Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лют 28, 2024

Куди зникли сигарети з капсулами? Чому не можу купити?

Здається, що сигарети з капсулами та смаками стало складніше знайти? Так і є. Це пояснюється тим, що з 11 липня 2023 року набули чинності зміни до Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» (Закон України 1978-IX), які запровадили суворіші правила регулювання продажу та комунікації продуктів для споживачів нікотиновмісної продукції, в тому числі, ароматизованих сигарет і сигарет з капсулами.

Більше: 10 фактів про новий закон щодо IQOS, стіків, електронних сигарет, сигарет з капсулами та інших продуктів з нікотином


Відповідно до оновлень, з 11 липня 2023 року в Україні заборонено виробляти та імпортувати капсульні та ароматизовані сигарети з ментолом та іншими ароматизаторами, які надають таким продуктам характерного запаху та/або смаку. Втім, до 11 липня 2024 року дозволено продаж ароматизованих та сигарет з капсулами з партій, що були введені в обіг до набуття законом чинності.

Після цього ароматизовані сигарети і сигарети з капсулами повністю зникнуть з продажу. Натомість серед ароматизованих тютюнових виробів у продажі залишаться ароматизовані стіки та стіки з ароматними капсулами для систем нагрівання тютюну. 

Чим можна замінити ароматизовані сигарети та сигарети з кнопкою?

Схожими за ритуалом і смаком до капсульних і ароматизованих сигарет, ймовірно, можуть бути системи нагрівання тютюну з відповідними стіками до них. Ароматизовані стіки та стіки з капсулами залишатимуться у продажі. 

У нашому портфелі систем нагрівання тютюну маємо 3 бренди пристроїв: IQOS, lil і BONDS. Та 4 бренди стіків: HEETS (створені для IQOS), TEREA (підходять лише для IQOS ILUMA), Fiit (створені для lil), BLENDS (підходять виключно до BONDS).

TEREA — 13 смаків, включаючи 9 ароматизованих. Серед них абрикос з ментолом, ментол, рожева гуава з ментолом, апельсиновий цвіт з ментолом та інші.

HEETS — 13 смаків, включаючи 9 ароматизованих і капсульних. Серед них чорниця з ментолом, ананас з ментолом, абрикос з ментолом, малина та інші. 

Fiit — 6 смаків, включаючи 4 ароматизовані і капсульні. Серед них ожина з ментолом, абрикос з ментолом, лимон з ментолом та інші. 

BLENDS — 6 смаків, включаючи 3 ароматизовані і капсульні. Серед них чорниця з ментолом, рожева гуава з ментолом, ментол та інші. 

Більше про Усі смаки стіків для IQOS та lil, Стіки BLENDS для BONDS, а також Всі смаки стіків TEREA для IQOS ILUMA.

Єдине, слід бути готовим до того, що смак аерозолю Айкос дещо відрізнятиметься від сигаретного диму. Сигарети мають смак диму. IQOS дає смак справжнього тютюну без диму. Смак сигарет — це насправді смак диму, що утворюється при згорянні тютюну. Оскільки IQOS нагріває тютюн, а не спалює його, споживач отримує смак справжнього тютюну та на 95% менше шкідливих хімічних речовин* порівняно з сигаретами. 

Важливо: це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS не виключає усіх ризиків. 

*"На 95% менше" означає середнє зниження рівнів 9 хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров'я, які не включають нікотин. Перегляньте Важливу інформацію.

Якщо плануєш перейти на IQOS, але не знаєш, з якого смаку починати, можна спробувати одразу декілька. Найзручніше це зробити, обравши сет з 5 різних пачок стіків. Для заміни ароматизованих сигарет, ймовірно, найбільше підійде Літній сет, що об’єднує 5 різних фруктових смаків: ананас з ментолом, цитрусові з ментолом, чорниця з ментолом, абрикос з ментолом та малина. 

Також у нас є міні-інструкція з порівняльною таблицею, що допоможе підібрати смак стіків TEREA/HEETS/Fiit, що з найбільшою ймовірністю зможуть замінити сигарети.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.