Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 25, 2023

IQOS ORIGINALS DUO та IQOS DUO: інструкція з використання з відео

Зауваж, що IQOS DUO вже знято з продажів — йому на зміну прийшла інша модель девайсу — IQOS ORIGINALS DUO. Дізнатися більше про актуальну модель можеш у огляді системи нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS DUO.

Якщо ж у тебе ще залишився IQOS DUO, сервісну підтримку для нього ти і надалі можеш отримати в брендових магазинах IQOS Space. Також можеш звернутись до служби підтримки за номером 4767, або ж провести онлайн-діагностику на сайті, ботах IQOS в Viber і Telegram.

Як працюють системи нагрівання тютюну?

Почнемо з технології — що таке системи нагрівання тютюну? Система нагрівання тютюну — це електронний девайс, що нагріває тютюн, а не спалює його, як це відбувається у сигареті.

В основі роботи IQOS технологія HeatControl, яка дозволяє нагрівати тютюн у стіку без горіння. Керамічне лезо нагріває стік, в результаті чого випаровується тютюновий аерозоль. IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.* 

Важливо: Це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS не виключає усіх ризиків.
* «95% менше» означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

Дізнатись більше: Системи нагрівання тютюну: що це, які бувають, як обрати.

Якщо це твій перший IQOS, також радимо прочитати: Інфографіка: перше знайомство з IQOS. Як працює, як користуватися. Досвідчені користувачі IQOS, ймовірно, зможуть знайти щось корисне: 5 ефективних лайфхаків при використанні IQOS.

Що таке IQOS ORIGINALS DUO/DUO?

IQOS DUO — одна з моделей системи нагрівання тютюну IQOS з поділом на тримач та зарядний пристрій та можливістю використовувати 2 стіки поспіль без паузи на підзарядку. IQOS DUO має потужну батарею: щоб зарядити пристрій до 1 стіка, знадобиться всього 1 хвилина 50 секунд — це в 2 рази швидше, ніж у попередніх моделей.

Правильно пристрій називається IQOS DUO (Айкос Дуо), а не IQOS DUOS (Айкос Дуос). Так його часто помилково називають за аналогією зі смартфонами на 2 сімки.

Докладніше про IQOS ORIGINALS DUO: Огляд системи нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS DUO.

А тепер переходимо до покрокової інструкції з використання.

Як користуватися IQOS ORIGINALS DUO та IQOS DUO? Інструкція з використання 

«Як курити IQOS» — один із найпопулярніших запитів в мережі. Однак одразу хочемо дещо уточнити — IQOS не курять. Під визначенням «куріння» мається на увазі спалюванню тютюну та вдихання диму, що утворюється внаслідок горіння. IQOS НЕ підпалює тютюн, а нагріває його, тож і «курінням» цей процес називати некоректно.

IQOS ORIGINALS DUO/IQOS DUO складається з 2-х частин: тримача і зарядного пристрою, а для використання девайсу потрібні тютюнові стіки HEETS. Що з усім цим робити? Зараз розповімо. 

 1. Перевірка заряду. Спочатку необхідно перевірити, чи заряджений Айкос. Для цього затисни кнопку у верхній частині зарядного пристрою на 4 секунди. Якщо продовгуватий індикатор поруч не засвітиться — IQOS потрібно поставити на зарядку. Якщо ж індикатор світиться білим — IQOS заряджений.


 2. перевірка заряду IQOS

 3. Вставляємо стік. Відкрий зарядний пристрій, м'яко натиснувши на нижню частину бокової двері. Дістань тримач і встав у нього стік тютюновою стороною вниз (аж до сріблястою лінії). В жодному разі не крути стік, щоб не пошкодити нагрівальне лезо! 

  Лайфхак: щоб стік легше входив в тримач, можна спочатку натиснути кнопку і почекати 5-7 секунд для прогріву.

  Використовуй лише стіки HEETS або Fiit. 

 4. вставляємо стік IQOS

 5. Початок використання. Щоб почати, натисни кнопку на тримачі. Він злегка завібрує і почне блимати — лезо нагріває тютюн. Через 20 секунд ти знову відчуєш вібрацію, а індикатори перестануть блимати — це означає, що стік нагрівся та пристрій готовий до використання, можна починати.
 6. Нюанси використання. За звичкою ти, ймовірно, будеш робити затяжки часто, як з сигаретами, але це не зовсім правильно. Так смак буде відчуватися слабко, і тобі може здаватися, що ти «не накурюєшся». При використанні Айкос роби перерви між затяжками не менше 4-5 секунд — це необхідно, щоб лезо всередині встигало прогріти тютюн. Сеанс розрахований на 12-14 затяжок або 6 хвилин (залежно від того, що настане раніше). При затяжках натискати на кнопку не потрібно.
 7. Закінчення сеансу. Коли тримач знову завібрує — це сигнал, що до кінця сеансу залишилось 15 секунд або 2 затяжки. Наприкінці тримач знову завібрує і вимкнеться. Обережно підійми ковпачок вгору і дістань стік. Потім закрий ковпачок і злегка потруси тримач, щоб випали залишки тютюну. Використаний стік можна викидати прямо у відро для сміття. Оскільки тютюн у Айкосі не горить, то ризику влаштувати пожежу (як з недопалками) немає. За бажання можеш одразу використати наступний стік без підзарядки.

