Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Січ 22, 2024

Чому систему нагрівання тютюну BONDS не потрібно чистити?

Не бачиш в комплекті з девайсом щіточки для чистки? Все ок. Адже система нагрівання тютюну BONDS не потребує чистки. Секрет криється в конструкції стіків BLENDS, створених спеціально для використання з BONDS. Їхня конструкція відрізняється від HEETS та Fiit – стіки BLENDS закриті фільтрами з обох сторін. Іншими словами – у стіка просто немає відкритої тютюнової сторони. Завдяки цьому в нагрівальну камеру не потрапляють частинки тютюну (та і взагалі відсутній прямий контакт з тютюном), тому гаджет не забруднюється.

bonds

BONDS працює за технологією нагрівання RoundHeat. Це означає, що BONDS не має нагрівального елементу всередині девайса. Замість цього тютюновий стік прогрівається по контуру, від стінок нагрівальної камери. Ось чому чистити BONDS не знадобиться.

Якщо випадково залишив кришечку-слайдер відкритою, та у пристрій потравив пил чи бруд, просто протри стінки нагрівальної камери сухою ватною паличкою. На майбутнє – щоб запобігти цьому, не забувай після кожного використання закривати захисну кришечку.

Якщо раптом помітиш у нагрівальній камері краплинки конденсату, нічого страшного. Оскільки BONDS не підпалює стік, а нагріває його, замість диму виділяється ароматний аерозоль (а це по суті випарена рідина). Тому зрідка конденсат може залишатися на стінках. Тож просто пройдись фірмовою паличкою для чистки IQOS або просто чистою сухою ватною паличкою всередині пристрою.

А якщо помітиш, що на глянцевій поверхні девайса залишилися відбитки пальців, просто протри BONDS серветкою або сухою неворсистою тканиною. Цього буде достатньо.

У BONDS застряг стік, як дістати?

Іноді (якщо вставляєш стік не до кінця або випадково натисаєш на нього занадно сильно) стік може зламатися, а нижня частинка фільтра – застрягнути середині BONDS. Що робити, якщо таке сталося?

По-перше, не використовуй BONDS, якщо всередині залишився фільтр від попереднього стіка, та не вставляй новий стік. По-друге, спробуй просто перевернути BONDS та потрусити. Якщо фільтр не випаде, можеш обережно витягнути зубочисткою.

Чи можна використовувати з BONDS щіточки для чистки IQOS або lil SOLID?

Ні, не можна. У тебе це, в принципі, і не вийде – щіточки для чистки IQOS та lil SOLID розраховані на ширший діаметр нагрівальної камери та наявність нагрівального елемента всередині (леза або голки).

bonds

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України „Про захист прав споживачів”.

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.