Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Груд 24, 2023

Як увімкнути та вимкнути lil SOLID Es/2.0: інструкція

У тебе з’явився новий lil SOLID? Очікувано, перше питання, яке в тебе виникне щодо нього — як увімкнути девайс? Все дуже просто, зараз пояснимо як це працює для lil SOLID Es і lil SOLID 2.0.

Як увімкнути (активувати) новий lil SOLID Es/2.0?

Новий lil SOLID Es/2.0 із щойно розпакованої коробки знаходиться у режимі очікування. Перед першим використанням його необхідно активувати. Це легко! 

Просто увімкни девайс у розетку за допомогою оригінальних USB-кабеля та адаптера, які йдуть в комплекті. Вистачить кількох хвилин. Ще один спосіб “розбудити” пристрій — натиснути кнопку та утримувати її протягом 2 секунд.

Одразу після цього індикатор девайса послідовно заблимає двічі червоним, оранжевим, блакитним та синім. Коли блимання закінчиться, колір індикатора Ліл Солід Ес/2.0 покаже рівень заряду:

  • якщо індикатор горить синім — батарея заряджена на 75-100%;
  • світло-блакитним — на 35-75%;
  • помаранчевим (жовтим) — на 1-35%;
  • якщо горить червоним, девайс повністю розряджений, час його зарядити.

Якщо світиться синім, можеш від’єднувати від зарядки і використовувати. Якщо помаранчевим чи червоним — просто залиш його увімкненим у розетку до повної зарядки батареї. На це знадобиться близько 2 годин.

lil_Solid_Es

Як увімкнути lil SOLID Es/2.0, щоб почати використання?

Спочатку встав у девайс стік, тютюновою стороною донизу. Після цього натисни і утримуй кнопку протягом 2 секунд, поки пристрій не завібрує. Зачекай ~25 секунд, поки ліл нагріє стік. Під час нагрівання індикатор блиматиме блакитним. Коли індикатор перестане блимати, і девайс завібрує вдруге — можна використовувати ліл. 

Більше про те як користуватися lil SOLID Es та lil SOLID 2.0.

Як вимкнути lil SOLID Es/2.0?

Загалом для вимкнення lil SOLID, жодні зайві дії не потрібні — всі моделі ліла автоматично вимикаються після закінчення сеансу. Після 14 затяжок або 5 хвилин використання (залежно від того, що настало раніше) ліл перестає нагрівати стік. За 30 секунд або 3 затяжки до кінця сеансу пристрій завібрує двічі, а індикатор перестане світитись, це означатиме, що ліл вимкнувся. 

Втім, якщо раптом ти хочеш закінчити сеанс раніше, затисни кнопку на 2 секунди і вийми стік. Але якщо продовжити, знадобиться новий стік. Під час використання стеж за тим, щоб випадково не затиснути кнопку і не вимкнути девайс. 

Що робити, якщо lil SOLID Es/2.0 не вмикається?

Таке трапляється дуже рідко. Але якщо при спробі увімкнути ліл індикатор не світиться, вирішити це питання може допомогти самостійна швидка онлайн-діагностика на сайті, або у Telegram чи Viber-боті в розділі «Діагностика».

Як перезапустити lil SOLID Es/2.0?

Якщо ж ліл вмикається, але не працює, спробуй перезавантажити девайс. Для цього слід зробити декілька простих кроків:

  • Затисни кнопку на 8 секунд. Не відпускай її навіть після коли пристрій завібрує.
  • lil SOLID Es та lil SOLID 2.0 при перезавантаженні по блимають 2 рази червоним, оранжевим, блакитним і синім кольором, сигналізуючи про те, що пристрій перезавантажується. 
  • Коли перезавантаження завершиться, індикатор світитиметься блакитним кольором протягом 1 секунди, а пристрій двічі завібрує.

Також радимо прочитати:

Як заряджати lil SOLID Es? Інструкція з відео

Як чистити lil SOLID Es: покрокова інструкція

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.