 стік IQOSIQOS «спілкується» з користувачем за допомогою вібросигналів та вогників-індикаторів. Втім, якщо вібросигнали здаються тобі незвичними та відволікають, можеш відключити їх через додаток IQOS App. Тоді залишиться лише блимання світлодіодних індикаторів. Ось тут можна прочитати, що означають різні сигнали індикаторів Айкос

Також радимо встановити додаток IQOS App, щоб отримати доступ до інших корисних функцій Айкос. Наприклад, оновлення прошивки, статистики використання, чи пошуку загубленого IQOS.Як чистити IQOS? Міні-інструкція з чистки IQOS DUO

Ми рекомендуємо чистити Айкос після кожних 20 використань — тобто після кожної пачки стіків. Можна і частіше, залежно від відчуттів під час використання.

Навіщо взагалі потрібно чистити IQOS? Є, як мінімум, 3 причини:

 1. Щоб смак залишався чистим і насиченим.
 2. Щоб не забруднювався тримач, а тютюн не залишався на лезі і у нагрівальній камері.
 3. Щоб девайс прослужив довше.

Для чистки тобі знадобляться два аксесуари: інструмент для чистки (його ще називають щіточкою для чистки) і палички для чистки.

   інструмент для чистки

 1. Після використання IQOS дай тримачу охолонути хоча б 30 секунд. Зніми ковпачок з тримача. 
 2. Відкрий інструмент для чистки і встав його в тримач, не прокручуючи. 
 3. Обережно проверни 2-3 рази, а після — легенько постукай по тримачу, щоб позбутися дрібних залишків тютюну.

 інструмент для чисткиДля ретельнішої чистки Айкос радимо час від часу використовувати палички для чистки. Вони просочені спеціальним спиртовим розчином, що допомагає ще ретельніше вичистити залишки тютюну, що могли залишитись у ковпачку чи нагрівальній камері. 

Просто встав паличку для чистки прямо вздовж камери тримача та очисти дно нагрівальної камери. Не забудь також почистити внутрішню частину ковпачка. Не тисни на лезо надто сильно, щоб не пошкодити його.

 палички для чисткиВажливо: не намагайся чистити IQOS сторонніми предметами (серветки, вушні палички, скріпка й інше) — так ти ризикуєш пошкодити лезо. Максимум, якщо застряг тютюн всередині ковпачка або на самому дні нагрівальної камери — можеш спробувати обережно видалити його зубочисткою. Не радимо самостійно чистити пристрій спиртом, інакше залишиться сильний запах і алкогольний присмак (і не зі смаком твого улюбленого коктейлю).

Зауваж, що інструмент для чистки також потрібно періодично чистити — легенько постукай по поверхні і витри залишки тютюну тканиною або скористайся паличками для чистки IQOS. Не промивай інструмент для чистки водою, а якщо все таки намочиш, то витри та висуши, щоб волога не контактувала з електронікою тримача IQOS.

Якщо раптом загубиш аксесуари для чистки, можеш замовити їх на iqos.ua з безкоштовною доставкою.

Як заряджати IQOS? Інструкція з зарядки IQOS ORIGINALS DUO/DUO

Оскільки з IQOS DUO можна використовувати два стіки поспіль, сам процес зарядки трохи відрізняється від інших моделей.

Дізнатися про заряд девайсу можна за індикаторами поруч з кнопкою. Продовгуватий індикатор відповідає за заряд самого зарядного пристрою. Якщо ти натиснеш на кнопку, то побачиш, що він розділений на чотири секції. Чим більше секцій світиться білим — тим більше заряду у IQOS. А два маленьких точкових індикатори поруч інформують про заряд тримача.

 палички для чисткиПісля використання встав тримач в зарядний пристрій. Маленькі індикатори почнуть блимати — це означає, що тримач заряджається. Повна зарядка тримача IQOS ORIGINALS DUO (до 2 сеансів) займає 5 хвилин 15 секунд. Якщо хочеш зарядити тримач до 1-го використання — вистачить 1 хвилини 50 секунд.

Коли продовгуватий індикатор перестає світитися білим, це означає, що розрядився сам зарядний блок Айкос. 

Важливо: заряджати IQOS бажано офіційними USB—кабелем і адаптером живлення до розетки. Роз'єм у IQOS — Type-C, як і у багатьох інших сучасних гаджетів.

Для роботи IQOS не обов’язково, щоб він був повністю заряджений, але повний заряд гарантує до 20 сеансів використання.

Лайфхак: в IQOS ORIGINALS DUO/DUO є система турбо зарядки. Що це означає? Якщо 2 сеанси поспіль ти використовував IQOS швидше, ніж за 6 хвилин, в тримачі залишиться ще трохи заряду. Це своєрідна «фора» для наступної зарядки, тому до 1-го використання IQOS може зарядитися дуже швидко, навіть за 10-15 секунд.

Радимо заряджати IQOS кожен день. Щоб не забути, став його на зарядку на ніч зі смартфоном. Зауваж, що IQOS заряджається швидше, якщо його підключити до звичайної електричної розетки, а не до USB-порту ноутбука. 

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.