Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Квіт 24, 2024

Порівняння девайсів IQOS ILUMA (PRIME, ILUMA, ONE): схожі, але такі різні

Нове покоління Айкос — це три інноваційних системи нагрівання тютюну. Розповідаємо, що в них спільного та чим вони відрізняються одне від одного.

Технології еволюціонують зокрема для того, щоб покращувати користувацький досвід. Інженери, науковці та дизайнери ретельно досліджують взаємодію людей з гаджетами, щоб побачити проблему та вирішити її. І завдання не лише в тому, щоб створити нові функції, а побачити і зберегти все те, що вже подобалося користувачам.

У лінійці Айкос Ілюма не один пристрій, а цілих три. Бо є користувачі IQOS, які звикли до девайса «все в одному» — для них ми створили Айкос Ілюма Ван. Є ті, хто цінують фірмовий стиль IQOS — для них підійде Айкос Ілюма. А є такі, що люблять рішучі зміни — їх вибір імовірно впаде на Айкос Ілюма Прайм.

Спойлер: пристрої Айкос Ілюма працюють за технологією індукційного нагрівання, не мають вбудованого леза та проблем з ним, але відрізняються за дизайном та функціями.

5 відмінностей між пристроями IQOS ILUMA

1. Дизайн. Усі пристрої нового покоління Айкос різні візуально. Варто просто поглянути на них, бо ці відмінності помітні неозброєним оком.

Зарядний пристрій IQOS ILUMA PRIME має прямокутну форму, виготовлений з матового алюмінію та з новою кришкою-накладкою, яку можна змінювати. Тримач круглий, монолітний, без змінного ковпачка. Є на вибір 4 кольори — зелений, ліловий, чорний та золотий.

Зарядний пристрій IQOS ILUMA має круглішу форму. Корпус зарядного пристрою виготовлений зі щільного матового пластику, а бічна панель дає контрастний металевий відблиск. Тримач Айкос Ілюма та Айкос Ілюма Прайм ідентичні. Маємо девайси 5 кольорів — зелений, графітовий, рожевий, золотий та блакитний.

IQOS ILUMA ONE — це девайс, де тримач і зарядний пристрій об’єднані в монолітній конструкції. Верхня частина корпусу виготовлена з алюмінію, а нижня — з матового пластику. Це найлегший девайс у лінійці Айкос Ілюма (важить всього 68,5 г). Представлений в 5 кольорах — зелений, графітовий, рожевий, золотий та блакитний.

2. Конструкція. Айкос Ілюма Прайм — це двокомпонентний девайс, що складається з тримача і зарядного пристрою. Зарядний пристрій закривається кришкою-накладкою, яка майже повністю огортає корпус. Тримач фіксується всередині зарядного пристрою на магнітах.

Айкос Ілюма має фірмову конструкцію в новому дизайні. Його зарядний пристрій нагадує Айкос попередніх поколінь — з відкидною дверцею-панелькою, щоб покласти тримач на підзарядку. За розміром IQOS ILUMA та IQOS ILUMA PRIME майже ідентичні.

Айкос Ілюма Ван — це пристрій «все в одному», без поділу на тримач та зарядний пристрій. На верхній панелі є вхід для стіка, який закривається спеціальною засувкою, коли не використовуєш Айкос Ілюма Ван.

3. Просунуті функції. В Айкос Ілюма Прайм та Айкос Ілюма за замовчуванням працює автозапуск. Щоб почати сеанс, не потрібно натискати жодні кнопки. Просто вставляєш стік, далі девайс автоматично запустить нагрівання. Якщо хочеш запускати нагрівання за допомогою кнопки, то можеш вимкнути функцію автозапуск у застосунку IQOS App.

Айкос Ілюма Ван не має автозапуску. Щоби запустити сеанс, затисни кнопку на корпусі на 4 секунди — девайс завібрує і почне нагрівання.

Айкос Ілюма Прайм та Айкос Ілюма також можна управляти за допомогою смарт жестів. Їх можна використовувати, щоби перевірити рівень заряду та час до закінчення сеансу:

  • якщо нахилити тримач до себе, він покаже, на скільки стіків має заряд — цей смарт жест працює за замовчуванням;
  • якщо торкнутися тримача двічі, він за допомогою вібрацій підкаже, скільки часу залишилося до кінця сеансу — цей смарт жест потрібно налаштувати в застосунку IQOS App, бо за базовими налаштуваннями він вимкнений.

Айкос Ілюма Ван не розпізнає смарт жести.

4. Аксесуари. Ми створили найширший асортимент аксесуарів для пристроїв Айкос Ілюма.

Нагадаємо, що форма та дизайн девайсів відрізняється, тож кожна модель має власні чохли. Вони зроблені з силікону: для Айкос Ілюма Прайм — матові та гладенькі, для Айкос Ілюма та Айкос Ілюма Ван — матові, з ребристою текстурою.

Кришку-накладку в Айкос Ілюма Прайм можна замінити — вона фіксується на корпусі магнітами й легко знімається. Але нову обрати буде складно — маємо 10 варіантів різних кольорів та текстур.

Бокову панель на зарядному пристрої Айкос Ілюма теж можна міняти — є на вибір 13 кольорів та декілька варіантів матеріалів бокових панелей: блискучі, з легким ефектом хамелеону або з матовим фінішем.

