Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Квіт 5, 2024

15 інновацій IQOS ILUMA PRIME: девайс наступного покоління з індукційним нагріванням, без чистки та поломок леза

Зазвичай технології розвиваються шляхом поступової еволюції. Але справжній прорив стається завдяки технологічній революції, коли звичні речі переосмислюються, та замість вдосконалення існуючої технології, інженери, науковці та дизайнери створюють зовсім нову.

Можна шукати спосіб, як чистити девайс рідше, або зробити крок на наступний рівень та створити систему нагрівання тютюну, що зовсім не потребує чистки. Наприклад, якщо девайс взагалі не контактуватиме з тютюном.

Можна вигадувати, як зробити нагрівальне лезо міцнішим і надійнішим, або від’єднати його від девайса та заховати в стік. Ні, відмовитися від леза повністю — не варіант, адже так тютюн прогрівається краще та рівномірніше, ніж від стінок.

Можна робити найдетальніші інструкції з поясненням функцій кнопок, або створити девайс, з яким можна взаємодіяти без кнопок.

До чого це? До того, що так і з’явилася IQOS ILUMA PRIME — за нашими оцінками найдосконаліша система нагрівання тютюну в портфелі IQOS з технологією, дизайном та користувацьким досвідом наступного рівня.

Про IQOS ILUMA PRIME

IQOS ILUMA PRIME [правильно читається як Айкос Ілюма Прайм] — це система нагрівання тютюну, тобто електронний пристрій для курців, що нагріває тютюн, не підпалюючи його. Завдяки нагріванню замість горіння IQOS ILUMA виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно із сигаретами. *

Важливо: Це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS ILUMA не виключає всіх ризиків.
* «На 95% менше» означає середнє зниження рівнів 9 хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Дивись Важливу інформацію на IQOS.com.

IQOS ILUMA PRIME має фірмову конструкцію IQOS — з тримачем і зарядним пристроєм. Навіщо? Для зручності. Мініатюрний тримач, заряду якого вистачає на 2 стіки поспіль, зручно тримати пальцями, а не всією долонею. Після використання тримач відправляється на підзарядку до зарядного пристрою — стильний аксесуар, що виконує роль зовнішньої батареї (заряду вистачає на 20 стіків).

