Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Перше знайомство з lil SOLID Es

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS ONE
ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Перше знайомство з lil SOLID Es

ILUMA PRIME

ILUMA

ILUMA ONE

ORIGINALS  DUO
lil SOLID 2.0
lil SOLID Es
IQOS VEEV

BONDS

Як використовувати lil SOLID Es

Як використовувати lil SOLID Es

1. Виведи пристрій з режиму очікування. Якщо використовуєш lil SOLID Es вперше, спочатку виведи його зі сплячого режиму, поставивши на зарядку хоча б на кілька хвилин або затиснувши кнопку на 3 секунди. Якщо індикатор не засвітився, значить батарея розряджена. Знадобиться повна зарядка (~2 години) від розетки.

2. Встав стік. Перед використанням відсунь круглу кришечку на ковпачку вбік. Обережно встав стік тютюновою частиною донизу так, щоб він торкнувся дна тримача.

3. Увімкни lil SOLID Es. Затисни кнопку на 2 секунди до вібрації. Індикатор почне блимати блакитним. Зачекай 25 секунд, поки пристрій нагріє тютюн. Коли ліл завібрує, а індикатор перестане блимати, можеш починати використовання.

4. Розпочни використання. Сеанс триває 14 затяжок або 5 хвилин в залежності від того, що настане раніше. За 30 секунд або 3 затяжки до кінця сеансу, lil завібрує один раз, а індикатор почне блимати блакитним. Завібрує вдруге – сеанс закінчився. Пристрій вимкнеться автоматично, натискати кнопку не потрібно.

5. Дістань стік після використання. Щоб дістати стік, прокрути його мінімум тричі в одному напрямку і витягни. Важливо виймати стік саме так, інакше в девайсі може залишитися тютюн. Коли дістанеш стік, закрий кришечку.

6. Можеш використати ще один стік. Але якщо використаєш 3 стіки поспіль без пауз, девайс автоматично запустить режим охолодження. За 3,5 хвилини ліл охолоне та буде знову готовий до використання.

Як заряджати lil SOLID Es

Як заряджати lil SOLID Es

1. Перевір рівень заряду. Для цього натисни на кнопку або постав ліл на зарядку. Колір індикатора покаже рівень заряду пристрою:

— Синій — заряджено на 75-100%

— Світло-блакитний — 35-75%

— Помаранчевий — 1-35%

— Червоний — необхідно зарядити пристрій.

2. Постав lil SOLID Es на зарядку. Рекомендуємо заряджати пристрій від розетки за допомогою оригінальних USB-кабелю та блока живлення, які йдуть у комплекті з девайсом — так акумулятор слугуватиме довше. Для повної зарядки lil знадобиться 120 хвилин. Коли пристрій заряджається, індикатор в залежності від рівня заряду блимає відповідним кольором.

3. Тримай ліл повністю зарядженим. Ти можеш використовувати його навіть, якщо він заряджений не повністю. Але лише при повному заряді lil SOLID Es вистачить на 25 використань (трохи більше, ніж на пачку стіків).

4. Заряди пристрій після довгої перерви. Якщо ти давно не користувався своїм ліл, і він не вмикається, постав його на зарядку мінімум на 2 години.

Як чистити lil SOLID Es

Як чистити lil SOLID Es

Рекомендуємо чистити lil SOLID після кожних 20 використань (пачки стіків). Це допоможе уникнути неприємного смаку та запаху під час використання.

1. Переконайся, що пристрій вимкнений. Обов'язково дай йому охолонути після останнього використання, щоб лопатка чи щіточка для чистки не розплавилися під час чистки.

2. Зніми ковпачок із пристрою. До речі, якщо у тебе є новий інструмент для чистки PRO, можеш також почистити ковпачок за допомогою спеціальної насадки.

3. Скористайся щіточкою для чистки. Встав інструмент стороною зі щіточкою і обертальними рухами почисти нагрівальну камеру від залишків тютюну.

4. Скористайся насадкою для чистки леза. Встав інструмент стороною з лопаткою в пристрій та обертальними рухами почисти нагрівальну голку.

5. Увімкни автоматичну чистку. Швидко натисни на кнопку 5 разів (протягом 2 секунд). Індикатор блиматиме помаранчевим протягом 90 секунд, поки триватиме автоматична чистка. Коли авточистка закінчиться, індикатор погасне, а пристрій завібрує двічі.

Лайфхаки для lil SOLID Es

Прокручуй стік тричі перед тим, як дістати його з lil SOLID

Після використання lil не витягуй стік одразу. Щоб тютюн не залишився всередині девайса, прокрути стік тричі в одному напрямку і тоді діставай.

Відео-інструкція

Тримай lil зарядженим

Повного заряду батареї lil SOLID Es вистачає на 25 стіків. Щоб девайс не підвів тебе в момент, коли хочеться зробити перерву на стік, тримай його зарядженим. Найзручніше залишати lil SOLID Es на зарядку на ніч разом зі смартфоном.

Відео-інструкція

Закривай кришечку-засувку після кожного використання

Так у девайс не потрапить нічого зайвого.

Відео-інструкція

Чисти після кожної пачки стіків

Це допоможе запобігти появі неприємного запаху чи присмаку.

Відео-інструкція

Або завантаж інструкції до lil SOLID Es у форматі pdf.

Інструкція допоможе розібратись, як працює та що вміє lil SOLID Es.

Залишились питання?
Зв'яжись з нами! Як тобі зручніше?

Кол-центр 4767 або
0 800 507 807

Facebook

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.