Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 5, 2024

Що всередині нікотинових подушечок: склад паучів ZYN

Нікотиновий пауч — це маленький пакетик з наповнювачем, який кладуть під губу, і нікотин із нього вивільняється самостійно при контакті зі слиною. Як це працює та що є в складі паучів ZYN — розповідаємо докладніше.

З чого зроблені паучі ZYN

Паучі ZYN можуть виготовлятися за двома різними технологіями Moist (вологі) та Dry (сухі). І ті, і інші подушечки зроблені із високоякісних інгредієнтів, проте відрізняються за складом.

Більше про ZYN в Україні: усе про новий бренд нікотинових подушечок

Класичні паучі ZYN (за технологією Moist) в Україні представлені подушечками стандартного розміру; мають приємний насичений смак та швидко вивільняють нікотин. 

Наповнювач нікотинової подушечки — це порошок, у складі якого:

 • мікрокристалічна целюлоза — її добувають переважно з волокон бамбука, отриманих з екологічно чистих джерел;
 • нікотин фармацевтичного рівня очищення, виділений з натурального тютюну — саме він дає відчуття пощипування на яснах, коли пауч починає діяти;
 • вода — щоб паучі швидше вивільняли нікотин і комфортно відчувались на яснах; 
 • гліцерин — з ним пауч швидше вивільняє нікотин;
 • ефірні олії — для насиченого смаку;
 • ароматизатори, які використовують у харчовій промисловості; 
 • стабілізатори, які використовують у харчовій промисловості, щоб порошок лишався розсипчастим і не збивався грудками, а також для регулювання pH (кислотно-лужного балансу), щоб не зашкодити слизовим оболонкам. 

Нікотинові паучі ZYN не містять продуктів тваринного походження.

Наповнювач упакований у світлий, майже білого кольору пакетик. Пакетики роблять з рослинних волокон — вони м’якенькі, ніби з вовни, але її взагалі немає у складі.

zyn

Також ZYN має паучі з унікальною технологією DRY. Їх також виготовляють з високоякісних інгредієнтів таких як:

 • мікрокристалічна целюлоза з волокон бамбука;
 • нікотин фармацевтичного рівня очищення з натурального тютюну;
 • стабілізатори, які використовують у харчовій промисловості;
 • ароматизатори, які використовують у харчовій промисловості;

Наповнювач у паучах Зін з технологією Драй не містить води, гліцерину та ефірних олій — вони буквально «сухі», тому нікотин з них вивільняється повільніше й має м’якшу дію. Пакетики роблять з того самого матеріалу, що і ZYN, але вони менші і яскравого білого кольору.

Подушечки Зін міні дають менш насичений смак, менше нікотину і легші за відчуттями в порівнянні зі звичайними паучами.

Більше про те, як користуватися нікотиновими подушечками ZYN

Чи є в складі нікотинових паучів тютюн

Ні, у паучах Зін, на відміну від снюсу, немає тютюну. В нікотинові подушечки не додають тютюн — лише очищений нікотин, змішаний з целюлозним наповнювачем. Деякі користувачі іноді навіть називають їх «безтютюновим снюсом».

zyn

Більше про те, що таке снюс.

Чи є пауч біорозкладним

Ні, нікотинові паучі ZYN не є повністю біорозкладними, хоча й виготовлені з органічних матеріалів, тож краще здавати їх на переробку. Принось їх на ресайклінг у будь-який IQOS Space. 

Подушечки розфасовані в баночки з пластику — по 21 паучу в упаковці ZYN Slim, та по 20 паучів — у ZYN Mini. Усі порожні банки від ZYN теж можна переробляти.

Складай паучі та баночки окремо — на боксах є інструкції, щоб не переплутати. Адресу найближчого магазину можна знайти на інтерактивній мапі.

zyn

Більше про переробку старих пристроїв, зношених аксесуарів, використаних стіків, подів та паучів.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів»

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.