Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Бер 26, 2024

Всі смаки стіків TEREA для IQOS ILUMA за смаком, кольором, міцністю

IQOS ILUMA — це пристрої для нагрівання тютюну, що працюють за технологією індукційного нагрівання, без нагрівального леза. Для цієї лінійки девайсів створені спеціальні стіки TEREA із вбудованим нагрівальним елементом (уяви собі, таке існує!). Стіки HEETS, Fiit і BLENDS не підходять до IQOS ILUMA.

Асортимент стіків для IQOS ILUMA в Україні складає 13 різних смаків: від класичних тютюнових до фруктово-ментольних ароматів. 

 1. Що таке IQOS ILUMA?
 2. Що таке стіки TEREA?
 3. З чого зроблений стік TEREA?
 4. Які види стіків TEREA за смаком і міцністю є в Україні?
 5. Стіки Тереа для Айкос Ілюма за кольором
 6. Де купити стіки TEREA для IQOS ILUMA?
 7. Які ще стіки Тереа для Айкос Ілюма бувають в інших країнах?

Що таке IQOS ILUMA?

IQOS ILUMA [Айкос Ілюма] — це наступне покоління пристроїв IQOS, лінійка систем нагрівання тютюну, що працює на основі індукційного нагрівання. Айкос Ілюма, як і інші системи нагрівання тютюну, нагріває тютюн, не підпалюючи його, завдяки чому утворюється аерозоль, що має смак справжнього тютюну, але без запаху сигаретного диму. Але, на відміну від пристроїв IQOS попередніх поколінь, що мають нагрівальне лезо, IQOS ILUMA нагріває тютюн індукційно. Девайс генерує електромагнітне поле, що розігріває металеву пластину, заховану всередині кожного стіка TEREA. А та, в свою чергу, нагріває тютюн. Завдяки інноваційній технології SMARTCORE INDUCTION:

 • IQOS ILUMA ніколи не потрібно чистити, адже тютюн зі стіка не контактує напряму з девайсом.
 • Багато споживачів погоджуються, з тим, що IQOS ILUMA дає кращий смак, ніж IQOS попередніх поколінь.*
  *63% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 • Під час використання від IQOS ILUMA менше запаху, ніж від IQOS попередніх поколінь.*
  *75% з 726 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 • IQOS ILUMA тягнеться легше, ніж IQOS попередніх поколінь.*
  *75% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 • Айкос Ілюма не має леза, а отже немає ризиків випадково зламати чи пошкодити його. 

Серія включає 3 моделі девайсів: IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA, IQOS ILUMA ONE. Окрім індукційного нагрівання та інноваційної конструкції стіків TEREA, пристрої IQOS ILUMA мають ряд нових просунутих функцій. Наприклад, завдяки автозапуску і автостопу, девайс автоматично, без натискання на кнопку, розпочинає або закінчує сеанс, коли ти вставляєш/дістаєш стік. А за допомогою смарт жестів у Айкос Ілюма і Айкос Ілюма Прайм можна перевірити рівень заряду тримача, просто нахиливши його до себе, або дізнатися, скільки часу залишилося до кінця сеансу, двічі торкнувшись тримача. 

Що таке стіки TEREA?

TEREA [Тереа] – це тютюнові стіки, розроблені спеціально для використання з системами нагрівання тютюну IQOS ILUMA. Назва стіків правильно вимовляється як Тереа (не Терра, Терка, Тера, Теріа або Терея).

Стіки TEREA мають особливу конструкцію, завдяки якій підходять лише для використання з Айкос Ілюма, що працює за технологією індукційного нагрівання. IQOS ILUMA не має нагрівального леза чи голки, як пристрої IQOS попередніх поколінь. Замість цього, одноразовий нагрівальний елемент вбудований всередину кожного стіка TEREA. Він розташований всередині тютюнової частини стіка і має вигляд металевої пластинки, вкритої нержавіючою сталлю. Індукційна спіраль в IQOS ILUMA генерує електромагнітне поле, що нагріває заховану у стік металеву пластину. Та, в свою чергу, нагріває тютюн зсередини стіка до випаровування аерозолю. 

Стіки ТЕРЕА не можна використовувати із IQOS та lil, що мають нагрівальний елемент у вигляді леза і голки, а також пристроями BONDS, що мають технологію нагріву, відмінну від тієї, за якою працює Айкос Ілюма. Вони також не призначені для того, щоб курити їх, як звичайні сигарети. 

З чого зроблений стік TEREA?

Стік TEREA, на відміну від HEETS та Fiit, закритий фільтрами з обох сторін. Тютюн в стіку Тереа нагрівається за допомогою вбудованого в нього одноразового нагрівального елементу, що розігрівається індукційно. Тому тютюн не контактує напряму з девайсом. Завдяки цьому залишки тютюну зі стіка не потрапляють в пристрій і не забруднюють його. Тож, пристрої IQOS ILUMA ніколи не потрібно чистити. 

