Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Січ 17, 2024

Як використовувати BONDS: покрокова інструкція з відео!

BONDS — це, ймовірно, одна з найпростіших у використанні та інтуїтивно зрозумілих систем нагрівання тютюну. Тим не менш, радимо переглянути коротку покрову інструкцію з використання Бондз. Вона стане тобі у нагоді, якщо:

 • BONDS — твоя перша система нагрівання тютюну. Так, BONDS дуже простий у користуванні, але процес використання відрізняється від того, до чого ти звик з сигаретами або одноразками.
 • Раніше ти користувався іншими системами нагрівання тютюну. BONDS працює дещо інакше ніж IQOS, lil і інші гаджети. Тож, переконайся, що ти до цього готовий.
 •  Ти вже спробував BONDS і, ніби, з усім розібрався. Проте все одно зможеш знайти кілька неочевидних корисних порад.

Якщо надаєш перевагу відеоформату, одразу дивись відеоінструкцію з використання BONDS.

Як використовувати BONDS: покрокова інструкція1. Увімкни BONDS

Затисни кнопку на 4 секунди, поки пристрій не завібрує, а індикатори не засвітяться.

Увімкни BONDS

2. Перевір, чи пристрій заряджений

Щоб перевірити рівень заряду, просто подивися на світлодіодні індикатори на кнопці. Кількість поділок, що світяться білим підкаже, скільки заряду залишилося: 

 • 4 поділки — батарея заряджена на 75-100%. 
 • 3 поділки — рівень заряду складає 50-75%. 
 • 2 поділки — ще 25-50% заряду. 
 • 1 поділка — залишилося менше 25% заряду. 
 • Нижня поділка блимає жовтим — повністю розряджений. 

пристрій заряджений BONDS

Якщо BONDS розряджений, підзаряди його. Повного заряду батареї BONDS вистачить на 20 стіків. Повна зарядка триватиме 2 з половиною години. Більше про те, як правильно заряджати систему нагрівання тютюну BONDS.

3. Встав стік BLENDS

Посунь вбік кришечку-слайдер та встав стік до лінії на фільтрі, написом blends догори. Зауваж, що використовувати BONDS можна тільки зі спеціально призначеними для нього стіками BLENDS. Стіки HEETS та Fiit не підходять для BONDS. Більше про Стіки BLENDS для BONDS: види, смаки, ціни, що всередині.

пристрій BONDS

4. Розпочни нагрівання стіка

Затисни кнопку на 4 секунди — пристрій завібрує, а індикатор почне блимати. Це означає, що розпочалося нагрівання тютюну. Через декілька секунд пристрій завібрує ще раз — можеш зробити тестову затяжку, але зважай, що аерозоль буде майже не відчутним. Або можеш просто дочекайся третьої вібрації. Пристрою BONDS потрібно 20 секунд, щоб нагріти стік. Тепер можеш використовувати девайс! 

5. Можна використовувати

Один сеанс BONDS триває 4 хвилини (відлік починається після третьої вібрації), без обмежень по кількості затяжок. До речі, BONDS має корисну смарт-функцію — індикатор на кнопці веде відлік часу до закінчення сеансу. Кожна поділка, яка світиться — це одна хвилина використання.

 • 4 поділки — залишилося 3-4 хвилини;
 • 3 поділки — є ще до 2-3 хвилини;
 • 2 поділки — залишилось 1-2 хвилини;
 • 1 поділки — менш як 1 хвилина.

сеанс BONDS триває 4 хвилини

Варто пам’ятати, що смак та процес використання Бондс дещо відрізняється від куріння сигарет. Наприклад, ми рекомендуємо робити між затяжками невеликі паузи (хоча б 4-5 секунд), щоб тютюн встигав прогрітися. Також стеж за тим, щоб випадково не закрити пальцями отвір для подачі повітря — він знаходиться у нижній частині пристрою біля зарядного порта. 

По мірі використання (наприклад, коли зробиш 15+ затяжок) інтенсивність смаку може трохи слабшати. 

Коли до кінця сеансу залишиться 30 секунд, пристрій повідомить про це — він завібрує, а світловий індикатор один раз блимне білим. Завібрує ще раз — сеанс закінчився. 

6. Дістань використаний стік

Після закінчення просто потягни стік вгору і закрий кришечку-слайдер. Все дуже просто — не треба ні прокручувати стік, ані підіймати ковпачок. Якщо захочеш закінчити раніше і виймеш стік до завершення сеансу, не забудь натиснути кнопку, щоб зупинити нагрівання. Виймай стік обережно, не тиснучи на нього, щоб не зламати. Якщо ж раптом стік таки зламався, а його частинка застрягла у нагрівальній камері, переверни Бондс і витруси фільтр. Не допомогло? Спробуй обережно вийняти залишки стіка за допомогою зубочистки.

Завдяки особливій конструкції девайса BONDS та стіків BLENDS, тютюн зі стіка не залишається всередині пристрою та взагалі не контактує з ним напряму, тож пристрій взагалі не потребує чистки. Більше про те, чому систему нагрівання тютюну BONDS не потрібно чистити.

7. Використай ще один стік, якщо хочеш

Заряду BONDS вистачає на 20 стіків без підзарядки. Тож, якщо хочеш, можеш використатити ще один стік. Якщо використаєш 3 стіки поспіль практично без пауз, Бондз автоматично запустить режим автоохолодження на 4 хвилини. Поділки індикатора при цьому двічі почергово блимнуть білим у напрямку знизу вгору. 

Більше про BONDS: 10 фактів про нову систему нагрівання тютюну.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.