Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 5, 2023

Куди зник тест-драйв IQOS, lil SOLID або IQOS VEEV?

UPD. У зв’язку зі змінами в законодавстві ми зупиняємо тест-драйв. Якщо ти шукаєш , як повернути пристрій після тесту, або просто цікавишся, як працював цей сервіс, гортай нижче.

Що таке тест-драйв від IQOS?

Айкос тест-драйв

Тест-драйв – це сервіс від IQOS, що давав можливість потестувати пристрій у звичних для тебе умовах, розібратися у смаках і зрозуміти, підходить тобі девайс чи ні. По суті, тест-драйв працював як оренда пристроїв IQOS або lil за 1 грн на певний час. Ця послуга була призначена для повнолітніх курців, які хочуть продовжувати вживати продукти з нікотином та шукають альтернативу сигаретам.

Замовлення девайсу відбувалося на сайті в розділі Тест-драйв або через контакт-центр за номером 4767. Користувач отримував пристрій у повне розпорядження на весь період тесту, щоб оцінити його якості та зрозуміти, чи зможе він повноцінно замінити сигарети. Тест-драйв тривав півтора або три тижні в залежності від моделі пристрою:

  • 10 днів – для IQOS DUO або lil SOLID,
  • 21 день – для IQOS VEEV.

Після тесту пристрій потрібно повернути. Можна принести його в будь-який з магазинів IQOS Space або безкоштовно відправити з кур’єром чи Новою Поштою.

Які девайси можна взяти на тест-драйв?

Для тесту пропонувалися системи нагрівання тютюну IQOS DUO та lil SOLID, або електронна сигарета (под-система) IQOS VEEV.

IQOS DUO – класична модель Айкос з тримачем, який можна використовувати двічі поспіль без перерви на підзарядку. Нагріває тютюн за допомогою керамічного леза. Повного заряду батареї зарядного пристрою вистачає на 20 стіків.

lil SOLID 1.0 – модель формату “все в одному”, яка нагріває тютюн за допомогою голки. Одного заряду вистачає на 20 стіків без підзарядки. З Ліл Солід першої версії можна використовувати 4 стіки поспіль (після – пристрою потрібно декілька хвилин, щоб охолонути).

IQOS VEEV – електронна сигарета (міні-вейп) від IQOS, який нагріває рідину, а не тютюн. Девайс використовується зі змінними подами, тому його не потрібно заправляти. Можна налаштувати “під себе” у додатку: змінити кількість пари, віброрежим або яскравість індикаторів.

Яка ціна тест-драйву IQOS та що входить у комплект?

Тест-драйв IQOS DUO, lil SOLID або IQOS VEEV коштував 1 грн.

У комплекті для тест-драйву IQOS DUO: IQOS (тримач + зарядний пристрій), щіточка для чистки, кабель і блок живлення. Для lil SOLID — сам Ліл, аксесуари для зарядки і щіточка для чистки. Для IQOS VEEV – под-система і зарядка.

Стіки або поди до комплекту для тесту не входять.

Як повернути пристрій після тест-драйву?

Є три варіанти, як можна повернути пристрій після тест-драйву:

  1. Замовити кур'єра (для найбільших міст України). Для того щоб повернути пристрій, просто зателефонуй до служби підтримки IQOS за номером 4767 або почекай на дзвінок від нас в останній день тест-драйву. Ми перевіримо, чи є у твоєму місті кур’єрська доставка та заплануємо зручний час, коли кур’єр зможе заїхати та забрати девайс. Важливо: це безкоштовно.
  2. Надіслати Новою Поштою. Зателефонуй у службу підтримки за номером 4767. Ми заплануємо відправку за тебе і надішлемо номер ТТН у смс. Усе, що залишиться – прийти у відділення, назвати ТТН та віддати пристрій. Важливо: це безкоштовно
  3. Самостійно принести до IQOSSpace. Ти можеш повернути пристрій в брендовий магазин у будь-якому місті, навіть якщо брав його в іншому.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.