Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 27, 2024

Нікотинові подушечки ZYN: як користуватися

Розповідаємо в деталях і з картинками про те, як правильно використовувати нікотинові паучі або, як кажуть користувачі, як кидати снюс без тютюну під губу.

Що таке ZYN

ZYN — це бренд № 1 нікотинових паучів у світі.* Нікотинові паучі — це маленькі пакетики, наповнені целюлозним порошком з додаванням нікотину та смакових ароматизаторів. Це альтернативний продукт для курців — з нікотином, але без диму, пари чи аерозолю, без горіння та попелу, і без жодних девайсів. Також користувачі часто називають паучі нікотиновими подушечками, пластинками або снюсом без тютюну.

* За даними Філіп Морріс Інтернешнл про глобальні обсяги поставок та ринкову оцінку продажів нікотинових паучів з січня до червня 2023 року.

zyn

Як працює нікотинова подушечка ZYN

0–5 хв

Слина змочує нікотиновий пауч ZYN, активуючи нікотинові гранули. Слизова оболонка починає вбирати нікотин.

5–10 хв

Нікотин потрапляє в організм. З’являється відчуття нікотинового насичення. На яснах відчувається пощипування.

10–20 хв

Більша частина нікотину вже потрапила в кров. Якщо не припинити використання, то пауч далі виділятиме нікотин і смак ще приблизно 20 хвилин.

20–30 хв

Весь нікотин з пауча вивільнився.

Більше про нікотинові подушечки (паучі): що це, які бувають, як використовувати.

Як використовувати нікотинові подушечки ZYN

1. Дістань пауч з коробочки.

Упаковки ZYN закриті спеціальною запатентованою кришечкою зі захистом. Щоб відкрити коробочку Зін, зніми з неї захисну стрічку по контуру банки, стисни кришку з боків і потягни вгору. Також можна легенько підчепити кришку нігтем. Дістань пауч і закрий коробку, щоб нікотинові подушечки не пересихали та не втрачали аромат.

2. Поклади пауч під губу.

Зручніше тримати пауч на яснах під верхньою губою — у такому положенні він не зсувається та не заважає. Можеш спокійно продовжувати займатися своїми справами, спілкуватися та сміятися. Але це не правило, а лише порада. Можна покласти подушечку й під нижню губу, якщо так комфортніше.

zyn

За потреби, у будь-який момент «безтютюновий снюс» можна перекласти, розташувати інакше чи поправити.

3. Залиш пауч під губою на час до 30 хвилин

Залиш подушечку під губою приблизно на 30 хвилин. Пауч починає діяти при контакті зі слиною: з нього поступово виділяється нікотин та всмоктується через слизову оболонку ротової порожнини. Під час цього відчуваєш поколювання на яснах. Воно може тривати декілька хвилин, а може й протягом усього використання — залежить від чутливості ясен. Також слина буде виділятися інтенсивніше — її можна ковтати. А от подушечку не можна ні ковтати, ні розсмоктувати, ні жувати.

zyn

4. Викинь пауч або поклади у спеціальне відділення в баночці

На кришці упаковки ZYN є відділення для використаних подушечок — можна покласти використаний пауч туди, або одразу викинути його у смітник чи, ще краще, віддати на переробку. Нікотинові паучі розраховані на 1 використання, тож не намагайся зберегти подушечку «на потім» і використати ще раз — не відчуєш бажаного ефекту.

zyn

Хоча паучі та снюс зроблені переважно з природних матеріалів, вони не є повністю біорозкладними. Тому краще віддавати їх на переробку, баночки — також.

Більше про: 20 неочевидних запитань про нікотинові паучі та відповіді на них

Як довго можна використовувати нікотинові паучі ZYN

Рекомендується використовувати паучі ZYN не довше 30 хвилин, в іншому — орієнтуватися за відчуттями. Нікотинову подушечку не можна жувати чи смоктати. Не варто їсти або пити під час використання Зін, щоб випадково не проковтнути нікотиновий пауч.

zyn

Як зберігати нікотинові паучі ZYN

Зберігати ZYN слід в сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці. Якщо тобі подобається відчуття прохолоди під час використання, можеш зберігати їх в холодильнику, але це не є обов’язковою вимогою.

Виробник рекомендує не зберігати закриту упаковку більш ніж 12 місяців для ZYN Slim та 18 місяців для ZYN Mini від дати виробництва, зазначеної на упаковці. Відкриту коробочку краще зберігати не більш ніж тиждень. Паучі не зіпсуються, але можуть почати втрачати аромат або пересихати.

Чому від нікотинової подушечки пече ясна

Під час використання паучів юзери іноді можуть відчувати легке пощипування чи печіння в яснах. Це відбувається тому, що з пауча під дією слини починає виділятися нікотин та просочуватися крізь слизову оболонку. Зазвичай це відчуття минає за декілька хвилин. Пауч з вищим вмістом нікотину або вищим pH може пекти відчутніше. Також, на силу печіння може впливати стан та індивідуальна чутливість ясен.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.