Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 1, 2024

ZYN в Україні: усе про новий бренд нікотинових подушечок

В Україні з’явився ZYN найпопулярніші у світі нікотинові паучі. Розповідаємо про нікотинові подушечки, їхні переваги, види, смаки, міцність та рекомендації з використання.

Що таке ZYN

ZYN — бренд №1 нікотинових паучів у світі.*
*За даними Філіп Морріс Інтернешнл про глобальні обсяги поставок та ринкову оцінку продажів нікотинових паучів із січня до червня 2023 року.

ZYN правильно читається як Зін, не Зун.

Нікотинові подушечки або паучі — це альтернативний продукт для повнолітніх споживачів нікотину без тютюну і без диму. Пауч має вигляд маленького пакетика з порошком із бамбукової целюлози, нікотину та ароматизаторів. Подушечку просто закладають під губу і все — нікотин вивільняється з неї самостійно при контакті зі слиною, без додаткових дій та жодних девайсів. Нікотинові паучі маленькі, зручні та прості у використанні.

9 переваг нікотинових паучів ZYN:

 1. Можна використовувати будь-де та будь-коли: у закладах, в офісі, у літаку, потязі — навіть там, де заборонено курити чи використовувати електронні сигарети.
 2. Подушечки маленькі, непомітні, тому не заважають говорити чи посміхатися під час використання.
 3. Не треба підпалювати, нагрівати чи підзаряджати.
 4. Оскільки у нікотинових паучах немає тютюну, то й у смаку тютюну зовсім немає — нікотинові паучі мають свіжий, солодкий чи фруктовий смак.
 5. На відміну від сигарет, не залишають запаху диму в приміщенні, на волоссі чи одязі.
 6. Це чистіший спосіб вживати нікотин у порівнянні з сигаретами.
 7. Не заважають оточуючим.
 8. Можна використовувати довше, ніж сигарету — подушечку можна тримати під губою приблизно 30 хвилин.
 9. ZYN має паучі з унікальною технологією DRY, завдяки якій нікотин вивільняється м’яко та поступово.

zyn

Як з’явився ZYN

Нікотинові паучі ZYN були створені компанією Swedish Match у 2014 році. У скандинавських країнах, де традиційно поширений снюс, нікотинові подушечки стали свого роду сучасним снюсом, тільки без тютюну. А згодом набули популярності і серед споживачів нікотину в інших країнах.

У 2022 році Philip Morris International (виробник IQOS) придбала Swedish Match — відтоді паучі входять до нашого портфелю бездимних продуктів для повнолітніх споживачів нікотину. У США ZYN став брендом №1 нікотинових паучів*, а згодом і у світі.**
*За даними про обсяги поставок та оцінку продажів нікотинових паучів ZYN на ринку США станом на січень 2024 року.
**За даними Філіп Морріс Інтернешнл про глобальні обсяги поставок та ринкову оцінку продажів нікотинових паучів із січня до червня 2023 року.

А тепер повнолітні споживачі нікотину можуть купити ZYN і в Україні.

zyn

Види нікотинових паучів ZYN

Нікотинові паучі ZYN відрізняються за розміром, формою, технологією, міцністю та смаком.

Нікотинові подушечки Зін за розміром і формою:

У ZYN є подушечки двох розмірів — slim та mini.

Слім — це класична форма і розмір нікотинових паучів. Має форму видовженого прямокутника 12,8 х 37 мм, вагою 0,7 г. Завдяки більшому об’єму містять більше нікотину.

Міні — менші за розміром і вагою паучі, 14 х 28 мм, вагою 0,4 г. За рахунок розміру — зручніші і компактніші при використанні. 

Види нікотинових подушечок ZYN за технологією:

Вологі (moist) паучі — найпоширеніший вид паучів. До складу целлюлозно-нікотинового наповнювача у таких подушечках додають трохи гліцерину, води та ефірних олій. Завдяки цьому при використанні паучі починають “віддавати” нікотин дуже швидко і різко.

