Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Перше знайомство з IQOS ORIGINALS DUO

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS ONE
ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Перше знайомство з IQOS ORIGINALS DUO

Перше знайомство з BONDS

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Як використовувати IQOS DUO / ORIGINALS DUO

Як використовувати IQOS DUO / ORIGINALS DUO

З чого почати? Покрокова інструкція для IQOS.

1. Встав стік в тримач. Дістань тримач із зарядного пристрою. Акуратно встав стік до сріблястої лінії, тютюновою частиною донизу. Тільки не крути стік в тримачі! Інакше ризикуєш зламати нагрівальне лезо.

2. Увімкни тримач. Натисни та утримуй кнопку тримача. Після першої вібрації індикатор почне повільно блимати. Після другої — засвітиться білим. Це означає, що стік нагрівся, та IQOS DUO / ORIGINALS DUO готовий до використання.

3. Роби затяжки правильно. Один сеанс триває 6 хвилин або 14 затяжок, дивлячись, що настане раніше. Приблизно на стільки ж часу вистачає однієї сигарети. Роби плавні затяжки з паузами в 4-5 секунд, щоб тютюн встигав прогрітися, а смак залишався насиченим та рівномірним.

4. Дістань стік після використання. Тримач завібрує та почне блимати білим, коли до кінця сеансу залишиться 2 затяжки або 30 секунд. Коли тримач вимкнеться, спочатку підійми ковпачок, а потім дістань стік. Не забувай про ковпачок! Це важливо, щоб часточки тютюну не висипалися в нагрівальну камеру, коли ти дістаєш використаний стік.

5. Використай другий стік. Якщо хочеш, то можеш використати два стіки поспіль. Натисни на кнопку тримача, щоб перевірити рівень заряду. Якщо світиться один індикатор, можеш скористатися IQOS ще 1 раз. Якщо не світиться — час підзарядити тримач.

Як заряджати IQOS DUO / ORIGINALS DUO?

Як заряджати IQOS DUO / ORIGINALS DUO?

Заряджай IQOS правильно та тільки оригінальними аксесуарами

1. Перевір рівень заряду. Повного заряду IQOS DUO / ORIGINALS DUO вистачає на 20 використань, тобто на пачку стіків. Натисни кнопку на зарядному пристрої, щоб перевірити рівень заряду:
– Індикатор у вигляді смужки покаже заряд самого зарядного пристрою. Якщо світяться усі 4 поділки, IQOS повністю заряджений.
Якщо індикатор-смужка блимає, то пристрій розряджений.
– Дві маленькі круглі лампочки на зарядному пристрої покажуть заряд тримача. Якщо горять 2 індикатори, то тримач повністю заряджений, і ти можеш використати 2 стіки поспіль.

2. Заряджай оригінальними блоком живлення та кабелем. Використовуй лише оригінальні аксесуари IQOS для зарядки.Це допоможе уникнути проблем з акумулятором, як, наприклад, повільна зарядка, поломка пристрою або швидке зношування батареї.

3.Заряди тримач. Після використання просто встав тримач у зарядний пристрій. Коли круглі лампочки на IQOS почнуть блимати, це означатиме, що тримач заряджається. Повна зарядка тримача займає близько 5 хвилин 15 секунд, зарядка на 1 сеанс - 1 хвилину 50 секунд.

4. Заряджай від розетки. IQOS ORIGINALS повністю заряджається від розетки приблизно за 2 години. Зарядка від павербенку чи комп'ютера може тривати довше.

Як чистити IQOS DUO / ORIGINALS DUO

Як чистити IQOS DUO / ORIGINALS DUO

Регулярно чисти IQOS для найкращого смаку під час використання

1. Дай пристрою охолонути. Перед чисткою тримача IQOS дай йому охолонути хоча б 30 секунд після використання.

2. Почисти ковпачок. Зніми з тримача ковпачок і постукай по ньому, щоб витрусити залишки тютюну. Час від часу чисти його за допомогою спеціальних паличок для чистки IQOS. Також за потреби можна промити ковпачок водою. Але дуже ретельно висуши його перед тим, як одягати на тримач.

3. Скористайся щіточкою для чистки. Тобі знадобиться інструмент для чистки IQOS DUO / ORIGINALS DUO, що йде у комплекті. Цей інструмент — двосторонній. З одного боку — щіточка для чистки нагрівальної камери, а з іншого — насадка для чистки леза. Почнемо з щіточки (вона кругла, з пружними, але м'якими лопатями з прорезиненого пластику). Встав щіточку у тримач, щоб вона вперлася у дно нагрівальної камери. Прокрути тричі в одному напрямку, не натискаючи. Дістань щіточку та витруси часточки тютюну з тримача.

4. Скористайся насадкою для чистки леза. Відкрий інструмент для чистки зі сторони насадки для нагрівального леза. Одразу впізнаєш її за двома зубцями. Акуратно встав насадку у тримач так, щоб лезо розташувалося рівно між ними. Не тисни сильно. Якщо насадка не вставляється, переконайся, що лезо входить рівно між зубцями. Тепер обережно понахиляй насадку з боку в бік кілька разів. Не бійся, вона рухома та не пошкодить нагрівальний елемент — шліфувальні пластини рухаються вздовж леза. Не тисни сильно, насадка для чистки леза має рухатися досить легко.

5. Чисти пристрій після кожних 20 стіків.Чисти IQOS DUO / ORIGINALS DUO після кожної пачки. Запам'ятай це правило, бо смак кращий, коли Айкос якісно почищений.

6. Використовуй палички для чистки IQOS. Час від часу використовуй палички для чистки, щоб почистити тримач від залишків тютюну, які не вдалося прибрати за допомогою щіточки. Ці палички створені спеціально для IQOS та мають оптимальний діаметр, довжину голівки, щільність матеріалу та ступінь зволоження.

7. Дивися коротку відеоінструкцію з чистки.

Лайфхаки для IQOS DUO / ORIGINALS DUO

Ніколи не крути стік в Айкосі

Коли використовуєш, вставляєш чи дістаєш стік, не крути його в тримачі, щоб не пошкодити нагрівальне лезо.

Дізнатись більше

Тримай Айкос зарядженим

Повного заряду батареї Айкос вистачає на 20 стіків, тобто на цілу пачку. Щоб девайс не підвів тебе у момент, коли хочеться зробити перерву на стік, тримай його зарядженим. Найзручніше залишати IQOS на зарядку на ніч разом зі смартфоном.

Дізнатися більше

Встанови додаток IQOS App

IQOS вміє підключатися до додатку через Bluetooth або кабель. Що у додатку? Статистика використання, пошук загубленого девайсу, оновлювлення прошивки та багато іншого.

Дізнатися більше

Замінюй ковпачок регулярно

Радимо замінювати ковпачок для IQOS на новий кожні 6 місяців. З часом ковпачок може вбирати запах тютюну.

Дізнатися більше

Оновлюй прошивку

Радимо оновлювати прошивку на IQOS раз на півроку. Найсвіжіша версія прошивки усуває дрібні баги та покращує роботу пристрою.

Дізнатися більше

Чисти після кожної пачки

Не забувай чистити IQOS, щоб смак і запах лишалися такими, як мають.

Дізнатися більше

Або завантаж інструкції до IQOS ORIGINALS DUO у форматі pdf.

Інструкція допоможе розібратись, як працює та що вміє IQOS.

Залишились питання?
Зв'яжись з нами! Як тобі зручніше?

Кол-центр 4767 або
0 800 507 807

Facebook
logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.