Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 31, 2023

Як правильно заряджати IQOS?

Ділимося грунтовною та вичерпною інструкцією з зарядки IQOS та кількома практичними лайфхаками: як, чим, скільки, як часто та що робити, якщо Айкос не заряджається.

Почнемо з огляду технічних характеристик і загальних порад, які застосовні до всіх моделей IQOS. Девайси IQOS працюють на літій-іонних (Li-Ion) акумуляторних батареях (точно такі ж знаходяться практично у всіх сучасних телефонах і ноутбуках). Акумулятори Айкос розраховані на використання до 14600 сеансів і мають ємність 2900 мА·год. При їх експлуатації варто не забувати про декілька простих правил, які допоможуть збільшити термін життя пристрою:

1. Заряджай IQOS від розетки.
Безумовно, ти можеш заряджати свій девайс від ноутбука, павербанку або іншого джерела. Але ми не рекомендуємо цього робити, оскільки через стандартний USB-перехідник підключений до ноутбука, чи до іншого джерела, швидкість зарядки буде повільніша через малу силу струму; а якщо сила струму більша, ніж потрібно для зарядки IQOS, термін життя акумулятора може зменшитися.

IQOS від розетки2. Використовуй оригінальні зарядні аксесуари, що йдуть в комплекті з IQOS.
Для зарядки радимо використовувати лише оригінальні аксесуари IQOS — блок живлення і USB-кабель, що йдуть у комплекті із девайсом. Це допоможе уникнути проблем з акумулятором, поломки пристрою або швидкого зношування батареї. 

3. Не переохолоджуй девайс.
Температурний режим експлуатації IQOS — від 0º до +50ºC для IQOS ORIGINALS DUO, від 0º до +40ºC для IQOS ORIGINALS ONE. Якщо температура нижче зазначеного діапазону — це не критично (батарея може просто втратити частину заряду і ємності, але ці властивості відновляться). Втім, допускати перехолодження пристрою точно не варто — це скоротить термін служби акумулятора і може призвести до поломки девайса.

IQOS температурний режимЯкщо цікаво дізнатись більше про термін служби акумулятора Айкос, рекомендуємо статтю: 5 прийомів, щоб подовжити термін служби батареї IQOS.

Як заряджати IQOS ORIGINALS DUO/DUO?

Інструкцію можна переглянути у відеоформаті:Зарядний пристрій IQOS ORIGINALS DUO/DUO

Зарядний пристрій IQOS ORIGINALS DUO має індикатори на зарядному пристрої та тримачі. 

За індикацію рівня зарядки відповідає світлодіодна стрічка з чотирма поділками на зарядному пристрої. Тут все просто: горять усі чотири — 100% заряду, три — 75%, 2 — 50%, а якщо всього один, то лишилось 25% заряду. 

Час повної зарядки пристрою — 120 хвилин, цього вистачає на 20 сеансів. Модель DUO має сучасний роз’єм для зарядки type C. Радимо, використовувати лише оригінальні аксесуари IQOS для зарядки — це допоможе уникнути проблем з акумулятором, як, наприклад, повільна зарядка, поломка пристрою або швидке зношування батареї.

Лайфхак: заряджай IQOS ORIGINALS DUO від розетки — так буде найшвидше.

індикатори заряду IQOSТримач IQOS ORIGINALS DUO/DUO

Про рівень заряду тримача тобі повідомлять дві маленькі круглі лампочки на зарядному пристрої. Якщо горять 2 індикатори, то тримач повністю заряджений, і ти можеш використати 2 стіки поспіль. Якщо ж горить один — тримача вистачить на один сеанс.

Тримач DUO розрахований на два використання поспіль з турбо зарядкою до 3-го стіка. Після використання просто встав тримач у зарядний пристрій. Коли круглі лампочки на IQOS почнуть блимати, це означатиме, що тримач заряджається. У IQOS ORIGINALS DUO/DUO є кілька опцій зарядки тримача:

 • зарядка розрядженого тримача на 1 сеанс — 1 хвилину 50 секунд, 
 • від 1-го до 2-х сеансів — 3 хвилини 25 секунд,
 • повна зарядка розрядженого тримача до 2 сеансів займає 5 хвилин 15 секунд.