Сухі (DRY) паучі — це інноваційна розробка ZYN; нікотинові подушечки без додавання води, гліцерину та ефірних олій, які є у складі класичних паучів. Діють м’яко та поступово, мають легкий смак і містять менше нікотину.

Нікотинові паучі ZYN за міцністю:

 • XX-Strong — дуже міцні (12,5 мг нікотину),
 • X-Strong — міцні (11 мг нікотину),
 • Strong — середні (9,5 мг нікотину).
 • ZYN mini DRY — легкі (6 мг нікотину).

Смаки нікотинових паучів ZYN:

Поки маємо два смаки нікотинових подушечок ZYN — евкаліпт з ментолом та солодка м’ята з різними міцностями. Але згодом з’являться й інші.

ZYN Icy Mint XX-Strong мають аромат евкаліпту з ментолом. Це найміцніші класичні паучі ZYN, які є в продажу в Україні. Вони дають насичений освіжаючий аромат.

ZYN Cool Mint X-Strong та ZYN Cool Mint Strong мають аромат прохолодної солодкої м’яти. Це теж міцні класичні паучі, які дають насичений смак, але мають менший рівень нікотину у порівнянні з ZYN Icy Mint XX-Strong.

ZYN Mini DRY Cool Mint мають легкий аромат солодкої м’яти. Це паучі з унікальною технологією DRY, які дають легший, ніжніший смак і мають менший рівень нікотину у порівнянні з класичними паучами ZYN.

zyn

Як підібрати міцність нікотинових паучів ZYN

В асортименті ZYN є паучі з 4 різними рівнями міцності. На коробочках класичних паучів ZYN є кружечки, які показують міцність: чим їх більше, тим вищий вміст нікотину в подушечці. На коробочках ZYN Mini DRY таких позначок немає, а вміст нікотину зазначено в міліграмах. На зворотному боці упаковки і слім, і міні вказано вміст нікотину в 1 одному паучі в міліграмах.

Щоб обрати паучі, які підійдуть за міцністю, варто орієнтуватися на продукти з нікотином, які вже використовуєш:

 • якщо ти вже використовуєш нікотинові подушечки або снюс, треба підбирати найближчі за вмістом нікотину (наприклад, якщо купував чорні паучі чи паучі з 4+ позначками міцності, то можна спробувати ZYN Icy Mint XX-Strong або ZYN Cool Mint X-Strong);
 • якщо куриш міцні сигарети чи електронні сигарети, то рекомендуємо використовувати класичні паучі середньої міцності (9 мг) — ZYN Cool Mint Strong або навіть легші ZYN Mini DRY Cool Mint (6 мг);
 • якщо куриш легкі сигарети, електронні сигарети, одноразки чи вейпи, то краще почати знайомство з найлегших паучів — ZYN Mini DRY Cool Mint.

Як використовувати нікотинові подушечки ZYN

Нікотинові подушечки ZYN дуже просто використовувати.

Щоб відкрити упаковку ZYN, зніми захисну стрічку з упаковки, натисни на кришку та потягни її на себе, щоб відкрити. Зверни увагу, кришка також прокручується, але не відкривається відкручуванням.

zyn

Для використання паучів Зін:

 1. Дістань один пауч з коробочки та поклади його під верхню губу на ясна. Жодних додаткових дій не потрібно — під дією слини нікотин вивільняється з пауча та потрапляє в організм.
 2. Тримай допоки не відчуєш насичення нікотином, максимум 30 хвилин. Під час використання можеш відчувати пощипування на яснах — це означає, що нікотин вбирається слизовою оболонкою.
 3. Поклади використаний пауч у спеціальний відділ на кришці баночки. Можеш викинути в смітник або віддати на переробку разом за баночкою в найближчому IQOS Space.

Більше про те, як використовувати нікотинові паучі ZYN.

Де можна купити паучі ZYN

Паучі ZYN можна замовити онлайн на нашому сайті. Зараз у продажу є набори по дві упаковки нікотинових подушечок ZYN з безкоштовною доставкою Новою Поштою.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.