Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Січ 26, 2024

Стіки BLENDS для BONDS: види, смаки, ціни, що всередині

Разом з новою системою нагрівання тютюну в Україні з’явилися розроблені спеціально для неї стіки BLENDS. Ці стіки принципово відрізняються від інших стіків для нагріву тютюну за конструкцією і складом, та підходять виключно для використання з BONDS. Розповідаємо усе про стіки BLENDS: з якими пристроями сумісні та з якими не сумісні, які є смаки, чим стіки Бленд

Що таке стіки BLENDS?

BLENDS (Блендс) – це тютюнові стіки, розроблені спеціально для використання з системою нагрівання тютюну BONDS. Як це працює? BONDS нагріває тютюн, а не підпалює його. При цьому утворюється пароподібний аерозоль з ароматом справжнього тютюну, але без горіння, диму та попелу. BLENDS підходять виключно до системи нагріву тютюну BONDS. В жодному разі не намагайся використати BLENDS з IQOS чи lil, інакше пошкодиш нагрівальне лезо/голку. Блендс також не сумісні з девайсами IQOS ILUMA, що мають індукційну технологію нагрівання.

Більше про те Як використовувати BONDS: покрокова інструкція з відео.

new bonds

Склад стіків BLENDS: з чого зроблені, що всередині

Стік Блендс складається з чотирьох елементів: тютюнової частини, повітряної камери та двох фільтрів-заглушок. 

Фільтри-заглушки виготовлені з ацетатних волокон целюлози (як сигаретний фільтр). Насправді, вони не виконують фільтруючу функцію (оскільки з аерозолем систем нагрівання тютюну це не потрібно), а ізолюють тютюн від контакту з девайсом і допомагають зробити процес використання Бондс схожим до того, до якого звикли курці сигарет – під час куріння торкатися губами фільтру, а не тютюну.

Повітряна камера у стіку – це міні-тубус з щільного паперу, що утворює повітряний прошарок між тютюном і фільтром. По контуру стіка можеш помітити смужку маленьких отворів для вентиляції. Під час затяжки прохолодне повітря потрапляє крізь них всередину повітряної камери та охолоджує аерозоль до комфортної для вдихання температури.

Тютюновий блок у Блендс виготовляється з суміші трьох сортів тютюну: Вірджинія (Virginia), Бьорлей (Burley) і Орієнтал (Oriental). Висушений тютюн дрібно нарізають та зволожують гліцерином, щоб під час нагрівання зі стіка легше випаровувався аерозоль. 

Чим стіки BLENDS відрізняються від HEETS і Fiit?

Незважаючи на те, що за розміром та виглядом стіки BLENDS схожі на HEETS і Fiit, насправді вони відрізняються майже усім. 

Насамперед – конструкцією стіка. На відміну від HEETS і Fiit, стік BLENDS не має відкритої тютюнової частини та з обох боків закритий фільтрами-заглушками. Завдяки такій будові стіка, часточки тютюну не залишаються всередині девайсу, і, як результат, BONDS зовсім не потребує чистки.

конструкція стіка BLENDS

Через особливості конструкції, стіки Блендс сумісні лише з пристроями Бондс. Їх у жодному разі не можна вставляти у девайси, які мають нагрівальний елемент у вигляді леза чи голки, як IQOS та lil. Фільтр-заглушка на стіку може зламати лезо або оплавитися від контакту з гарячим нагрівальним елементом.

Тютюн для стіків BLENDS обробляється інакше ніж для HEETS/Fiit. В останніх тютюн подрібнюють до порошкоподібного стану, зволожують гліцерином, висушують під пресом і нарізають смужками. Завдяки цьому нагрівальне лезо безперешкодно входить у стік. Більше про те, з чого зроблені стіки HEETS. У Блендс висушений тютюн просто подрібнюють (як для сигарет) і зволожують гліцерином.

Ти легко відрізниш BLENDS від інших брендів стіків за дизайном пачки і самих стіків. Також знизу стіка BLENDS ти не побачиш тютюнову частину, адже вона закрита фільтром. Всередині Блендс немає біополімерного фільтру для охолодження аерозолю. Замість нього – повітряна камера з отворами для вентиляції.

стіки BLENDS

Усі стіки BLENDS виготовляються в Швейцарії (HEETS та Fiit виробляються в Італії).

Стіки BLENDS для BONDS коштують найдешевше серед усіх наших стіків. Ціна пачки стіків BLENDS – 85 грн.

Більше про BONDS: 10 фактів про нову систему нагрівання тютюну.

Чи відрізняються BLENDS від стіків TEREA? 

