Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 29, 2023

Додаток IQOS: як завантажити та як користуватися

UPD! У IQOS є новий додаток — IQOS App. Він повністю замінив стару версію — IQOS Connect, яка більше не підтримується.

IQOS App вміє усе те ж саме, що й IQOS Connect + додаткові функції (наприклад, оновлення прошивки або статистика використання). Додаток має 3 версії: мобільна для Android, веб-версія для iOS та десктопна для ноутбуків та ПК на Windows та macOS.

Усі інформація про додаток IQOS App, посилання на скачування та інструкція із завантаження — на офіційній сторінці IQOS App.

Що таке IQOS Connect?

IQOS Connect – це стара версія офіційного мобільного додатку для IQOS. Ти, мабуть, помічав, що більшість моделей IQOS мають вбудований Bluetooth. Він потрібен саме для того, щоб конектити свій девайс з телефоном через додаток. Далі про функції, які були у додатку Connect та які тепер разом з доадтковим функціоналом перейшли до застосунку IQOS App.

IQOS Connect для Android можна було завантажити з Google Play за назвою чи за словом IQOS. Зараз це буде IQOS App.

iqos connect

Щоб отримати доступ до функціоналу додатка, потрібно увійти в обліковий запис з тими самими даними, що використовувалися для режстраціх на сайті iqos.ua.

Процес з'єднання IQOS з додатком виглядає так:

  1. Вмикаємо Bluetooth на телефоні.
  2. Для моделі IQOS 2.4 Plus затискаємо кнопку Bluetooth і утримуємоїї 4 секунди. Після рівномірного блимання світлодіода біля кнопки пристрій буде готовий до підключення. Нерівномірне блимання сигналізує про те, що IQOS не увійшов до безпечного режиму підключення і з'єднання не відбудеться. Відкладаємо зарядний пристрій на 1 хвилину і пробуємо ще раз.
  3. Для IQOS 3, IQOS 3 DUO або IQOS 3 Multi достатньо вимкнути і увімкнути девайс знову. Для цього затискаємо кнопку на зарядному пристрої на 5 секунд, поки повністю не згасне індикатор заряду, і точно так само вмикаємо. Bluetooth в цих моделях вмикається автоматично.
  4. Після вдалого підключення IQOS, додаток запропонує дати ім'я своєму пристрою. Все, девайс прив'язаний до IQOS Connect!
як підключити iqos до телефону по bluetooth

Які функції були у додатка IQOS Connect

1. Пошук найближчої точки продажів, де можна купити стіки.

При натисканні на кнопку «Магазини» відкривається карта, на якій відображені всі найближчі точки, де можна купити стіки HEETS, аксесуари або IQOS. Це можуть бути супермаркети, тютюнові кіоски, автомобільні заправки або IQOS Space. Якщо обрати місце призначення Google Maps тут же прокладе оптимальний маршрут до нього.

де купити стіки для IQOS

2. FAQ з інструкціями, де докладно описано, як користуватися додатком і що робити в разі будь-яких проблем з девайсом.

Якщо щось трапилося з IQOS (або є запитання щодо правильного використання, чистки, зарядки), вся корисна інформація зібрана в меню «Підтримка». У розділі «IQOS» можна вибрати свою модель і отримати всю інформацію про неї (що означають індикатори тримача і зарядного пристрою, чому IQOS вібрує, скільки часу необхідно для повної зарядки і т.д.).

Цікавить інформація про IQOS Connect? Все зібрано у розділі «Додаток». Там детально описуються всі його функції і надаються інструкції щодо їх використання.

iqos інструкція

3. Статус пристрою.

IQOS Connect також відстежує стан IQOS, а саме:

  1. Статус батареї зарядного пристрою.
  2. Наявність тримача в зарядному пристрої.
  3. Якщо IQOS не функціонує належним чином, Connect підкаже, в чому може бути проблема і або запропонує її рішення, або порадить звернутися в службу підтримки.
налаштування iqos

4. Пошук забутого IQOS.

В меню є кнопка «Знайти пристрій». Після її натискання додаток покаже, де в останній раз було з'єднання з IQOS і прокладе маршрут до нього за допомогою Google Maps.

знайти iqos

5. Налаштування вібрації девайса і сповіщень.

У меню «Налаштування» можна вказати, які саме сповіщення отримувати від додатку. За замовчуванням приходять повідомлення про стан акумулятора, про помилки, про готовність тримача і про проблеми з його зарядкою. Додатково можна налаштувати сповіщення про знаходження IQOS поряд. В цьому ж меню можна переключати мови та ознайомитися з Політикою аналітики додатка, Умовами користування та Політикою конфіденційності.

налаштування iqos

Перші три функції доступні у меню додатку, а інші – у меню пристрою. Меню додатку відкривається свайпом вліво, а девайсу – натисканням на зображення IQOS чи свайпом угору.

iqos додаток

Не виходить підключити девайс? Чи залишилися питання стосовно функцій додатку? Зв’яжися з нами, ми допоможемо.

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.