Що особливого в IQOS ILUMA PRIME

 1. Індукційне нагрівання. IQOS ILUMA PRIME працює за технологією індукційного нагрівання SMARTCORE INDUCTION SYSTEM. Тримач Айкос Ілюма генерує електромагнітне поле, яке розігріває металеву пластину, заховану всередині стіка. А та, своєю чергою, нагріває тютюн до випаровування з нього аерозолю. Для порівняння, пристрої попередніх поколінь мали резистивне нагрівання. Тобто, електричний струм від батареї подавався напряму до контактів нагрівального леза. Під дією струму лезо нагрівалося та нагрівало стік.
 2. Особливі стіки TEREA. Айкос Ілюма працює тільки зі стікам ТЕРЕА. Ці стіки мають унікальну контрукцію. По-перше, вони мають вбудовану металеву пластину — одноразовий нагрівальний елемент. По-друге, TEREA закриті фільтрами з обох боків.
 3. Без чистки. Завдяки особливій конструкції стіків TEREA та технології SMARTCORE INDUCTION SYSTEM, тютюн зі стіка не контактує напряму з девайсом. Тому IQOS ILUMA PRIME взагалі не потребує чистки. Ніколи!
 4. Найнадійніший з пристроїв IQOS. IQOS ILUMA — наш найнадійніший пристрій серед IQOS усіх поколінь.* Він надійний і міцний завдяки тримачу, виготовленому з алюмінію та ізольованій електроніці. Також IQOS ILUMA не має леза, а отже і пов’язаних із ним несправностей.
  * За результатами випробувань дизайнів, 2021 рік.
 5. Без поломок леза. У IQOS ILUMA PRIME немає нагрівального леза — нагрівальний елемент перенесли прямо в стік, а резистивне нагрівання замінили на індукційне. А отже, більше немає ризику випадково зламати лезо, необережно вставляючи стік чи щіточку для чистки, як траплялося з Айкос попередніх поколінь.
 6. Менше запаху. Аерозоль IQOS ILUMA не має запаху сигаретного диму. Також більшість споживачів погоджуються, що від IQOS ILUMA менше запаху, ніж від IQOS попередніх поколінь.*
  *72% із 714 повнолітніх споживачів у Японії та Італії погоджуються із цим твердженням, 2020–2021.
 7. Кращий смак. Багато споживачів погоджуються з тим, що IQOS ILUMA дає кращий смак, ніж IQOS попередніх поколінь.*
  *63% із 714 повнолітніх споживачів у Японії та Італії погоджуються із цим твердженням, 2020–2021
 8. Легше тягнеться. IQOS ILUMA тягнеться легше, ніж IQOS попередніх поколінь.*
  *75% із 714 повнолітніх споживачів у Японії та Італії погоджуються із цим твердженням, 2020–2021
 9. Новий дизайн. IQOS ILUMA PRIME має фірмову двокомпонентну конструкцію IQOS — з поділом на тримач і зарядний пристрій, проте в повністю новому дизайні. Зарядний пристрій замість скругленого силуету отримав чіткішу геометричну форму. Тримач, навпаки, став повністю круглим, без ковпачка, проте зі змінним кольоровим кільцем. Замість бокових дверцят на зарядному пристрої з’явилася кришка-накладка. Завдяки її текстильним чи шкіряним текстурам, Айкос виглядає більш стильно.
 10. Алюмінієвий корпус. Корпус тримача та зарядного пристрою Айкос Ілюма Прайм виготовлені з цільного алюмінію. Відчувається в руках зовсім інакше, ніж пластик.
 11. Нові аксесуари. IQOS ILUMA PRIME має повністю нову лінійку аксесуарів, яких ти раніше не бачив у IQOS: кольорові кільця на тримач, накладки з тканини чи шкіри, чохли.
 12. Дуже простий у використанні, з продуманим UX. Користувацький досвід IQOS ILUMA PRIME пропрацьований до дрібниць. Не потрібно натискати кнопки або підіймати ковпачок у кінці сеансу, щоб дістати використаний стік. Стік у тримачі можна крутити в будь-який бік без ризику пошкодити пристрій. Тримач надійно фіксується в зарядному пристрої за допомогою магнітів.
 13. Управління з автозапуском і автостопом без кнопок. Щоби почати використовувати IQOS ILUMA PRIME, не потрібно натискати жодні кнопки. Просто вставляєш стік, далі девайс усе сам — автоматично запустить нагрівання та автоматично вимкнеться, коли закінчиш використовувати.
 14. Смартжести. IQOS ILUMA PRIME — перший пристрій IQOS, яким можна управляти жестами. Якщо нахилити тримач від себе, він покаже, на скільки стіків має заряд. Якщо під час використання торкнешся тримача двічі, він за допомогою вібрацій підкаже, скільки часу залишилося до кінця сеансу.
 15. Bluetooth для підключення до додатку. IQOS ILUMA має вбудований модуль блютуз, завдяки якому може підключатися до застосунку IQOS App. У ньому можна змінити налаштування девайса, переглянути статистику використання та навіть знайти загублений IQOS.

Переваги IQOS ILUMA PRIME над версіями IQOS попередніх поколінь

Серед ключових переваг Айкос Ілюма Прайм користувачі відзначають:

 1. Не треба чистити.
 2. Немає ризиків зламати лезо.
 3. Легше тягнеться.
 4. Багато споживачів погоджуються з тим, що IQOS ILUMA дає кращий смак.*
  * 63% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 5. Більшість споживачів погоджуються, що від IQOS ILUMA менше запаху, ніж від IQOS попередніх поколінь. *
  *72% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 6. Дизайн та зовнішній вигляд.
 7. IQOS ILUMA інтуїтивно зрозуміліший і простіший у використанні, ніж IQOS попередніх поколінь. *
  * 80% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021
 8. Нові функції безкнопочного управління.

Недоліки IQOS ILUMA PRIME

Які недоліки, це ж наш найдосконаліший девайс?!

Насправді іноді користувачі зазначають серед недоліків Айкос Ілюма Прайм:

 1. Ціну. Підказка — у лінійці IQOS ILUMA є і дешевші моделі.
 2. Якщо випадково зламаєш стік, то доведеться діставати з тримача шматочок фільтра. Некритично, але все ж мінус.
 3. Трохи важчий за попередні моделі Айкос, але ця зміна взагалі невідчутна під час використання.

IQOS ILUMA PRIME і стіки TEREA можна замовити онлайн на сайті, через Viber і Telegram-боти, або гарячу лінію за номером 4767 з безкоштовною доставкою, та купити офлайн у брендових магазинах IQOS, великих мережах супермаркетів, заправок, кіосків і вейп шопів.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.