Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Квіт 5, 2024

IQOS ILUMA ONE: наступне покоління монодевайсів IQOS

Абсолютно новий принцип нагрівання тютюну, дизайн та нові стіки TEREA — розповідаємо про монолітний девайс IQOS ILUMA ONE.

IQOS ILUMA ONE [правильно читається як Айкос Ілюма Ван] — пристрій у форматі все-в-одному з інноваційної лінійки IQOS ILUMA.

Що нового в IQOS ILUMA ONE

Айкос Ілюма Ван працює за інноваційною технологією нагрівання тютюну та нагріває стік за допомогою електромагнітного поля. Пристрій має новий мінімалістичний дизайн з алюмінієвим корпусом. 

Індукційне нагрівання тютюну

Перше та найголовніше — усі пристрої лінійки IQOS ILUMA працюють за технологією індукційного нагрівання SMARTCORE INDUCTION SYSTEM. 

У кожному стіку TEREA є одноразова металева пластина. IQOS ILUMA ONE генерує електромагнітне поле, що нагріває пластинку в стіку, яка, своєю чергою, розігріває тютюн до випаровування аерозолю. Завдяки нагріванню замість горіння IQOS ILUMA виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно із сигаретами.*
Важливо: Це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS ILUMA не виключає всіх ризиків.
*«На 95% менше» означає середнє зниження рівнів 9 хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Дивись Важливу інформацію на IQOS.com.

Нові стіки TEREA

Для пристроїв IQOS ILUMA створили особливі стіки — TEREA. Візуально вони схожі на стіки Хітс чи Фіт, але всередині принципово відрізняються. 

У кожному стіку TEREA є одноразовий нагрівальний елемент, а сам стік з обох боків закритий фільтрами, завдяки чому тютюн не контактує з девайсом. 

У лінійці TEREA представлені і найпопулярніші смаки HEETS, і абсолютно нові аромати. В асортименті є ментолові, фруктові та тютюнові — усього 13 варіантів. 

Зверни увагу! Стіки Тереа підходять лише для девайсів IQOS ILUMA. 

Айкос без поломок леза та чисток

У пристроях IQOS нового покоління немає вбудованого нагрівального леза. Немає леза — немає проблем із ним. Завдяки індукційному нагріванню, конструкції девайса та стіків, Айкос Ілюма Ван не потрібно чистити. Взагалі!

Оскільки IQOS ILUMA не треба чистити, аерозоль має чистий смак тютюну.*
*90% з 300 повнолітніх споживачів (учасників опитування) у Японії погоджуються із цим твердженням, 2022.

Понад 60% споживачів погоджуються з тим, що IQOS ILUMA дає кращий смак, ніж IQOS попередніх поколінь.*
*63% із 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) у Японії та Італії погоджуються із цим твердженням, 2020–2021.

Нові функції та дизайн

Мінімалістичний дизайн без зайвих елементів: без знімного ковпачка, з прихованою кнопкою. Має алюмінієвий корпус, з софт тач покриттям у нижній частині. Пристрій можна підключити до застосунку IQOS App, щоб налаштувати підсвітку та вібросигнали.

Айкос Ілюма Ван має нову функцію — Автостоп: якщо просто витягнути стік під час сеансу, то пристрій автоматично вимкнеться. Від IQOS ILUMA менше запаху, коли дістаєш стік, ніж від IQOS попередніх поколінь.*
*84 % з 726 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021.

IQOS ILUMA ONE представлений у 5 кольорах: золотий, блакитний, зелений, графітовий та рожевий.

Також для IQOS ILUMA ONE розробили нову лінійку аксесуарів — силіконові чохли з ребристою поверхнею в різних кольорах: темно-синій, салатовий, лимонний, кораловий та червоний.

Переваги IQOS ILUMA ONE над версіями IQOS попередніх поколінь

 1. Індукційне нагрівання.
 2. Не потрібно чистити.
 3. Без ризику зламати лезо.
 4. Легше тягнеться*.
  * 75% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 5. Багато споживачів погоджуються з тим, що IQOS ILUMA дає кращий смак.*
  * 63% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 6. 13 ароматів стіків.
 7. Багато споживачів погоджуються з тим, що від використання IQOS ILUMA не має неприємного запаху.*
  * 65% з 674 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 8. Новий дизайн.
 9. IQOS ILUMA інтуїтивно зрозуміліший і простіший у використанні, ніж IQOS попередніх поколінь.*
  * 80% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 10. Найдоступніший за ціною серед девайсів IQOS ILUMA.

Недоліки IQOS ILUMA ONE

 1. Не підтримує деякі просунуті функції — смарт жести та автозапуск.
 2. Якщо випадково зламаєш стік, доведеться діставати його частинки з пристрою.
 3. Поки що має лише один вид аксесуарів для кастомізації — чохли.

IQOS ILUMA ONE і стіки TEREA можна замовити онлайн на сайті, через Viber і Telegram-боти, або гарячу лінію за номером 4767 з безкоштовною доставкою, та купити офлайн у брендових магазинах IQOS, великих мережах супермаркетів, заправок, кіосків і вейп шопів.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.