Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 20, 2023

Чому IQOS неприємно пахне? І як цього уникнути?

Почнемо з головного:

Якщо твій девайс зламався і ти шукаєш, як замінити його на новий за гарантією переходь одразу в Діагностику несправностей.

Ти можеш замовити пристрій на заміну за гарантією онлайн з безкоштовною доставкою. Без дзвінків у службу підтримки чи особистих візитів у магазин.Здається, ти шукав міні-інструкцію, що робити, якщо IQOS неприємно пахне, якщо не сказати смердить. Постараємося допомогти. 

IQOS залишає менше стійкого запаху на руках, волоссі та одязі, ніж сигарети. Але після тривалого використання в гаджеті можуть залишатися дрібні частинки тютюну і з часом не тільки давати неприємний запах, але і навіть псувати смак. Тому, поговоримо, що робити, щоб IQOS «не смердів». І заодно розповімо, як позбутися неприємного запаху, якщо так все ж вийшло.

Так чому ж Айкос погано пахне?

На питання, чому твій Айкос почав неприємно пахнути, може бути кілька варіантів відповіді.

 • У нагрівальній камері тримача застрягли або накопичилися дрібні частинки тютюну. При багаторазовому повторному нагріванні вони можуть давати стійкий неприємний запах.
 • IQOS недостатньо часто або ретельно чиститься.
 • Цей пристрій використовується вже довго, і покриття поступово увібрало запах тютюну.

Щоб уникнути перших двох причин неприємного запаху, досить ретельно і якісно чистити пристрій, і правильно діставати з нього стік. Щоб впоратися з третьою причиною, можуть знадобитися більш радикальні заходи. Про них нижче.

Що робити, щоб в IQOS не застрягав тютюн?

Для того, щоб в тримачі не застрягав тютюн, важливо правильно діставати стік після використання.

 • Після закінчення сеансу підійми ковпачок тримача разом зі стіком.
 • Потім — акуратно витягни стік і опусти ковпачок.
 • Не прокручуй стік в тримачі, ні коли вставляєш, ні коли дістаєш, ні в процесі використання.

Як витягувати стік із айкосДо речі, з lil SOLID навпаки — коли дістаєш стік після використання, не потрібно піднімати ковпачок, стік необхідно прокрутити 3-4 рази в одному напрямку.

Що робити, щоб IQOS не мав неприємного запаху?

Головне, що треба запам'ятати — від IQOS не буде неприємного запаху, якщо регулярно та правильно його чистити. Ми рекомендуємо чистити Айкос після кожної пачки стіків. Але можна і частіше, якщо здається, що потрібно.

Для того, щоб якісно почистити Айкос, знадобиться кілька речей. Перша та найважливіша річ для чистки — це щіточка. Вона йде в комплекті з гаджетом. Щіточка призначена для багаторазового використання та служить довго. Другий необхідний аксесуар — це спеціальні палички для чистки. Вони віддалено нагадують вушні палички, але тонше, з щільно спресованою обмоткою на кінцях і просочені спеціальною очищаючою рідиною. Палички, на відміну від щіточки, одноразові.

Інструменти для чистки айкосПалички для чистки IQOS входять у комплект IQOS ORIGINALS DUO. Якщо ж у тебе інша модель девайсу, або просто закінчились палички, ти завжди можеш купити їх окремо тут: аксесуари для чистки IQOS.

Щоб якісно почистити пристрій, потрібно дотримуватися декількох простих правил:

 • Якщо ти щойно використовув пристрій, потрібно почекати, поки він охолоне.
 • Потім зняти з тримача ковпачок.
 • Взяти щіточку для чистки, вставити її до упору в тримач й акуратно прокрутити в одному напрямку кілька разів. При цьому важливо пам'ятати: якщо крутити щіточку, не вставивши її до кінця в тримач, можна пошкодити лезо.
 • Вийняти щіточку для чистки, перевернути тримач і легенько постукати ним по поверхні столу, щоб витрусити залишки тютюну.
 • Взяти палички для чистки та легенько протерти тримач зсередини.
 • Почистити ковпачок.
 • Протерти отвір ковпачка, в який вставляється стік, паличкою для чистки.
 • Зі зворотного боку — очистити ковпачок щіточкою таким же чином, як тримач.
 • Постукати ковпачком по поверхні столу, щоб витрусити залишки тютюну.

Чистити IQOS варто після кожних 20 використань.

Також важливо чистити і саму щіточку для чищення. Мити її не рекомендуємо. Якщо на щіточці залишиться вода, волога може пошкодити контакти пристрою. Краще протерти її сухою тканиною, паличками для чистки та постукати по ній для видалення залишків тютюну.

Довго користуюся IQOS, і він ввібрав неприємний запах

Може трапитися і так, що ти ретельно та регулярно чистиш IQOS, але в процесі використання або від самого пристрою все одно відчувається запах.Швидше за все, ти користуєшся своїм Айкос вже досить довго. З часом тютюновий запах просто ввібрався в покриття. Може бути і так, що мікро-частинки тютюну залишилися всередині нагрівальної камери або на лезі, але так, що їх не виходить вичистити щіточкою або паличками. Цьому можна допомогти.

По-перше, можна час від часу протирати покриття девайса вологими антисептичними серветками. Тільки, дуже важливо, стеж, щоб волога не потрапила в щілини біля кнопок або знімних елементів.

По-друге, можна поміняти старий ковпачок в тримачі на новий. Ідеально робити це кожні 3-6 місяців використання. Коштує новий ковпачок для Айкос або Ліл Солід недорого, зате може якісно вплинути на смак аерозолю та запах пристрою. Плюс, це можливість оновити колір ковпачка.
Купити ковпачок для IQOS

По-третє, можна зробити професійну чистку гаджета в брендових магазинах IQOS Space. Для цього потрібно принести свій IQOS у фірмовий магазин. Адресу найближчого IQOS Space знаходь на інтерактивній мапі.

Професійна чистка IQOS — це безкоштовна послуга. Вся процедура займе 5-10 хвилин. Протягом професійної чистки експерти IQOS зроблять наступне:

 • Перевірять, чи не застрягли в ковпачку частинки тютюну і, якщо таки застрягли — почистять девайс від них.
 • За допомогою спеціальної машинки виміряють, чи достатньо аерозолю дає твій IQOS при нагріванні стіка. 
 • І, наостанок, почистять і відшліфують нагрівальне лезо особливою насадкою-клінером. Водночас вичистять залишки тютюну, які могли потрапити на основу нагрівального елементу.

Професійно почистити можна будь-яку модель IQOS.

Також ми окремо зібрали додаткові рекомендації з чистки IQOS і відео-інструкцію.Чи є у IQOS пристрої, що не потрібно чистити?

У портфелі IQOS є системи нагрівання тютюну, що зовсім не потребують чистки: усі пристрої IQOS ILUMA (Айкос Ілюма Прайм, Айкос Ілюма, Айкос Ілюма Ван) та BONDS.

IQOS ILUMA — наступне покоління системи нагрівання тютюну IQOS, що працює за технологією індукційного нагрівання. Айкос Ілюма не має вбудованого нагрівального леза. Замість цього нагрівальний елемент захований в середину стіків TEREA, що спеціально розроблені для використання з IQOS ILUMA. Стіки Тереа з обох боків закриті фільтрами-заглушками, завдяки чому тютюн зі стіка не контактує з девайсом та не забруднює його. Таким чином, IQOS ILUMA завжди залишається чистим, а під час використання від IQOS ILUMA утворюється менше запаху, ніж від IQOS попередніх поколінь.*
*75% з 726 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021 

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.