Якщо розібрати стік Тереа на частинки, побачиш такі компоненти:

 1. Верхній фільтр. Потрібний для зручності і гігієни, щоб під час використання Айкос Ілюма не торкатися губами тютюну.
 2. Охолоджуючий фільтр. Це ацетатне кільце з крихітними отворами для вентиляції по контуру. Коли аерозоль проходить крізь цю секцію стіка, він насичується повітрям та охолоджується до комфортної для вдихання температури.
 3. Повітряна камера. Це міні-тубус з ацетилцелюлози, що утворює повітряний прошарок між тютюном і фільтром. Контролює кількість аерозолю, що проходить через стік, цим самим забезпечуючи легшу і кращу затяжку.
 4. Тютюн. Це добірний, подрібнений тютюн, оброблений за спеціальною технологією для нагрівання з IQOS ILUMA. Для TEREA використовується листова м'якоть трьох сортів тютюну: Вірджинія, Бьорлей і Орієнтал, без стебел і прожилок.
 5. Нагрівальний елемент. Всередині тютюнового блоку знаходиться тонка металева пластинка, вкрита нержавіючою статтю. Вона виконує роль нагрівального елементу. При використанні Айкос Ілюма ця пластина розігрівається за рахунок індукції і нагріває тютюн зсередини до випаровування аерозолю. 
 6. Нижній фільтр. Закриває стік знизу, щоб запобігти потраплянню тютюну в пристрій, завдяки чому IQOS ILUMA завжди залишатиметься чистим.
 7. Паперова обгортка. Двошаровий папір, що фіксує стік ззовні.

Які види стіків TEREA за смаком і «міцністю» є в Україні?

В Україні стіки Тереа для Айкос Ілюма представлені 13 смаками. Серед них класичні тютюнові, фруктові і ментолові смаки. Якщо раніше ти використовував IQOS та HEETS, то побачиш навіть за назвами, що більшість смаків TEREA відповідають вже знайомим тобі ароматам стіків HEETS. Але також маємо і нові смаки, що не мають відповідників серед стіків Хітс.

Поняття міцності у сигаретному розумінні не застосовується для стіків. Міцність у сигаретах визначається вмістом смол, що утворюються при згорянні тютюну. Під час використання IQOS ILUMA тютюн не горить, а нагрівається, при цьому дим і смоли не виділяються. Тому, коли говорять про міцність стіків для нагрівання тютюну, радше мають на увазі насиченість смаку. 

Фруктові та ментолові стіки TEREA за смаком і «міцністю» аромату

Назва  «Міцність»/насиченість смаку Смак

TEREA Ruby Fuse (Тереа Рубі Фьюз)

Висока 

Тютюн з малиною. Без ментолу

TEREA Cameo Wave (Тереа Камео Вейв)

Висока 

Рожева гуава з ментолом

TEREA Purple Wave (Тереа Пьорпл Вейв)

Середня

Чорниця з ментолом

TEREA Summer Wave (Тереа Самер Вейв)

Середня

Абрикос з ментолом

TEREA Tropical Wave (Тереа Тропікал Вейв)

Середня

Ананас з ментолом

TEREA Zing Wave (Тереа Зінг Вейв)

Середня

Цитрус з ментолом

TEREA Floret Wave (Тереа Флорет Вейв)

Середня

Апельсиновий цвіт з ментолом

TEREA Blossom Wave (Тереа Блоссом Вейв)

Середня

Вишневий цвіт з ментолом

TEREA Turquoise (Тереа Турквайз)

Легка

Ментол

TEREA Ruby Fuse (Тереа Рубі Фьюз)

Виражений тютюновий смак з легкими нотами малини. Впізнаєш за темно-рожевою пачкою.За смаком схожі на HEETS Ruby Fuse.

TEREA Turquoise (Тереа Турквайз)

Чистий ментоловий смак в ароматі тютюнового аерозолю. Впізнаєш за бірюзовою пачкою. За смаком схожі на HEETS Turquoise. 

TEREA Purple Wave (Тереа Пьорпл Вейв)

Смак чорниці з ментолом в ароматі тютюнового аерозолю. Впізнаєш за фіолетовою пачкою. За смаком схожі на HEETS Purple Wave.

TEREA Summer Wave (Тереа Саммер Вейв) 

Смак абрикосу з ментолом в ароматі тютюнового аерозолю. Впізнаєш за оранжевою пачкою. За смаком схожі на HEETS Summer Wave.

TEREA Tropical Wave (Тереа Тропікал Вейв)

Смак ананасу з ментолом в ароматі тютюнового аерозолю. Впізнаєш за яскравою жовтою пачкою. За смаком схожі HEETS Tropical Wave. 

TEREA Zing Wave (Тереа Зінг Вейв) 

Смак цитрусу з ментолом в ароматі тютюнового аерозолю. Впізнаєш за салатовою пачкою. За смаком схожі на HEETS Zing Wave. 

TEREA Cameo Wave (Тереа Камео Вейв) 

Смак рожевої гуави з ментолом в ароматі тютюнового аерозолю. Впізнаєш за рожевою пачкою. За смаком схожі на HEETS Cameo Wave.

TEREA Floret Wave (Тереа Флорет Вейв) 

Смак апельсинового цвіту з ментолом в ароматі тютюнового аерозолю. Впізнаєш за жовтою пачкою. Не мають аналогів серед стіків HEETS.