Якщо ж ти закінчив перший сеанс значно швидше, ніж за 6 хвилин, то тримач може відновити заряд до 1-го сеансу приблизно за 10-20 секунд.

Тримач IQOS ORIGINALS DUOЯк заряджати IQOS ORIGINALS ONE?

Цю інструкція також можна переглянути у відеоформаті: Спочатку перевір рівень заряду. Для цього натисни кнопку на пристрої, і світловий індикатор на кнопці покаже заряд:

 • 4 білі поділки: повний заряд пристрою.
 • 3 білі поділки: лишилося 75% заряду.
 • 2 білі поділки: лишилося 50% заряду
 • 1 біла поділка: лишилося 25% заряду і менше.

Повного заряду IQOS ORIGINALS ONE вистачає на 20 використань, тобто на пачку стіків. Зауваж, що IQOS можна використовувати і тоді, коли він частково заряджений. Але лише повний заряд гарантує 20 сеансів без підзарядки.

IQOS ORIGINALS ONE має турбо зарядку (пристрій повністю заряджається від розетки приблизно за 1,5 години). Зарядка від павербенку чи комп'ютера може тривати довше. Під час зарядки світловий індикатор на девайсі пульсуватиме і світитиметься білим. 

Як заряджати IQOS 2.4 Plus?

Зарядний пристрій IQOS 2.4 Plus

Для початку, перевір стан батареї зарядного пристрою. Це можна зробити, натиснувши на кнопку включення IQOS. Чотири круглих індикатори відображають ступінь заряду батареї (одна точка — 25% заряду). Якщо на твоєму пристрої горить тільки одна точка, то зараз саме час поставити пристрій на зарядку. Індикатори блимають — це означає, що зарядка триває. Час, необхідний для повної зарядки — 120 хвилин (цього вистачить на 20 сеансів використання IQOS).

Тримач IQOS 2.4 Plus

Тримач IQOS 2.4 Plus потрібно заряджати після кожного сеансу. Для цього просто встав його в зарядний пристрій (обов'язково лезом вгору, а контактами донизу) і закрий кришку. Зверни увагу, що в цій моделі тримач можна встановити тільки в певну позицію. Не треба докладати зайвих зусиль, щоб пропхати його всередину. Поверни тримач так, щоб він спокійно опустився в зарядний пристрій. Верхній індикатор відображає статус заряду тримача. Коли він перестає блимати — пристрій готовий до сеансу. Час зарядки тримача Айкос 2.4 Плюс — 4 хвилини і 10 секунд.

Що робити, якщо IQOS не заряджається?

Якщо раптом тобі не вдається зарядити IQOS, то спробуй наступні кроки:

 1. Використовуй офіційні блок живлення і USB-кабель.
 2. Якщо ти намагаєшся зарядити IQOS, наприклад, через ноутбук, то пристрою може не вистачати сили струму. Спробуй підключити зарядку до розетки і подивитися, чи допоможе це. 
 3. Перевір, чи в порядку сама зарядка. Не виключено, що щось могло трапитися з кабелем або блоком живлення. Спробуй зарядити ними інші пристрої. 
 4. Іноді щойно куплений IQOS може бути повністю розряджений. Якщо ти підключив пристрій до зарядки, але індикатори не блимають, спробуй просто почекати. Дай йому десь 2 години на зарядку, використовуючи офіційні блок живлення і кабель. 
 5. Можливо, проблема таки в самому пристрої. У такому випадку радимо звернутись до служби підтримки IQOS. Зробити це можна безпосередньо у будь-якому IQOS Space (найближчий можна знайти на інтерактивній мапі), через бота у Viber або Telegram, на нашій офіційній сторінці Facebook або Instagram, або ж просто зателефонувати нам за номером 4767 або 0 800 507 807.

Також, можливо, допоможе відео: Чому тримач IQOS не заряджається? 3 практичні поради, що робитиІнформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.