Ще одна маленька, але помітна деталь, яку можна змінювати — кільце на тримачі. Ми створили 6 наборів — по 3 кільця в кожному та змінний ключик у комплекті. Вони можуть бути з металізованого пластику, гладенькі, або з алюмінію, що мають рельєфну текстуру. Комбінації кольорів різні. Оскільки тримачі Айкос Ілюма Прайм та Айкос Ілюма ідентичні, ці кільця підходять для обох девайсів.

Айкос Ілюма Ван — це монолітний девайс і він не має змінних елементів.

5. Ціна. Девайси лінійки Айкос Ілюма відрізняються зовні та мають різний набір функцій, і представлені вони в різних цінових категоріях:

  • IQOS ILUMA PRIME можна замовити онлайн на сайті або придбати в IQOS Space за 3399 грн.
  • IQOS ILUMA можна замовити онлайн на сайті або придбати в IQOS Space за 1999 грн.
  • IQOS ILUMA ONE можна замовити онлайн на сайті або придбати в IQOS Space за 999 грн.

У чому девайси Айкос Ілюма ідентичні

1. Технологія нагрівання тютюну. Усі пристрої лінійки IQOS ILUMA працюють за технологією індукційного нагрівання SMARTCORE INDUCTION SYSTEM. Це означає, що в Айкос Ілюма Прайм, Айкос Ілюма та в Айкос Ілюма Ван немає вбудованого леза та проблем із ним. Тож стік можна крутити в будь-який бік без ризику пошкодити пристрій.

2. Стіки TEREA. Нагрівальний елемент перемістили в стіки: у кожному стіку TEREA є металева пластинка, яку нагріває електромагнітне поле. Тому з усіма пристроями Айкос Ілюма сумісні лише стіки Тереа.

3. Не потребують чистки. У девайсах немає вбудованого леза, а стік Тереа закритий фільтрами з обох боків, і тютюн взагалі не контактує з пристроєм. Саме тому Айкос нового покоління не забруднюються і його не потрібно чистити. Взагалі.

4. Застосунок IQOS App. Усі девайси Айкос Ілюма мають модуль блютуз для підключення до IQOS App. У застосунку можна змінювати налаштування, переглядати статистику використання та навіть знайти загублений IQOS.

5. Сервіси та гарантія. На всі пристрої Айкос Ілюма є міжнародна гарантія на 12 місяців від моменту отримання замовлення. Якщо з твоїм IQOS ILUMA раптом виникнуть проблеми, то можеш провести онлайн-діагностику самостійно, або звернутися у фірмовий магазин IQOS в будь-якій країні, де Айкос Ілюма представлений офіційно. Якщо проблему не вдасться вирішити, замінимо пристрій на новий за гарантією.

Також для IQOS ILUMA можна придбати екстра гарантію. Це 1 рік додаткової гарантії, що діятиме після закінчення звичайної. Екстра гарантія покриває всі гарантійні поломки, а для пристроїв IQOS ILUMA — навіть негарантійні, ті, що сталися через неправильне чи необережне користування.

Вартість подовженої гарантії:

А ще — можна підключити програму IQOS 360. Це набір сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки за ціною для підписників, передзамовлення на всі пристрої Айкос, які ще не продаються в Україні. Екстра гарантія також включена в цю програму. Вартість підписки IQOS 360 однакова для користувачів усіх девайсів Айкос: 399 грн на 6 місяців та 599 грн на 12 місяців.

Як вибрати новий Айкос: гайд з підбору моделі IQOS ILUMA

Технологічно девайси Айкос Ілюма схожі. Усі пристрої мають сучасний дизайн та інтуїтивно зрозумілі у використанні. Але саме цей користувацький досвід буде дещо відрізнятися.

Як підібрати для себе оптимальний варіант серед пристроїв IQOS ILUMA:

  1. Обираємо конструкцію — двокомпонентний девайс з тримачем та зарядним пристроєм, чи монодевайс. Мініатюрний тримач зручно тримати у пальцях, а його батареї вистачає на 2 стіки поспіль. Після цього тримачу знадобиться декілька хвилин підзарядки всередині зарядного пристрою. Монодевайс — компактний за розміром, але більший за тримач. Зате дозволяє використовувати хоч 20 стіків без підзарядки.
  2. Обираємо цінову категорію — авжеж орієнтуйся на власний бюджет, бо пристрої відрізняються за ціною. IQOS ILUMA PRIME коштує найдорожче, інші моделі — менше. Якщо ціни на усі пристрої Айкос Ілюма виходять за межі твого бюджету, маємо дешевші системи нагрівання тютюну lil SOLID і BONDS. Також, можеш перевірити свої пропозиції на Апгрейд до IQOS ILUMA (на умовах розширеної гарантії).
  3. Обираємо дизайн, додаткові функції і можливості кастомізації — естетика якого девайсу тобі ближча? Цільний алюміній зі вставками з тканини чи шкіри? Софт-тач покриття? Кольорові кільця або чохли? Не уявляєш покупку нового гаджету без найтехнологічніших фічей (смарт жести, автозапуск)?

Читати більше про девайси:

Щоб переглянути стисле порівняння девайсів, або порівняти їх із пристроями попередніх поколінь Айкос, користуйся нашим зручним «порівнятором».

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.