Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 21, 2023

Як самостійно оновити прошивку IQOS через додаток IQOS App?

Пам’ятаєш, ми розповідали навіщо оновлювати прошивку Айкос та як це зробити? Сьогодні розповідаємо, як оновити прошивку самостійно за допомогою додатку IQOS App для мобільного або комп’ютера. Читай нижче покрокову інструкцію з оновлення прошивки IQOS через додаток.

Що таке прошивка Айкос та для чого її оновлювати?

IQOS, як і будь-який гаджет, має вбудоване програмне забезпечення, яке час від часу варто оновлювати. Ці оновлення ПО і є так званим оновленням прошивки IQOS.

Остання версія прошивки запобігає дрібним помилкам у роботі IQOS: коли тримач починає блимати червоним чи індикатор на зарядному перестає світитися, тощо. Окрім цього, нова прошивка допомагає продовжити термін використання акумулятору та пришвидшує його роботу.

Оновлення прошивки не продовжує термін дії гарантії на IQOS. Однак, це спосіб виправити дрібні баги софту та запобігти виникненню нових. Тепер для цього навіть не потрібно звертатися до магазину IQOS. Можна зробити все самостійно, вдома.

Як оновити прошивку IQOS за допомогою додатку IQOS App?

Кожен користувач Айкос може зробити це на своєму смартфоні чи ноутбуці, нікуди не звертаючись — у IQOS App. Це швидко та безкоштовно!

Ми розробили цілу екосистему додатків IQOS App:

 • додаток-віджет для лептопів та комп’ютерів Mac OS / Windows
 • мобільний додаток IQOS для Android-смартфонів та планшетів
 • браузерний веб-додаток на iPhone

Найзручніший спосіб оновлення прошивки IQOS — це додаток IQOS App на комп. Додаток доступний для Windows та Mac OS. Щоб під’єднатися, потрібні USB-кабель (той самий, що й для зарядки) та адаптер для з’єднання (для Mac OS).

Мобільний додаток IQOS App та веб-версія додатку для iPhone також дозволяють оновити прошивку. Єдине, що важливо пам’ятати, якщо під’єднуєш IQOS до додатку через Bluetooth, зможеш оновити лише прошивку зарядного пристрою. Щоб оновити прошивку і для тримача, і для зарядного пристрою, потрібно підключити Айкос кабелем. Тому зробити це на комп’ютері — найшвидше та найзручніше.

Далі розповідаємо покроково, як оновити прошивку твого Айкос в різних версіях додатку. Просто клікни на свою версію додатку:

Що потрібно знати, перед оновленням прошивки

 • IQOS має бути заряджено щонайменше на 25%.
 • Тримач має бути всередині зарядного пристрою
 • Щоб оновити прошивку і зарядного пристрою, і тримача потрібно скористатися будь-якою версію додатка, підключивши IQOS кабелем, а не через Блутус. Окрім веб-версії додатку на iPhone (ця версія “вміє” оновлювати прошивку лише у зарядного пристрою)

Якщо хочеш детальніше ознайомитися з функціоналом додатку, для зручності ми зібрали усю технічну інформацію про IQOS App на одній сторінці.

Як оновити прошивку Айкос в додатку IQOS App для ноутбука чи комп’ютера: Windows та Mac OS

Цей додаток-віджет — найзручніший спосіб оновити прошивку, а також скористатися іншими функціями IQOS App. Айкос під’єднується до лептопа Windows через USB-кабель (той, що йде у комплекті для зарядки), а для Mac OS потрібен також “перехідник”.

1. Спочатку необхідно встановити та авторизуватися в додатку. Детально розповідаємо як це зробити в покроковій інструкції як почати користуватися додатком IQOS App для лептопа чи комп’ютера.

2. Під’єднай IQOS до компа за допомогою кабелю. Щойно додаток «побачить» твій IQOS, ти зможеш користуватися усіма можливостями IQOS App.3. Як дізнатись, чи доступна нова прошивка для твого девайсу? Скоріше за все, додаток автоматично повідомить тебе спеціальним сповіщенням на екрані: «Доступне оновлення». Також можна самостійно перевірити у меню «Налаштування пристрою».

Якщо оновлення прошивки недоступне, в цьому розділі буде написано «У твого IQOS остання версія прошивки». В такому випадку нічого оновлювати не потрібно.

4. Щоб оновити прошивку Айкос, натисни «Встановити оновлення». Далі побачиш невелике віконце з інструкцією:

 • Не від’єднуй пристрій від комп’ютера під час оновлення прошивки.
 • Не використовуй IQOS під час оновлення прошивки. Це призупинить встановлення оновлення та виведе пристрій з ладу.
 • Оновлення триватиме до 10 хв.

Все, можна натискати «Оновити прошивку».


5. Супер, прошивка на твоєму Айкосі — оновлена. Далі додаток самостійно перезавантажить девайс, тож не рекомендуємо використовувати його хоча б пару хвилин.

Як оновити прошивку Айкос в мобільному додатку IQOS App для смартфонів на Android

1. Перший крок — встановити та авторизуватися в мобільному додатку IQOS App. Тут є детальна покрокова інструкція як встановити мобільний додаток IQOS App із Play Store та почати використання.2. Під’єднати Айкос до додатку на смартфоні можна двома способами: по блютуз або з допомогою USB-кабелю, який йде в комплекті з девайсом, та OTG адаптера (спеціальний кабель для під’єднання до USB).

