Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Перше знайомство з BONDS

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS ONE
ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Перше знайомство з BONDS

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Як використовувати BONDS

Як використовувати BONDS

1. Повністю заряди девайс. Перед першим використанням BONDS знадобиться повна зарядка – 150 хвилин (~2,5 години). Рекомендуємо заряджати пристрій від розетки за допомогою оригінальних аксесуарів.

2. Встав стік. Відсунь кришечку-слайдер на девайсі вбік. Обережно встав стік до лінії на фільтрі, написом blends догори. Використовуй BONDS лише зі стіками BLENDS, пристрій не сумісний з HEETS та Fiit.

3. Увімкни BONDS. Затисни кнопку на 4 секунди до вібрації, щоб увімкнути пристрій. Через декілька секунд девайс завібрує ще раз. Можеш зробити тестову затяжку (але аерозоль буде майже не відчутним) або дочекатися третьої вібрації.

4. Розпочни використання. Приблизно через 20 секунд після першої затяжки девайс завібрує втретє, а індикатор на кнопці перестане блимати. Все, BONDS можна використовувати. Один сеанс триває 4 хвилин, без обмеження кількості затяжок. Індикатор допоможе зрозуміти скільки часу залишилося до кінця сеансу (4 поділки – є ще 3-4 хв, 3 поділки – 2-3 хв, 2 – 1-2 хв). Коли до кінця сеансу залишиться 30 секунд, пристрій знову завібрує, а нижня поділка індикатора почне блимати білим. Коли індикатор згасне, сеанс закінчився.

5. Дістань стік після використання. Після закінчення сеансу вийми стік, просто потягнувши його вгору. Прокручувати стік не потрібно.

6. Можеш використати ще один стік. Якщо хочеш, можеш одразу використати другий та навіть третій стік. Потім знадобиться пауза на 4-5 хвилин для того, щоб пристрій охолонув.

Переглянь відеоінструкцію, щоб дізнатися більше про використання BONDS.

Як заряджати BONDS

Як заряджати BONDS

Перед першим використанням повністю заряди BONDS (це займе 2,5 години).

1. Перевір рівень заряду. Повного заряду BONDS вистачає на 20 використань (пачка стіків). Натисни на кнопку, щоб перевірити рівень заряду пристрою. Зрозумієш який заряд по світловому індикатору на кнопці:

4 білі поділки – пристрій повністю заряджено.
3 поділки – залишилося 75% заряду.
2 поділки – залишилася половина заряду.
1 поділка – залишилося менше 25%.

Якщо нижня поділка блимає жовтим, девайс повністю розряджений. Час зарядити Бондс.

2. Використовуй оригінальні адаптер та USB-кабель. Рекомендуємо заряджати BONDS лише "рідними" аксесуарами (кабель знайдеш у коробці з девайсом, а блочок зможеш замовити окремо). Так батарея пристрою довше слугуватиме, а час зарядки буде таким як вказано в інструкції.

3. Заряджай пристрій від розетки. Для повної зарядки BONDS знадобиться 150 хвилин. Радимо заряджати його від розетки. Зарядка від павербенку, ноутбука, зарядної станції може зайняти більше часу.

4. Тримай девайс повністю зарядженим. Ти зможеш використовувати BONDS навіть якщо він буде заряджений не повністю. Але лише на повному заряді матимеш 20 використань.

Як чистити BONDS

Як чистити BONDS

Завдяки конструкції стіків BLENDS, BONDS практично не потребує чистки. BLENDS мають фільтри з обох сторін (знизу і зверху). Завдяки цьому тютюн не контактує напряму з нагрівальною камерою пристрою, а залишки тютюну не забруднють його. BONDS нагріває тютюновий стік ззовні, від стінок нагрівальної камери.

Якщо випадково зламаєш стік, вставлений у BONDS, частинка фільтру може застрягнути всередині. Переверни пристрій і витряхни залишки. Не допомогло? Спробуй обережно вийняти залишки стіка за допомогою голки або шпильки.

Лайфхаки для BONDS

Використовуй лише зі стіками BLENDS

Щоб досвід з BONDS був таким, як має бути, використовуй його лише зі стіками BLENDS. Пристрій не сумісний з HEETS та Fiit.

Дізнатись більше

Вставляй стік до лінії на фільтрі 

Вставляй стік правильно – до лінії на фільтрі, написом blends догори. Не натискай на нього занадто сильно, щоб випадково не зламати.

Не закривай рукою отвір на нижній частині

Під час використання BONDS слідкуй, щоб випадково не закрити отвір для потоку повітря в нижній частині пристрою. Інакше стік не тягнутиметься.

Тримай BONDS зарядженим

Повного заряду батареї Бондс вистачає на 20 стіків, тобто на цілу пачку. Щоб девайс не підвів тебе у момент, коли хочеться зробити перерву на стік, тримай його зарядженим. Найзручніше залишати BONDS на зарядку на ніч разом зі смартфоном.

Дізнатись більше

Закривай кришечку-слайдер після кожного використання

Так у пристрій точно не потрапить нічого зайвого.

Або завантаж інструкції до BONDS у форматі pdf.

Інструкція допоможе розібратись, як працює та що вміє BONDS.

Залишились питання?
Зв'яжись з нами! Як тобі зручніше?

Кол-центр 4767 або
0 800 507 807

Facebook
logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.