Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 20, 2023

Як чистити IQOS правильно?

Вітаємо, ти знайшов найдетальнішу інструкцію по чистці IQOS! Є всі шанси, що жоден Айкос не буде таким чистим, як твій. А для зручності можеш просто клікнути на питання, що тебе цікавить, нижче:

 1. Як дізнатися, що IQOS пора почистити? →
 2. Як правильно чистити IQOS? →
 3. Як чистити тримач IQOS? →
 4. Як чистити ковпачок IQOS? →
 5. Як почистити контакти в IQOS? →
 6. Поради з чистки IQOS →
 7. Як почистити щіточку для чистки IQOS? →
 8. Що робити, якщо IQOS гірчить? →
 9. Автоматична чистка IQOS →
 10. Професійна чистка Айкос в фірмовому магазині →

Як дізнатися, що IQOS пора почистити?

 • Пачка стіків закінчилася. Чистити IQOS варто після кожних 20 використань. Тобто, в середньому після кожної пачки.
 • Зі смаком щось не те. Гірчить або просто не схожий на звичайний.
 • Із запахом щось не те. З'явився неприємний запах.
 • У тримачі щось застрягло, стік погано вставляється.
 • Просто захотілося повозитися з щіточкою. Це заспокоює :)

Як правильно чистити IQOS?

У всіх пристроїв IQOS чистка відбувається дуже схоже. Тобі знадобляться щіточка і палички для чистки. Ми рекомендуємо використовувати тільки брендові інструменти для чистки і дотримуватись інструкцій.

щіточка та палички для айкос

Як чистити тримач IQOS?

 1. Якщо ти щойно використовував IQOS, дай тримачу 30 секунд, щоб лезо охололо.
 2. Зніми ковпачок, потягнувши його вгору.
 3. Візьми щіточку для чистки IQOS і переконайся, що вона не деформована і не містить залишків тютюну. 
 4. Прямим і обережним рухом встав щіточку в тримач до дна нагрівальної камери. Не прокручуй щіточку, поки не вставиш її до кінця!
 5. Не докладаючи зусиль, обережно прокрути щіточку для чистки 2-3 рази в одну сторону (за годинниковою стрілкою або проти, але не туди-сюди).
 6. Обережно витягни щіточку з тримача (не прокручуючи її).
 7. Легенько постукай по тримачу і щіточці, щоб витрусити залишки тютюну.
 8. Якщо у тебе нова двостороння щіточка, то врахуй, що крім щіточки для нагрівальної камери у неї є шліфувальна насадка для леза. Акуратно встав насадку у тримач так, щоб лезо розташувалося рівно між ними зубцями. 
 9. Обережно понахиляй насадку з боку в бік кілька разі і витягни її.
 10. Візьми паличку для чистки IQOS.
 11. Встав її вздовж нагрівальної камери.
 12. Очисти дно камери круговими рухами (не намагайся очистити лезо, тільки дно нагрівальної камери).

Вітаємо! Щойно ти успішно почистив тримач IQOS. Залишилося тільки почистити ковпачок.

Як чистити ковпачок IQOS?

 1. Очисти внутрішню частину ковпачка зверху за допомогою палички для чистки.
 2. Нижню частину очисти за допомогою щіточки для чистки (встав її знизу, не докладаючи зусиль, і прокрути 2-3 рази).
 3. Витягни щіточку і постукай по ковпачку, щоб витрусити залишки тютюну.

Готово! Чистку IQOS можна вважати завершеною.

чистка айкос

Як почистити контакти в IQOS?

Крім чистки камери нагріву та ковпачка, не варто забувати про чистку контактів. Це металева ділянка на нижньому боці тримача і всередині зарядного пристрою. Коли вставляєш тримач в зарядний пристрій, вони дотикаються, і тримач заряджається. Якщо на контактах пристрою залишається пил або частинки тютюну, це може перешкодити зарядці тримача. Хороша новина, контакти IQOS легко почистити.

Для того, щоб очистити контактну панель, не потрібно намагатися дістати паличкою для чищення до самого дна пристрою. Є один лайфхак, який допоможе зробити все швидко та просто.

Спочатку протри контакти тримача. Для цього підійде будь-яка м'яка суха неворсиста тканина або серветка. Почистити контакти всередині зарядного пристрою Айкос трохи складніше, але не набагато.

 1. Зніми бічну панель на магніті, яка знаходиться на зарядному пристрої.
 2. Знайди невелике квадратне віконце на дверцятах.
 3. Візьми паличку для чистки та через це віконце ретельно протри контакти, попередньо вийнявши з зарядного пристрою тримач.

Поради з чистки IQOS

 1. Під час чистки тримача стеж за тим, щоб випадково не включити нагрівання пристрою.
 2. Не використовуй миючі засоби для чистки IQOS. Ти можеш легко зіпсувати електроніку в девайсі.
 3. Не допускай контакту тримача з водою.
 4. Не допускай контакту інструментів для чистки з гарячим лезом. Це може зіпсувати як самі інструменти, так і твій IQOS.

Як почистити щіточку для чистки IQOS?

Щіточка для чистки IQOS не вимагає особливого догляду. Досить буде постукати по щіточці після використання, щоб позбавитися залишків тютюну. За бажанням, можеш використовувати палички для чистки, якщо не весь тютюн вдалося витрусити. Краще не мити щіточку в воді. Якщо вона залишиться вологою, волога може пошкодити електроніку в тримачі.

Що робити, якщо IQOS гірчить?

айкос гірчить

Якщо навіть після чистки IQOS ти все ще відчуваєш неприємну гіркість під час використання пристрою, то, швидше за все, пристрій дуже давно у використанні або ти рідко чистив тримач. Крім того, що вже написано зробити вище, спробуй добре промити ковпачок водою. Не використовуй мило або будь-які інші миючі засоби. Максимум, що можна зробити — залишити ковпачок на кілька годин у воді і капнути туди кілька крапель спирту (щоб вийшов легкий спиртовий розчин, не більше). Обов'язково висуши ковпачок перед тим, як знову надягати його на тримач. В жодному разі не можна допускати потрапляння води в IQOS! Це пошкодить електроніку і вкоротить життя девайса.

як чистити айкос ковпачок

Автоматична чистка IQOS

У деяких моделей IQOS є авточистка. Вона непомітна для користувача, не супроводжується жодною LED-індикацією і займає приблизно 1 хвилини. У разі, якщо ти захочеш використовувати пристрій під час автоочистки, вона перерветься.

У моделях IQOS DUO і IQOS ORIGINALS DUO очистка запускається автоматично після 20 використань девайса.

Професійна чистка Айкос в фірмовому магазині

Для тих, хто дочитав до цього моменту, бонус! У всіх брендових магазинах IQOS Space є безкоштовна професійна чистка. Просто принось свій гаджет в один з фірмових магазинів.

Вся процедура чистки займе не більше 5-10 хвилин. Експерти IQOS за допомогою спеціального інструменту перевірять, чи не застрягли в ковпачку частинки тютюну та, за необхідності, почистять девайс від них. Потім запустять спеціальну машинку, яка виміряє, чи достатньо аерозолю дає IQOS при нагріванні стіку, та виправлять дрібні баги, якщо їх виявлять. А також почистять і відшліфують нагрівальне лезо до білизни насадкою-клінером.

Якщо у тебе виникли питання, звертайся!

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Telegram-bot IQOS

Facebook

Instagram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.