Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Квіт 9, 2024

IQOS ILUMA: система нагрівання тютюну нового покоління

IQOS ILUMA — система нагрівання тютюну нового покоління з індукційною технологією SMARTCORE INDUCTION SYSTEM. Розповідаємо про функції та особливості IQOS ILUMA.

Що таке IQOS ILUMA

IQOS ILUMA [правильно читається як Айкос Ілюма] — це одночасно:

 • назва лінійки нових девайсів Айкос з технологією індукційного нагрівання тютюну, до якої входять IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA та IQOS ILUMA ONE;
 • назва моделі з нової лінійки.

Що нового в IQOS ILUMA

Насамперед — інноваційна технологія нагрівання тютюну. А ще — новий дизайн, вдосконалений користувацький досвід, особливі стіки та аксесуари.

Індукційне нагрівання тютюну

У пристрої Айкос Ілюма немає вбудованого нагрівального леза, бо нагрівальний елемент тепер розташований у спеціальних стіках — TEREA.

Коли вставляєш стік Тереа, девайс автоматично включається і електромагнітне поле від індукційної спіралі тримача розігріває металеву пластину в стіку. А металева пластина нагріває стік зсередини для випаровування тютюнового аерозолю. Завдяки нагріванню замість горіння IQOS ILUMA виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно із сигаретами.*

Важливо: Це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS ILUMA не виключає всіх ризиків.
*«На 95% менше» означає середнє зниження рівнів 9 хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Дивись Важливу інформацію на IQOS.com.

В Айкос Ілюма немає леза, а стік Тереа з обох боків має фільтри-заглушки, тож тютюн не контактує з девайсом. Відповідно, у чистці немає потреби. Взагалі.

Новий дизайн

IQOS ILUMA має фірмову конструкцію Айкос — з окремими тримачем і зарядним пристроєм, але у новому дизайні.

Тримач Айкос Ілюма тепер має монолітний корпус (без зйомного ковпачка) з цільного алюмінію — ергономічний, гладенький, ідеально круглий, без виступаючих елементів. На тримачі з’явилася нова панель зі світловими індикаторами та м’якою кнопкою, яка не виступає на корпусі, зручна та приємна на дотик.

У тримача Айкос Ілюма немає ковпачка (потреби припіднімати його, щоб дістати використаний стік, теж немає), але є змінне кільце для кастомізації. Окремо ми створили набори таких кілець різних кольорів та текстур, щоб змінювати дизайн гаджету так, як тобі хочеться.

У зарядному пристрої естетично контрастують матовий корпус і блискуча бічна панель. 

Бічні панелі можна замінювати, підбираючи колір і матеріал під настрій. 

Девайси IQOS ILUMA представлені у 5 кольорах: золотий, графітовий, зелений, рожевий та блакитний. 

Нові просунуті функції

IQOS ILUMA має нові просунуті функції — Автозапуск, Автостоп, Смарт жести.

Автозапуск та Автостоп. Тепер не потрібно натискати на кнопку для початку використання. Треба просто вставити стік і почекати поки тримач завібрує — це означатиме, що пристрій автоматично почав нагрівання. Коли девайс буде готовий до використання, він завібрує вдруге. Автозапуск нагрівання налаштований на IQOS ILUMA за замовчуванням, але його можна вимкнути в застосунку IQOS App і запускати нагрівання вручну натисканням кнопки на тримачі. Функція Автостоп автоматично припинить нагрівання, коли ти витягнеш стік з девайса.

Смарт жести. Ця функція дозволяє одним рухом перевіряти рівень заряду або тривалість сеансу тримача Айкос Ілюма. 

Щоб швидко перевірити, на скільки використань вистачить заряду тримача, просто нахили його до себе. На ньому засвітяться індикатори заряду. Якщо світяться два — залишилося два використання, якщо один — одне. Функція перевірки рівня заряду увімкнена за замовчуванням. Її теж можна вимкнути в додатку IQOS App.

Двічі торкнись тримача, щоб дізнатися час до кінця сеансу. За кількістю віброзвуків буде зрозуміло, скільки заряду залишилося:

 • 3 вібрації = 3–4,5 хвилини;
 • 2 вібрації = 1,5–3 хвилини;
 • 1 вібрації = менш ніж 1,5 хвилини.

Функцію Смарт жести потрібно активувати в застосунку IQOS App, бо за замовчуванням вона вимкнена. Також у додатку можна налаштувати підсвітку, вібрації, сповіщення тощо.

Нові аксесуари

Для IQOS ILUMA ми створили найбільший асортимент аксесуарів, який коли-небудь був у IQOS — десятки варіантів, щоб створити кастомний дизайн для твого девайса.

Бокові панелі для зарядного пристрою Айкос Ілюма виготовлені з якісного пластику або алюмінію. Є варіанти з різним покриттям — металік, хамелеон, матове. Представлені в 9 різних кольорах. Попереджаємо: ці бічні панелі не підходять для IQOS ORIGINALS DUO, бо зарядний пристрій IQOS ILUMA трішки відрізняється за розміром та формою.

Змінні кільця, щоб оновити дизайн тримача. В комплекті є три кільця різних кольорів та інструмент для заміни. Вони виготовлені з алюмінію та металізованого пластику, можуть бути гладенькі або з рельєфною текстурою.

Силіконові чохли з ребристою поверхнею, щоб захистити девайс від бруду, подряпин і крапель води, та створити персональний дизайн для Айкос Ілюма.

Переваги IQOS ILUMA

 1. Не потрібно чистити.
 2. Без ризиків зламати лезо.
 3. Легше тягнеться, ніж IQOS попередніх поколінь.* 
  * 75% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 4. Багато споживачів погоджуються з тим, що IQOS ILUMA дає кращий смак.* 
  * 63% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 5. Більшість споживачів погоджуються, що від IQOS ILUMA менше запаху, ніж від IQOS попередніх поколінь. * 
  *72% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 6. Функції керування за допомогою смарт жестів.
 7. Дизайн та зовнішній вигляд.
 8. IQOS ILUMA інтуїтивно зрозуміліший і простіший у використанні, ніж IQOS попередніх поколінь. * 
  * 80% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021

Недоліки IQOS ILUMA

 1. Якщо випадково зламаєш стік, то доведеться діставати з тримача частинки фільтра.
 2. Трохи важчий за попередні моделі Айкос, але це взагалі не відчувається під час використання.

IQOS ILUMA і стіки TEREA можна замовити онлайн на сайті, через Viber і Telegram-боти, або гарячу лінію за номером 4767 з безкоштовною доставкою, та купити офлайн у брендових магазинах IQOS, великих мережах супермаркетів, заправок, кіосків і вейп шопів.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.