеанс все ще надто короткий? Звернися, будь ласка, до служби підтримки.

У lil SOLID 2.0 зламалася нагрівальна голка

Поломка нагрівального елемента lil SOLID, на жаль, не підлягає ремонту і не покривається гарантією.

Найчастіше нагрівальний елемент пошкоджується через неправильне або необережне використання пристрою. Кілька лайфхаків, щоб цього уникнути:

завжди акуратно вставляй стік у девайс, не натискаючи на нього надто сильно;

не встромляй сторонні предмети всередину lil SOLID 2.0, використовуй для чистки лише спеціально призначені для цього палички та щіточку;

при чистці не натискай на нагрівальну голку;

коли виймаєш використаний стік, не забувай прокручувати його тричі в один бік і лише після цього діставай стік із пристрою.

У lil SOLID 2.0 не вставляється стік

Стік важко вставляється в пристрій або зовсім не вставляється? Спочатку переконайся, що вставляєш його тютюновою стороною вниз. Якщо ти все робиш правильно, можливо, в нагрівальній камері залишилися частинки тютюну після попереднього використання. Тут допоможе чистка за допомогою спеціальної щіточки та паличок.

Лайфхак, щоб уникнути застрягання тютюну – коли виймаєш використаний стік, не забувай прокручувати його тричі в один бік і лише після цього діставай стік із пристрою.

Лайфхак, щоб уникнути застрягання тютюну – коли виймаєш використаний стік, не забувай прокручувати його тричі в один бік і лише після цього діставай стік із пристрою.

І не забувай чистити lil SOLID 2.0 після кожної пачки стіків. Можна і частіше.

lil SOLID 2.0 погано тягнеться або мало аерозолю

Відчуваєш, що аерозолю поменшало, або lil SOLID 2.0 взагалі не тягнеться?

1

Перевір, чи девайс увімкнено.

Можливо, ти його випадково вимкнув і не помітив.

2

Чи правильно вставлено стік?

Він має бути вставлений до сріблястої лінії тютюном униз.

3

Ти все зробив правильно, але стік не тягнеться?

Переконайся, що у нагрівальній камері не залишився тютюн від попередніх сеансів. Для цього прокрути стік тричі та дістань його. Зазирни у нагрівальну камеру. Якщо там залишився тютюн, ретельно почисти lil SOLID 2.0 за допомогою спеціальної щіточки та паличок. Рекомендуємо робити чистку після кожної пачки стіків, за допомогою двосторонньої щіточки та спеціальних паличок для чистки.

Не забувай, що перед початком сеансу пристрою потрібно прогрітися 25 секунд. Роби паузу між затяжками, щоб голка встигала рівномірно нагрівати тютюн для утворення аерозолю.

lil SOLID 2.0 погано пахне або у нього гірчить смак

Якщо lil SOLID 2.0 погано пахне або гірчить під час використання – ймовірно, він "засумував" за чисткою. Прокрути стік тричі та дістань. Почекай, поки пристрій охолоне і ретельно почисти його, використовуючи спеціальну щіточку та палички для чистки.

Щоб проблема не повторювалася, рекомендуємо чистити lil SOLID 2.0 після кожної пачки стіків або частіше.

Тобі також може бути цікаво

Бер 21, 2022

Що робити, якщо lil SOLID 2.0 не працює, гірчить чи не заряджається?

Читати більше

Сер 5, 2021

Як перезавантажити lil SOLID 2.0, якщо він блимає червоним?

Читати більше

Лип 20, 2021

Як чистити lil SOLID 2.0? Покрокова інструкція з відео

Читати більше

Лип 22, 2021

Як заряджати lil SOLID 2.0? Інструкція із відео

Читати більше

Залишились питання?
Зв'яжись з нами! Як тобі зручніше?

Кол-центр 4767 або
0 800 507 807

Facebook
logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.