Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 10, 2024

VEEV ONE: що це за електронна сигарета, чи можна використовувати з подами VEEV

Багато користувачів IQOS, коли подорожують, помічають у продажу електронну сигарету VEEV ONE та повертаються з питаннями: чи буде така у нас, чи можна використовувати VEEV з європейськими подами VEEV та навпаки, як скористатися сервісом для цього пристрою.

В Україні под-системи та одноразові електронні сигарети VEEV ONE, VEEV NOW та VEEV (більшості користувачів знайомий за назвою IQOS VEEV) зараз не продаються. Проте ті, хто має VEEV, можуть купити поди для нього.

Розповідаємо більше, що це за пристрій VEEV ONE, які поди до нього підходять, як не сплутатити їх з подами для VEEV.

Що таке міні-вейп VEEV ONE?

VEEV ONE (Вів Ван) — це електронна сигарета (міні-вейп) від IQOS, що працює зі змінними подами з вейпінговою рідиною на сольовому нікотині. При нагріванні рідина випаровується і утворюється пара. Це інтуїтивно зрозумілий у користуванні девайс, що не потребує чистки та перезаправки подів. Коли под закінчується, його викидають (або ще краще — віддають на переробку) та замінюють на новий. Пристрій має компактний розмір на рівні з одноразками, тож зручно вміщається у кишені. Корпус пристрою відлитий з цільного алюмінію.

різниця між VEEV та VEEV ONE

У чому різниця між VEEV та VEEV ONE

1. Технологія

VEEV працює за технологією MESH — пристрій має нагрівальний елемент у вигляді сіточки, зануреної у рідину в поді. Завдяки ній контакт з рідиною зберігається протягом використання, відповідно, зберігається насичений смак при кожній затяжці. Коли рідина в поді закінчується, датчики контролю автоматично вимикають пристрій, тож під час використання девайсу немає сухих та горілих затяжок.

VEEV ONE працює за технологією Compact Ceramic — горизонтальний керамічний нагрівальний елемент у формі букви Н забезпечує максимальну площу контакту з рідиною для ефективного нагрівання. Така конструкція забезпечує кращу тягу та захист від сухих затяжок і протікання подів.

2. Дизайн і розмір

Обидва девайси мають цільний алюмінієвий корпус та пластикові поди. Проте візуально вони все ж трохи відрізняються. VEEV ONE вужчий за VEEV (на 3 мм), проте довший на 6 мм. Також VEEV ONE трохи легший (24,6 г проти 33 г).

У Вів Ван з’явилася кольорова смужка на лінії прилягання корпусу до пода та змінився матеріал, з якого виготовлені поди — напівпрозорий пластик замість чорного пластику з одним прозорим віконцем.

3. Технічні характеристики

VEEV ONE має більшу ємність батареї — 450 МаЧ замість 230 МаЧ у VEEV, проте заряджається дещо довше. Для повної зарядки VEEV ONE знадобиться 45-50 хвилин, VEEV — 30. VEEV ONE, на відміну від VEEV, не має модуля Bluetooth та не підключається до додатку IQOS App.

4. Відсутність вібрацій

Суттєва відмінність VEEV ONE від VEEV — відсутність сенсорного режиму. VEEV ONE «спілкується» з користувачем тільки за допомогою сигналів світлового індикатора, в той час як у VEEV має ще й режим віброзатяжок. Пристрій вібрує під час кожної затяжки, а тип вібрації можна змінити у налаштуваннях через додаток IQOS App.

5. Інші поди

Поди від VEEV не підходять до VEEV ONE, та навпаки. Картриджі відрізняються за розміром (VEEV ONE — менші, 1,96 x 1,9 мм; VEEV — 2,4 x 2,4 мм), матеріалом (напівпрозорий пластик замість непрозорого) і конструкцією (керамічний нагрівальний елемент замість нагрівальної сіточки).

6. Кількість затяжок

VEEV ONE працює економніше за VEEV. Одного пода для VEEV ONE вистачає приблизно на 1000 затяжок, у той час як пода для VEEV — на 800. При цьому об’єм рідини у подах однаковий.

Які картриджі підходять для VEEV ONE?

Для використання VEEV ONE знадобляться спеціальні поди VEEV. Поди VEEV, які продаються в Україні, не підходять для використання з VEEV ONE, оскільки відрізняються за розміром. Та навпаки — поди VEEV, придбані за кордоном, не підійдуть до VEEV з України.

Поди VEEV для VEEV ONE випускаються в упаковці на 2 поди, об'єм кожного — 1,5 мл. Одного пода в середньому вистачає приблизно на 1000 затяжок. Відповідно однієї упаковки подів — на 2000 затяжок. Вміст нікотину у одному поді — 1,8% (20 мг/мл). Поди для VEEV ONE бувають, як нікотиновмісні, так і безнікотинові. Усі вони виробляються в ЄС.

Поди VEEV не призначені для дозаправки. Коли рідина у поді закінчується, девайс інформує це — верхня поділка світлового індикатора на кілька секунд заблимає білим після чого пристрій вимкнеться. Крім того, оцінити кількість рідини, що залишилася можна і візуально, оскільки корпус подів виготовлений із напівпрозорого пластику. Якщо рідина закінчилася, под потрібно замінити на новий, а використаний віддати на переробку.

різниця між VEEV та VEEV ONE

Як використовувати VEEV ONE?

Щоб розпочати використання VEEV ONE, переконайся, що міні-вейп заряджений, та у тебе є под для нього. Далі знадобиться зробити кілька простих дій:

 1. Розпакувати новий под та вставити його у Вів.
 2. Затиснути кнопку на пристрої на 3 секунди. На ньому засвітитися індикатор — кількість поділок, що світяться, показує рівень заряду.
 3. Можна розпочинати використання! Зважай, що не потрібно натискати на кнопку перед кожною затяжкою — пара генерується автоматично, коли ти робиш затяжку.
 4. Якщо пауза між затяжками становить більше трьох хвилин, гаджет автоматично вимкнеться для економії заряду. Однак ти можеш і самостійно вимкнути девайс, для цього слід затиснути кнопку на 3 секунди.

Де купити VEEV ONE?

Міні-вейп VEEV ONE та картриджі для нього не продаються в Україні, але є у продажу в магазинах та дьюті-фрі багатьох країн Європи.

В Україні можна купити лише поди для VEEV з нікотином або без нікотину.

Технічні характеристики VEEV ONE

 • Вага: 24,6 г
 • Ширина: 19 мм
 • Висота: 107 мм
 • Час повної зарядки: ~45 хв.
 • Діапазон оптимальних температур роботи: 0-40⁰C
 • Порт для заряджання Type-C
 • Ємність батареї 450 МаЧ

Чи діє сервіс та гарантія на VEEV ONE в Україні?

Ні, на жаль, ти не зможеш скористатися гарантією та замінити несправний VEEV ONE на новий в Україні, оскільки у нас не продається ані ця, ані жодна інша модель под-системи VEEV.

Також цю модель VEEV не можна зареєструвати у профілі та скористатися програмою IQOS Upgrade.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.