Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Січ 18, 2024

Як правильно заряджати систему нагрівання тютюну BONDS?

Зібрали для тебе усі корисні поради, що стосуються зарядки BONDS: як зарядити девайс, скільки триває зарядка, на скільки вистачає заряду, як визначити його рівень та що робити, якщо пристрій не заряджається.

Якщо віддаєш перевагу відеоформату, дивись відеоінструкцію по зарядці BONDS.На скільки вистачає заряду BONDS?

Повного заряду батареї BONDS вистачає на 20 стіків. Не обов’язково щоразу заряджати гаджет повністю: ним можна користуватися і з неповним зарядом. Однак тільки в разі повної зарядки, зможеш розраховувати на 20 використань без підзарядки.

Як перевірити рівень заряду BONDS?

Щоб перевірити рівень заряду BONDS, подивися на світлодіодні індикатори на кнопці. Легенько натисни кнопку на гаджеті: пристрій завібрує, а індикатори засвітяться. На світлодіодній стрічці ти побачиш 4 поділки, саме вони й підкажуть рівень заряду батареї:

  • Світяться білим 4 індикатори — батарея заряджена на 75-100%.
  • 3 індикатори — рівень заряду складає 50-75%.
  • Білим світяться 2 індикатори — Бондз заряджений на 25-50%.
  • Світитися всього 1 індикатор — залишилось 5-25% заряду, час підзарядити девайс.

Якщо нижній індикатор блимає жовтим протягом декількох секунд, а потім девайс вимикається — батарея BONDS повністю розрядилася, постав гаджет на зарядку.

bonds

Якщо при спробі увімкнути девайс індикатор зовсім не світиться, BONDS розрядився настільки, що залишків заряду не вистачає навіть на те, щоб живити індикатор. Знадобиться повна зарядка.

Як зарядити BONDS?

Все, що тобі знадобиться для зарядки BONDS — USB-кабель з роз’ємом Type C та блок живлення (краще використовувати оригінальні зарядні аксесуари).

  1. Підключи пристрій до розетки. Девайс завібрує, сигналізуючи про початок зарядки. Поки вона триває, LED-індикатор на кнопці блиматиме білим — за кількістю поділок ти зрозумієш, на скільки зарядився гаджет.
  2. Якщо BONDS був повністю розряджений, то для повної зарядки йому може знадобитися до 150 хвилин. Коли він повністю зарядиться, індикатори згаснуть.

Радимо заряджати девайс саме від розетки: менш потужні джерела заряджають девайс повільніше, або можуть взагалі не заряджати, якщо BONDS сильно розряджений. Можна просто залишати BONDS на зарядку на ніч разом зі смартфоном.

Більше про те Як використовувати BONDS: покрокова інструкція з відео.

bonds

Що робити, якщо BONDS не заряджається?

Ти поставив BONDS на зарядку, але девайс не заряджається (світловий індикатор не блимає)? Зазвичай такого не має ставатися, але все ж раптом:

  1. BONDS може не заряджатися від занадто потужного або недостатньо потужного джерела живлення, тож слід підключити його саме до розетки, використовуючи оригінальні аксесуари для зарядки.
  2. Перезавантаж девайс. Для цього затисни кнопку на 10 секунд.
  3. Не допомогло? Спробуй провести онлайн-діагностику пристрою на сайті, у боті у Viber або Telegram та замінити пристрій за гарантією з безкоштовною доставкою.

Більше про BONDS: 10 фактів про нову систему нагрівання тютюну.

bonds

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.