Так. Хоча стіки BLENDS візуально схожі на TEREA для IQOS ILUMA (вони також закриті фільтрами-заглушками з обох боків), усім іншим вони відрізняються. Ці стіки створені для пристроїв з різною технологією нагрівання. Стіки Тереа розроблені спеціально для пристроїв Айкос Ілюма з індукційною технологією нагрівання. Вони, як і Бондз, не мають вбудованого нагрівального леза. Але замість цього нагрівальний елемент у вигляді тонкої металевої пластини вбудований у тютюнову частину кожного стіка TEREA. Тож тютюн у стіку нагрівається зсередини: IQOS ILUMA генерує електромагнітне поле, що нагріває заховану у стік металеву пластину. Та, в свою чергу, нагріває тютюн до випаровування аерозолю. 

стіки TEREA

BONDS нагріває тютюн інакше – ззовні, по контуру стіка напряму від стінок нагрівальної камери. Для такої технології нагрівання й були створені стіки Блендс, без нагрівального елемента всередині.

Тютюн у стіках обробляється по-різному. Тютюн в Тереа подрібнюють, зволожують гліцерином, висушують і нарізають рівними смужками. Після чого його щільно спресовують, щоб зафіксувати нагрівальний елемент, що знаходиться всередині тютюнової частини стіка Тереа. У Блендс тютюн не пресований, його висушують, подрібнюють (як для сигарет) і зволожують гліцерином.

Усі види стіків BLENDS за смаком, кольором та «міцністю»

В Україні портфель стіків BLENDS складає 6 ароматів: класичні тютюнові, фруктово-ментольні та «чисті» ментолові смаки.Найчастіше окрім смаку користувачів цікавить, як відрізняються стіки за міцністю.

Одразу зазначимо, що сигаретне поняття міцності (за вмістом смол у димі) не застосовне до стіків для нагрівання тютюну, оскільки при їхньому використанні немає горіння і диму. Вміст нікотину в усіх стіках BLENDS однаковий. Тож, коли ми говоримо про «міцність» маємо на увазі інтенсивність, насиченість смаку.

Усі стіки BLENDS за смаком, міцністю аромату та кольором

Назва Міцність/насиченість смаку Смак аерозолю Колір пачки

BLENDS Rich Classics (Блендс Річ Класікс)

Висока

Насичений тютюн

Коричневі

BLENDS Warm Classics (Блендс Варм Класікс)

Середня

Класичний тютюн

Жовті

BLENDS Exotic (Блендс Екзотік)

Середня

Рожева гуава та ментол

Рожеві

BLENDS Purple (Блендс Пьорпл)

Середня

Чорниця та ментол

Фіолетові

BLENDS Cool Fresh (Блендс Кул Фреш)

Середня

Ментол

Зелені

BLENDS Round Classics (Блендс Раунд Класікс)

Легка

М’який тютюн

ОранжевіМентолові та фруктові стіки BLENDS

  • BLENDS Exotic (Блендс Екзотік) — освіжаючий смак рожевої гуави з ментоловими нотками в ароматі тютюнового аерозолю. У рожево-зеленій пачці.

стіки BLENDS Exotic

  • BLENDS Purple (Блендс Пьорпл) — смак чорниці з освіжаючими нотками ментолу в ароматі тютюнового аерозолю. У фіолетовій пачці із зелено-синіми вставками.

стіки BLENDS Purple

  • BLENDS Cool Fresh (Блендс Кул Фреш) — ментол в ароматі тютюнового аерозолю. У зеленій пачці.

стіки BLENDS Cool Fresh

Тютюнові стіки BLENDS 


  • BLENDS Rich Classics (Блендс Річ Класікс) — насичений смак тютюну з легкими солодовими нотками в ароматі. У коричневій пачці.

стіки BLENDS Rich Classics

  • BLENDS Warm Classics (Блендс Варм Класікс) — класичний смак тютюну з горіховими нотками в ароматі. У світло-жовтій пачці.

стіки BLENDS Warm Classics

  • BLENDS Round Classics (Блендс Раунд Класікс) — м’який смак тютюну з ледь відчутними пряними нотками в ароматі. У помаранчевій пачці.

стіки BLENDS Round Classics

Де купити BLENDS для BONDS?

Пристрій BONDS та стіки BLENDS до нього можна купити на сайті IQOS з безкоштовною експрес-доставкою та доставкою в усі міста України (для замовлень від 425 грн), а також у всіх фірмових магазинах IQOS Space. Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

  • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
  • експрес-доставка – 99 грн.

Стіки BLENDS також вже почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок.

Всі місця, де можна купити стіки Блендс в твоєму місті, дивись на інтерактивній мапі. Просто обери своє місто та встанови фільтр BLENDS.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.