Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 18, 2024

Огляд одноразки VEEV NOW: що це та як її використовувати

У багатьох країнах Європи продається одноразова електронна сигарета VEEV NOW — в Україні вона раніше продавалась під брендом VEEBA. Розповідаємо, що це за одноразка, на скільки її вистачає, як використовувати, та чи можна придбати VEEV NOW в Україні.

Помітив, що одноразки зникли з продажу? Так і є. З 11 липня 2024 року в Україні заборонено продавати ароматизовані одноразки, поди, рідини для електронних сигарет та вейпів (безнікотинові теж). Якщо раніше ти використовував одноразки, можна спробувати IQOS ILUMA — це девайс з новою технологією та стіками з арома капсулами, що дає зовсім інший смак, ніж попередні покоління систем нагрівання тютюну, ближчий до електронних сигарет. Можеш взяти Ілюму на тест-драйв на 14 днів, щоб точно впевнитись, що вона тобі підходить.

Що таке VEEV NOW?

VEEV NOW (Вів Нау) — це одноразова електронна сигарета, що продається у багатьох країнах Європи. В Україні VEEV NOW раніше продавалась під брендом VEEBA, але зараз не представлена.

VEEV NOW не потребує зарядки, чистки, перезаправки чи якогось спеціального догляду. Все просто: коли одноразка закінчується, береш нову, а стару віддаєш на ресайклінг. 

Як працює VEEV NOW? Девайс нагріває та випаровує ароматизовану нікотиновмісну рідину. VEEV NOW представлені у двох варіантах об’єму — 2 мл та 5 мл. Батарея кожного пристрою на 2 мл має потужність 280 МаЧ та розрахована приблизно на 500 затяжок; батареї девайсу на 5 мл (785 МаЧ) вистачає на орієнтовно на 1800 затяжок. Загалом кількість тяг варіюється залежно від сили та тривалості затяжки.

Технологія

VEEV NOW працює за технологією «wick-and-coil»: під час використання одноразки датчик затяжки реагує на тягу повітря, що посилюється, і автоматично активує нагрівальний елемент у вигляді спіралі з намоткою. Навколо спіралі знаходиться бавовняний наповнювач просочений нікотиновмісною рідиною — з нього вона потрапляє на нагрівальний елемент. При нагріванні рідина випаровується утворюючи аерозоль. Коли перестаєш втягувати пару, контакт розривається, спіраль припиняє нагрівання і пристрій автоматично вимикається.

Дизайн

У країнах Європи VEEV NOW бувають або повністю графітового кольору, або сріблястого з кольоровою верхньою частиною. Колір варіюється залежно від смаку, наприклад, червоний — полуниця в ароматі аерозолю, помаранчевий — манго.

Одноразка має мінімалістичний дизайн: на матовому корпусі VEEV NOW немає кнопок, але є LED-індикатор, що інформує про стан девайсу. Ось як розшифровуються основні сигнали індикатора:

 • світиться білим — все ок, так девайс світиться під час затяжки.
 • світиться помаранчевим — в одноразці закінчилась рідина.
 • блимає білим 2 рази — збій у роботі, можливо одноразка перегрілась або змерзла. Залиш її за кімнатної температури і проблема вирішиться.
 • блимає білим 10 разів — батарея одноразки розрядилася.

Склад рідини

За вмістом нікотину VEEV NOW буває трьох видів: 0,8% (0,9 мг/мл), 1.8% (20 мг/мл) та 3,5% (39 мг/мл). 

До складу вейпінгової рідини для одноразки VEEV NOW входять:

 • Вода
 • Пропіленгліколь
 • Рослинний гліцерин
 • Харчові ароматизатори
 • Нікотин фармацевтичного ступеню очистки
 • Бензойна кислота

відмінність VEEV NOW, VEEV ONE та VEEV

У чому відмінність VEEV NOW, VEEV ONE та VEEV?

VEEV NOW — одноразова електронна сигарета, а VEEV ONE та VEEV — міні-вейпи зі змінними подами. VEEV NOW не потрібно перезаправляти і заряджати, оскільки девайс передбачає один цикл використання розрахований приблизно на 500 затяжок (для 2 мл) та 1800 затяжок (для 5 мл). VEEV ONE та VEEV створені для багаторазового використання, тож девайси потрібно підзаряджати та замінювати у них картриджі, коли закінчується рідина.

Хоча міні-вейп VEEV вже не продається в Україні, користувачі можуть придбати поди, а також скористатися сервісним обслуговуванням, чи зробити заміну за гарантією, якщо з девайсом щось пішло не так. Гарантія на міні-вейпи IQOS VEEV діє 12 місяців з моменту покупки. 

Девайси VEEV NOW одноразові, тож гарантія на них не надається. А гарантією та сервісом на VEEV ONE можна скористатися лише у тих країнах, де він продається, а в Україні не вийде.

Більше про міні-вейп VEEV ONE: що це за електронна сигарета, чи можна використовувати з подами VEEV.

відмінність VEEV NOW, VEEV ONE та VEEV

Як використовувати

З одноразками все просто — на них немає кнопок та зарядних портів, тож механіка їх використання інтуїтивно зрозуміла навіть без інструкції. 

 1. Перший крок — розпакувати девайс. Потім потрібно зняти силіконовий ковпачок та перевірити, чи не закриваєш пальцями повітропровід — отвори по обидва боки дейвасу через які проходить повітря.
 2. Щоб розпочати використання, слід просто зробити першу затяжку — девайс увімкнеться автоматично. Під час затяжки LED-індикатор світитиметься білим.
 3. Як правильно робити затяжки? За відчуттями затяжка одноразкою подібна до сигаретної. Вона має бути достатньо інтенсивною. Між затяжками потрібно робити паузи 2-5 секунд, щоб нагрівальний елемент встигав перетворити рідину на пару.
 4. Коли закінчиш використання, девайс автоматично вимкнеться. Додатково нічого робити не потрібно.

Як зрозуміти, що VEEV NOW закінчується? Оскільки корпус одноразки непрозорий, візуально перевірити скільки рідини залишилось неможливо. Однак про це можна здогадатися за іншими ознаками — ближче до закінчення рідини кількість пари зменшується, а смак слабшає. 

Коли одноразка закінчується, просто береш нову, а стару віддаєш на переробку. Дуже важливо не викидати одноразки у смітник: VEEV NOW на 80% складається з перероблюваних компонентів, тож її важливо віддавати на ресайклінг

Де купити VEEV NOW?

Одноразки VEEV NOW не продаються в Україні, але є у продажу в магазинах та дьюті-фрі багатьох країн Європи.

Поди для VEEV з тютюновим смаком можна купити в України. Смак тютюну у них зовсім не такий, як в сигаретах чи стіках. Він ніжний, солодкий та без гірчинки.

Технічні характеристики

VEEV NOW 2 мл 5 мл
Вага 20,5 г  44,7 г
Розмір 11.5 x 1.79 x 0.94 см 10,25 мм х 2.8 x 1,6 см
Діаметр 1,7 см 2,8 см
Вміст нікотину: 0,8% (0,9 мг/мл), 1.8% (20 мг/мл) та 3,5% (39 мг/мл) 0,8% (0,9 мг/мл), 1.8% (20 мг/мл) та 3,5% (39 мг/мл)
Кількість затяжок: ~500 ~1800
Діапазон оптимальних температур роботи: 0-40⁰C 0-40⁰C
Ємність батареї 280 Ма*Ч 785 Ма*Ч
Країна розробки США США

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів»

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.