TEREA Blossom Wave (Тереа Блоссом Вейв)

Смак вишневого цвіту з ментолом в ароматі тютюнового аерозолю. Впізнаєш за світло-рожевою пачкою. Не мають аналогів серед стіків HEETS. 

Тютюнові стіки TEREA за смаком і «міцністю» аромату

Назва  «Міцність»/насиченість смаку Смак

TEREA Bronze (Тереа Бронз)

Висока

Насичений тютюн

TEREA Amber (Тереа Амбер)

Середня

Класичний тютюн

TEREA Yellow (Тереа Єлоу)

Середня

Помірний тютюн

TEREA Silver (Тереа Сільвер)

Низька

М’який тютюн

TEREA Bronze (Тереа Бронз) 

Насичений тютюновий смак в ароматі аерозолю. Впізнаєш за темно-коричневою пачкою. За смаком схожі на HEETS Bronze.

TEREA Amber (Тереа Амбер)

Класичний тютюновий смак в ароматі аерозолю. Впізнаєш за світло-коричневою пачкою. За смаком схожі на HEETS Amber.

TEREA Yellow (Тереа Єлоу) 

Помірний тютюновий смак в ароматі аерозолю. Впізнаєш за жовтою пачкою. За смаком схожі на HEETS Yellow.

TEREA Silver (Тереа Сільвер) 

М’який тютюновий смак в ароматі аерозолю. Впізнаєш за сірою пачкою. За смаком схожі на HEETS Silver.

Стіки Тереа для Айкос Ілюма за кольором

Пачки стіків Тереа легко впізнати за незвичайним дизайном і помітними кольорами. Що зручно – колір пачки TEREA може натякати на смак стіків. Що це означає?

Однотонна пачка (наприклад, просто бірюзова або просто коричнева) означає чистий смак аерозолю (не утворений поєднанням кількох смакових компонентів). Наприклад, тютюн або ментол. 

Градієнтний перехід від яскравого кольору у зелений – ароматизовані стіки зі смаком фруктів + ментолу в ароматі. 

Градієнтний перехід в інші кольори (не зелений) – ароматизовані стіки зі смаком фруктів без ментолу в ароматі. 


Колір пачки стіків Назва Смак

Бірюзові

TEREA Turquoise 

Ментол

Рожеві з зеленим 

TEREA Cameo 

Рожева гуава з ментолом

Фіолетові з зеленим

TEREA Purple 

Чорниця з ментолом

Персикові з зеленим 

TEREA Summer 

Абрикос з ментолом

Жовті з зеленим

TEREA Tropical 

Ананас з ментолом

Салатові з зеленим

TEREA Zing 

Цитрус з ментолом

Помаранчеві з зеленим

TEREA Floret 

Апельсиновий цвіт з ментолом

Світло-рожеві з зеленим

TEREA Blossom 

Вишневий цвіт з ментолом

Червоні з помаранчевим

TEREA Ruby 

Тютюновий з малиною. Без ментолу

Темно-коричневі

TEREA Bronze 

Насичений тютюновий

Світло-коричневі

TEREA Amber

Класичний тютюновий

Жовті 

TEREA Yellow

Помірний тютюновий

Сірі

TEREA Silver

М’який тютюновий

Де купити стіки TEREA для IQOS ILUMA?

Стіки Тереа для нього можна купити онлайн на сайті, через Viber і Telegram-боти IQOS, або ж через гарячу лінію за номером 4767 із безкоштовною доставкою (для замовлень від 425 грн). Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною: доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн), експрес-доставка – 99 грн.

Поступово стіки TEREA також з’являться у брендових магазинах IQOS та великих мережах супермаркетів, заправок, кіосків та вейп шопів.

Які ще стіки Тереа для Айкос Ілюма бувають в інших країнах?

За кордоном ти можеш зустріти й інші смаки стіків для Айкос Ілюма, оскільки в різних країнах представлений різний асортимент стіків. Наприклад, можеш побачити такі стіки Тереа закордоном:

 • TEREA Sienna — тютюн з деревними і чайними нотками.
 • TEREA Russet — насичений тютюн з солодовим ароматом.
 • TEREA Blue — з насиченим ароматом ментолу та вершковими нотками.
 • TEREA Abora Pearl — з капсулою зі смаком зеленого яблука і ментолу.
 • TEREA Briza Pearl — з капсулою зі смаком ментолу.
 • TEREA Amelia Pearl — з капсулою зі смаком кавуна і ментолу.
 • TEREA Crafted Cenga Blend — тютюн з нотами гвоздики.
 • TEREA Crafted Sapa Blend — м’який тютюн з нотками анісу.

В деяких країнах ти також можеш зустріти інші бренди стіків, розроблені для пристроїв IQOS ILUMA, але не представлені в Україні — тютюнові стіки SENTIA (Сентіа) і DELIA (Деліа). Також у деяких країнах продаються стіки без тютюну (але з нікотином) для IQOS ILUMA, зроблені за унікальною технологією — під брендом LEVIA (Левіа).

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.