Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 8, 2024

Все про тест-драйв IQOS: що це, як отримати в прокат, скільки коштує

UPD. Тепер на тест-драйв можна взяти IQOS ILUMA та IQOS ILUMA ONE.
Нижче детальніше розповідаємо усе про Айкос Ілюма на прокат: що це, хто та як може взяти пристрій, скільки триває прокат, ціна, умови та інше.

Що таке тест-драйв від IQOS

Айкос тест-драйв

Тест-драйв – це сервіс від IQOS, що дає можливість взяти IQOS ILUMA або IQOS ILUMA ONE на прокат на 14 днів. Ти зможеш покористуватися девайсом у звичних для тебе умовах, розібратися у смаках і зрозуміти, підходить він тобі чи ні. Ця послуга призначена для повнолітніх курців, які курять сигарети, використовують IQOS або інші продукти з нікотином. Важливо: якщо у тебе вже є IQOS ILUMA, ти не зможеш взяти IQOS ILUMA на прокат.

Замовити девайс на прокат можна на сайті в розділі Тест-драйв, через службу підтримки за номером 4767, або у фірмових магазинах IQOS Space. Користувач отримує пристрій у повне розпорядження на весь період прокату, щоб оцінити його якості та зрозуміти, чи зможе він повноцінно замінити сигарети. 

Взяти на прокат можна систему нагрівання тютюну Айкос Ілюма або Айкос Ілюма Ван. Тривалість тест-драйву – 14 днів.

Після прокату пристрій потрібно повернути. Можна принести його в будь-який з магазинів IQOS Space або безкоштовно відправити з кур’єром чи Новою Поштою.

Які девайси можна взяти на тест-драйв

На прокат можна взяти систему нагрівання тютюну IQOS ILUMA або IQOS ILUMA ONE.

IQOS ILUMA – нове покоління системи нагрівання тютюну IQOS, із зарядним пристроєм у класичному дизайні (схожим на IQOS DUO) і тримачем з алюмінієвим корпусом, який можна використовувати двічі поспіль без перерви на підзарядку. Повного заряду батареї зарядного пристрою вистачає на 20 стіків. 

IQOS ILUMA ONE – нове покоління системи нагрівання тютюну IQOS у моноформаті “все в одному” з потужною батареєю, якої вистачає на 20 стіків без підзарядки.

Айкос Ілюма працює за технологією індукційного нагрівання, без вбудованого нагрівального леза (адже нагрівальне лезо вбудоване в середину стіків TEREA). Завдяки індукційному нагріву і особливій будові стіка, Айкос Ілюма зовсім не потребує чистки. Більше про IQOS ILUMA: систему нагрівання тютюну нового покоління та IQOS ILUMA ONE: наступне покоління монодевайсів IQOS.

Яка ціна тест-драйву IQOS ILUMA та що входить у комплект прокату

Прокат Айкос Ілюма коштує 99 гривень, а Айкос Ілюма Ван – 49 гривень за два тижні.

В залежності від обраного девайсу, в комплект для тест-драйву входять пристрій (IQOS ILUMA з тримачем і зарядним пристроєм або монодевайс IQOS ILUMA ONE) і кабель для зарядки. Стіки до комплекту не входять. Їх потрібно буде замовити окремо. Зверни увагу, що IQOS ILUMA працює лише зі стіками TEREA. Стіки HEETS, Fiit, BLENDS та інші не підходять.

IQOS тест-драйв

Як отримати IQOS на прокат

Замовити тест-драйв Айкос Ілюма або Айкос Ілюма Ван можна онлайн на iqos.ua, через службу підтримки за номером 4767, або у фірмових магазинах IQOS Space. Щоб замовити тест-драйв на сайті, натисни кнопку «Замовити тест-драйв». Вкажи номер телефону і натисни кнопку «Зателефонуйте мені». Ми зв'яжемося з тобою протягом дня та обговоримо деталі. Відразу ж із тест-драйвом можна буде замовити стіки.

Забрати IQOS на прокат самовивозом із магазину можна в будь-якому IQOS Space по Україні. Дивись актуальні адреси та графіки роботи магазинів на карті за фільтром IQOS Space.

Для того, щоб взяти девайс на прокат (без різниці, з доставкою або в IQOS Space), необхідно буде надати оригінали паспорту/ID картки/водійського посвідчення/закордонного паспорту/ІПН, виданих в Україні. Цифрові документи в додатку «Дія» також підійдуть. Також при отриманні девайсу у прокат потрібно буде підписати Договір прокату.

Як повернути пристрій після тест-драйву

Є три варіанти, як можна повернути Айкос після прокату:

  1. Замовити кур'єра (у великих містах). Для того щоб повернути пристрій, просто зателефонуй до служби підтримки IQOS за номером 4767 або почекай на дзвінок від нас у передостанній день тест-драйву. Ми перевіримо, чи є у твоєму місті кур’єрська доставка та заплануємо зручний час, коли кур’єр зможе заїхати та забрати девайс. Це безкоштовно!
  2. Надіслати Новою Поштою. Зателефонуй у службу підтримки за номером 4767. Ми заплануємо відправку за тебе і надішлемо номер ТТН у смс. Усе, що залишиться – прийти у відділення, назвати ТТН та віддати пристрій.Це безкоштовно!
  3. Самостійно принести до IQOS Space. Ти можеш повернути пристрій в брендовий магазин у будь-якому місті, навіть якщо брав його в іншому.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.