Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 20, 2023

Як користуватись lil SOLID 2.0: інструкція з відео

Зверни увагу, lil SOLID 2.0 вже знятий з продажу в Україні, на зміну йому прийшла новіша модель девайсу — lil SOLID Es. Гарантія і сервіс для lil SOLID 2.0 продовжують працювати. Якщо твій Солід 2.0 вийшов з ладу, можеш провести діагностику несправностей та замінити на новий пристрій за гарантією (якщо саме твоєї моделі вже не буде, запропонуємо іншу).

lil SOLID 2.0 — система нагрівання тютюну у компактному форматі «все в одному» і з потужною батареєю, що дозволяє використовувати 25 стіків на одному заряді. Ліл простий та інтуїтивно зрозумілий в експлуатації, усе управління девайсом відбувається за допомогою однієї кнопки-індикатора. 

Детально розповідаємо про те, як користуватись девайсом, а для тих, хто надає перевагу відеоформату, підготували ще й відеоінструкцію з використання lil SOLID 2.0.

Крок 1: виводимо lil SOLID 2.0 зі сплячого режиму

За замовчуванням новий lil SOLID 2.0 перебуває в сплячому режимі. Тож, в першу чергу, коли розпакуєш коробку з девайсом, потрібно вивести його зі сплячого режиму. 

Як активувати новий ліл СОЛІД 2.0?Дістань з коробки зарядний пристрій і кабель (вони йдуть у комплекті з гаджетом). Встав кабель в роз’єм та підключи гаджет до розетки, щоб активувати його. Буквально на кілька секунд. 

Крок 2: перевіряємо рівень заряду lil SOLID 2.0

Тепер перевір рівень заряду lil SOLID 2.0. Про рівень заряду сповіщає світловий індикатор на кнопці.

  • Якщо індикатор світиться синім — батарея заряджена на 60-100%.
  • Блакитним — залишилося 30-60% заряду.
  • Помаранчевим — необхідна підзарядка. Залишилося менше 30% заряду.
  • А ось якщо індикатор світиться червоним, батарея повністю розряджена, час зарядити девайс.

Якщо lil SOLID заряджений — від’єднуй і можеш використовувати. Якщо розряджений — почекай, поки пристрій зарядиться, а після цього використовуй. Повна зарядка триватиме 2 години.

Що означають індикатори ліл СОЛІД 2.0?Крок 3: як увімкнути lil SOLID 2.0

Щоб почати використання ліла, слід провести ще кілька простих дій:

  1. Відсунь круглу кришечку на верхній частині пристрою, яка захищає нагрівальну камеру.
  2. Встав стік тютюновою стороною донизу.
  3. Затисни кнопку на 2 секунди, щоб увімкнути його — про включення сповістить вібрація.
  4. Пристрій нагріє стік і буде готовий для використання через 25 секунд.
  5. Коли стік нагріється, індикатор почне світитися, а ліл повідомить про готовність повторною вібрацією.

Крок 4: використання ліл Солід 2.0

Під час використання девайс нагріває тютюн до 300-350℃ за допомогою індукційної нагрівальної голки. В результаті, зі стіка випаровується ароматний тютюновий аерозоль. 

Зауваж, що аерозоль від нагрівання стіка тягнеться значно легше, ніж від затяжки сигаретою — так і має бути. Тому не потрібно тягнути надто сильно. Також радимо робити невеличкі паузи між затяжками. Так тютюн встигатиме прогріватися, а смак залишатиметься насиченим.

Один сеанс ліл Солід 2.0 триває 5 хвилин або 14 затяжок — залежить від того, що настане раніше.

Крок 5: сеанс використання ліл Солід 2.0 майже закінчився

Пристрій почне вібрувати і блимати, щоб попередити — до закінчення сеансу залишилося 30 секунд або 3 затяжки, залежно від того, що відбудеться швидше. Коли сеанс закінчиться, обов'язково прокрути стік хоча б 3 рази в одному напрямку. Так стік вийде охайно, не розсипавши тютюн. Ковпачок піднімати не потрібно, просто дістаєш стік і закриваєш кришечку. Готово! 

Якщо хочеш, можеш одразу використати наступний стік. Тільки зверни увагу, що після використання 3 стіків поспіль, гаджет автоматично запустить режим охолодження. Через 3 з половиною хвилини девайс знову можна буде використовувати.

Як витягувати стік із ліл солід 2.0?Батарея пристрою розрахована на використання 25 стіків (а це трохи більше, ніж пачка) без підзарядки.

До речі, в комплекті з lil SOLID йде паперова інструкція з детальним ілюстрованим керівництвом з використання, тож якщо що, можеш переглянути ще й її.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.