Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Січ 17, 2024

BONDS: 10 фактів про нову систему нагрівання тютюну

UPD. Доставляємо пристрої BONDS в усі міста України.

BONDS [Бондз] – це компактна система нагрівання тютюну, один з найпростіших у використанні пристроїв у нашому портфелі пристроїв для нагрівання тютюну. За конструкцією і принципом роботи BONDS дещо відрізняється від IQOS ILUMA, IQOS і lil. Девайс має спрощену та стійку до пошкоджень конструкцію, зовсім не потребує чистки, нагріває тютюн без участі леза чи голки та працює з особливими стіками BLENDS, створеними спеціально для BONDS. У огляді нижче розповідаємо про все у подробицях.

Як працює BONDS?

За принципом роботи BONDS – це система нагрівання тютюну. Девайс (на відміну від сигарет) не підпалює тютюн, а нагріває спеціальні стіки BLENDS до випаровування з них аерозолю. Тому, на відміну від сигарет, які горять, з BONDS немає ризику випадково обпалити оточуючих, домашніх тварин, одяг і меблі. Також BONDS не створює запаху сигаретного диму. 

BONDS виділяє в середньому на 95% нижчі рівні шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*

Важливо: Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. BONDS не виключає усіх ризиків.

  • *Зниження рівнів 9 шкідливих хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Дивись Важливу інформацію.

Як це відбувається? Коли вставляєш стік та вмикаєш Бондз, пристрій розпочинає нагрівання. На відміну від IQOS та lil, BONDS не має нагрівального елементу у вигляді леза чи голки. Він нагріває тютюн по контуру стіка від стінок. Попереднє нагрівання стіка триває 20 секунд (рахувати не знадобиться, пристрій сам підкаже за допомогою вібросигналів, коли можна починати). Третя вібрація означатиме, що BONDS достатньо розігрів стік – можна використовувати.

як працює BONDS

Один сеанс використання BONDS триває 4 хвилини без обмеження по кількості затяжок. Тож, можеш використовувати Бондс у своєму темпі. Тільки зауваж 2 моменти: роби невеликі паузи між затяжками (хоча б 4-5 секунд), щоб девайс встигав прогріти тютюн, а також враховуй, що по мірі використання інтенсивність смаку аерозолю може дещо слабшати.

Коли до кінця сеансу залишатиметься 30 сек, BONDS попередить про це вібрацією. При закінченні сеансу завібрує ще раз. Щоб дістати використаний стік, просто потягни його на себе і закрий кришечку.

BONDS не потребує підзарядки між сеансами, заряду батареї вистачає на 20 стіків. Тож, можна одразу використати ще один стік. Після трьох стіків поспіль пристрій автоматично запустить режим автоохолодження.

Більше про те, як використовувати BONDS: покрокова інструкція з відео.

10 особливостей системи нагрівання тютюну BONDS

1. Тютюн зі стіка не контактує з девайсом

BONDS та стіки BLENDS до нього побудовані таким чином, щоб тютюн зі стіка не контактував напряму з девайсом. Стік BLENDS «запаяний» з обох боків, а BONDS не має нагрівального елементу, який пронизував би стік (нагрівання відбувається від внутрішніх стінок пристрою). Завдяки такій конструкції, часточки тютюну або конденсат не залишають всередині пристрою.

як працює BONDS

2. Не потребує чистки

Завдяки особливій конструкції девайса BONDS та стіків BLENDS, тютюн зі стіка не залишається всередині пристрою та взагалі не контактує з ним напряму. А отже BONDS зовсім не потребує чистки. Ніколи.

3. Необмежена кількість затяжок за один сеанс

Один сеанс використання Бондс триває 4 хвилини, але без обмеження по кількості затяжок.

4. Простий у використанні та обслуговуванні

BONDS – дуже проста та зрозуміла у використанні система нагрівання тютюну. Управління здійснюється за допомогою однієї кнопки. Пристрій не має жодних зайвих елементів і функцій. Лише нагрівання тютюну. Стік вставляється і дістається без додаткових заходів (не треба стежити за тим, щоб не пошкодити нагрівальний елемент, піднімати ковпачок або навпаки прокручувати стік, щоб у девайсі не залишився тютюн).

стік BONDS

5. Відлік часу до кінця сеансу

Під час використання BONDS автоматично розраховує та показує, скільки часу залишилося до кінця сеансу. Як? Поглянь на світлодіодні поділки на кнопці. Кожна поділка, що світиться, відповідає 1 хвилині. 

6. 20 стіків без підзарядки

Батарея BONDS розрахована на використання 20 стіків без підзарядки.

7. Надійний

По-перше, роль нагрівального елементу у BONDS відіграють стінки нагрівальної камери. У BONDS немає леза, а отже і пов’язаних з ним несправностей. По-друге, Бондз – це цільний, монолітний пристрій без зйомних елементів (єдиний рухомий елемент – кришечка-засувка). По-третє, корпус Бондз зроблений з кольорового (а не пофарбованого) пластику. Отже, навіть, якщо подряпаєш девайс, покриття не зітреш. 

8. Гарантія на 1 рік

Навіть, якщо з BONDS щось станеться, та він вийде з ладу, ми безкоштовно замінимо його на новий за гарантією протягом 12 місяців з дати покупки.

9. Ціна 399 грн

Найдоступніша за ціною система нагрівання тютюну у нашому портфелі пристроїв для нагрівання тютюну. До замовлення BONDS.

10. Доступніші за ціною стіки

Стіки BLENDS для BONDS коштують дешевше за стіки TEREA, HEETS та Fiit. Актуальні ціни стіків.

стіки BONDS

Де купити BONDS: ціна, асортимент, умови доставки, гарантія

Вартість системи нагрівання тютюну BONDS складає 399 грн.

Пристрій BONDS та стіки BLENDS до нього вже можна купити у всіх брендових магазинах IQOS Space та на сайті IQOS з безкоштовною доставкою (для замовлень від 425 грн) в усі міста України, де є працюючі відділення Нової Пошти. Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

  • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
  • експрес-доставка – 99 грн;
  • самовивіз – безкоштовно.

Cтіки BLENDS вже також почали з’являтися у великих мережах супермаркетів.

Більше про Стіки BLENDS для BONDS: види, смаки, ціни, що всередині.

Замовляючи BONDS, зможеш обрати один з 4 яскравих кольорів: зелений, чорний, синій, червоний.

До стандартної комплектації BONDS входять:

  • девайс BONDS;
  • USB-кабель (Type C). Адаптер для зарядки не входить до набору.

Як і на інші пристрої IQOS, на цю модель діє міжнародна гарантія на 12 місяців.

пристрій BONDS

Технічні характеристики системи нагрівання BONDS

Вага: 101 г

Ширина: 24,5 мм 

Довжина: 45,5 мм 

Висота: 88,1 мм

Тип акумулятора: літій-іонний

Роз’єм для зарядки: Type-C

Робочий діапазон температур: від 0⁰C до +40⁰C

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.