Зазвичай під'єднання по блютузу достатньо. Але якщо додаток виявить, що необхідне також оновлення прошивки тримача, ти побачиш попап, який попросить під’єднатися до смартфону по USB або ж скористатися версію додатку для лептопу або комп’ютеру.

3. Щоб під’єднатися по блютузу, необхідно ввімкнути його на смартфоні та активувати блютуз на Айкос.

Як увімкнути блютус на різних моделях Айкос:

 • Для IQOS ILUMA, IQOS ILUMA ONE, IQOS ORIGINALS DUO та IQOS 3 DUO: вимкни IQOS (затисни кнопку зарядного пристрою на 4 секунди). Потім знову увімкни його (затисни кнопку зарядного пристрою на 4 секунди). Bluetooth включиться автоматично.
 • Для IQOS ILUMA PRIME: зроби два коротких натискання поспіль на кнопку та одне довге на 10 секунд.
 • Для IQOS ORIGINALS ONE: скористайся кабелем для підключення до додатку, оскільки у цієї моделі немає Bluetooth. Зайди у додаток на телефоні або комп'ютері, обери потрібний девайс і підключи його за допомогою кабелю.
 • Для IQOS VEEV: затисни кнопку пристрою на декілька секунд, щоб повністю вимкнути девайс, а потім знову увімкни його. Зверни увагу, що змінний картридж повинен бути вставлений у пристрій.
 • Для IQOS 2.4+: затисни кнопку Bluetooth на 4 секунди, поки індикатор не почне блимати блакитним.

4. Щойно Айкос підключиться до IQOS App, ти зможеш користуватися усіма функціями додатку.


5. Чи доступна нова прошивка для айкос — ти зрозумієш одразу. На екрані в меню «Пристрої» висвітиться невеличке повідомлення «Доступне оновлення». А ще, перевірити версію прошивки можна в розділі «Налаштування пристрою».Якщо оновлення прошивки недоступне, тут буде написано «У твого IQOS остання версія прошивки». В такому випадку нічого оновлювати не потрібно.

6. Натисни кнопку «Встановити оновлення». Далі побачиш попередження: твій Айкос та смартфон мають бути заряджені щонайменше на 25%, а процес оновлення займає приблизно 10-15 хвилин. Зазвичай це відбувається значно швидше — до 5 хв.

Все, можна «Почати оновлення».

7. На екрані з’явиться таймер, який вкаже, скільки залишилось до закінчення оновлення.

Зверни увагу: використовувати Айкос під час оновлення не можна. Або ж доведеться розпочати все заново. Навіть якщо ти закриєш додаток, оновлення продовжиться.

8. Прошивку IQOS оновлено! Щойно оновлення завершиться, додаток автоматично перезавантажить девайс. Не використовуй його хоча б пару хвилин.


Як оновити прошивку Айкос у веб-версії IQOS App для браузеру?

На жаль, неможливо встановити мобільний додаток на iPhone через політики Apple. Тому ми створили веб-версію IQOS App, якою можна скористатися на Айфоні чи iPad.

Оскільки браузер Safari не підтримує функції блютусу, а Chrome для iPhone має обмежений функціонал, оновити прошивку Айкос на Айфоні можна лише через через безкоштовний браузер BlueFy.

Щоб під’єднатися до веб-застосунку, необхідно активувати блютуз на смартфоні та IQOS.

 1. Спочатку встанови браузер BlueFy на свій Айфон. Це легко зробити — просто завантаж його тутабо знайди у App Store за назвою. Тут розказуємо та показуємо як почати користуватися браузерним додатком IQOS App для iPhone.
 2. Щоб оновити прошивку зарядного пристрою Айкос, перевір чи увімкнений блютуз на смартфоні. Далі слідкуй за інструкціями на екрані та активуй блютуз на Айкосі.


Щоб увімкнути блютус на різних моделях Айкос:

 • Для IQOS ILUMA, IQOS ILUMA ONE, IQOS ORIGINALS DUO та IQOS 3 DUO: вимкни IQOS (затисни кнопку зарядного пристрою на 4 секунди). Потім знову увімкни його (затисни кнопку зарядного пристрою на 4 секунди). Bluetooth включиться автоматично.
 • Для IQOS ILUMA PRIME: зроби два коротких натискання поспіль на кнопку та одне довге на 10 секунд.
 • Для IQOS ORIGINALS ONE: скористайся кабелем для підключення до додатку, оскільки у цієї моделі немає Bluetooth. Зайди у додаток на телефоні або комп'ютері, обери потрібний девайс і підключи його за допомогою кабелю.
 • Для IQOS VEEV: затисни кнопку пристрою на декілька секунд, щоб повністю вимкнути девайс, а потім знову увімкни його. Зверни увагу, що змінний картридж повинен бути вставлений у пристрій.
 • Для IQOS 2.4+: затисни кнопку Bluetooth на 4 секунди, поки індикатор не почне блимати блакитним.


3. Вибери свій пристрій та відкрий налаштування. Якщо оновлення доступне, ти побачиш відповідне повідомлення. Також можна перевірити розділ “Про мій пристрій”.

Якщо в твоєму девайсі вже остання версія прошивки, додаток повідомить про це. Тоді нічого робити не потрібно.


4. Натисни «Почати оновлення». Це відбувається швидко — максимум 10 хвилин. Не використовуй IQOS під час оновлення. Це зупинить процес і вимкне пристрій.

5. Далі додаток самостійно перезавантажить девайс, тож не використовуйте його хоча б пару хвилин.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.