Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Жовт 23, 2023

Актуальні ціни на усі пристрої IQOS, lil SOLID та BONDS

Зібрали інформацію про актуальні ціни на всі пристрої Айкос, ліл та Бондс, щоб допомогти порівняти різні моделі девайсів.

Скільки зараз коштують пристрої від IQOS різних моделей?

Ціна на айкос

Назва пристрою Ціна Кольори
IQOS ORIGINALS DUO 1399 грн. Бірюзовий, червоний, срібний, графітовий
IQOS ORIGINALS ONE 999 грн. Бірюзовий, червоний, срібний, графітовий
IQOS DUO REFRESHED 799 грн. Білий, Темний, Золотий, Синій
Тримач IQOS ORIGINALS DUO 699 грн. Бірюзовий, червоний, срібний, графітовий
Тримач IQOS DUO 699 грн. Білий, Темний, Золотий, Синій
Зарядний пристрій IQOS ORIGINALS DUO 699 грн. Бірюзовий, червоний, срібний, графітовий
Зарядний пристрій IQOS DUO 699 грн. Білий, Темний, Золотий, Синій
lil SOLID Es 799 грн. Синій, чорний, білий, рожеве золото, м’ятний
BONDS 399 грн. Чорний, синій, червоний, зелений

Чим відрізняються між собою пристрої від IQOS: IQOS ORIGINALS ONE, IQOS ORIGINALS DUO, lil SOLID Es і BONDS

Портфель девайсів IQOS представлений різними технологіями і брендами електронних альтернатив сигаретам. Пристрої відрізняються за принципом роботи, конструкцією, технічними характеристиками, дизайном, ціною. Детальніша інформація — нижче.


IQOS ORIGINALS DUO

Ціна на айкос ORIGINALS DUO

IQOS ORIGINALS DUO — система нагрівання тютюну у портфелі IQOS. Пристрій має класичну конструкцію IQOS і складається з двох компонентів: зарядного пристрою і тримача.

Тримач розрахований на 2 стіки поспіль без підзарядки, зі швидкою зарядкою до 3-го стіка. Повного заряду Айкос Оріджиналс Дуо вистачає на 20 використань. У IQOS є велика кількість різноманітних аксесуарів для IQOS ORIGINALS DUO: від змінних ковпачків та панельок до контейнерів для використаних стіків.

IQOS ORIGINALS DUO представлений у червоному, бірюзовому, срібному та графітовому кольорах.

Ціна IQOS ORIGINALS DUO — 1399 грн.


Більше про систему нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS DUO.

IQOS ORIGINALS ONE

Ціна на айкос ORIGINALS ONE

IQOS ORIGINALS ONE — система нагрівання тютюну формату "все в одному”, що поєднує в собі потужну батарею та компактний розмір. Він має такий же принцип роботи, як інші системи нагрівання тютюну IQOS: нагріває тютюн до температури не 350 °C без горіння, диму та попелу.

Це монолітний девайс, без притаманного IQOS поділу на тримач і зарядний пристрій. Повного заряду пристрою вистачає на 20 використань без підзарядки.

IQOS ORIGINALS ONE доступний у чотирьох кольорах: червоний, бірюзовий, графітовий та срібний.

Ціна IQOS ORIGINALS ONE — 999 грн.

Більше про IQOS ORIGINALS ONE: монодевайс від IQOS.


lil SOLID Es

Ціна на lil SOLID Es

lil SOLID Es — наступне покоління системи нагрівання тютюну lil SOLID. 

Батарея lil SOLID Es дозволяє використовувати 25 стіків без підзарядки. Один сеанс триває 5 хвилин або 14 затяжок, в залежності від того, що настане раніше. Ліл Солід Ес нагріває тютюн за допомогою індукційної нагрівальної голки. Управління девайсом здійснюється однією кнопкою, в яку вбудований світловий індикатор.

lil SOLID Es найлегший серед пристроїв lil. Має змінні кольорові ковпачки, що кріпляться до девайсу на магнітах.

Представлений в п’яти кольорах: синій, чорний, білий, рожеве золото та м’ятний.

Ціна lil SOLID Es — 799 грн.

Більше про lil SOLID Es: наступне покоління системи нагрівання тютюну lil SOLID.

BONDS

Ціна на BONDS

BONDS — система нагрівання тютюну у зручному та компактному форматі “все в одному”. BONDS нагріває тютюн до температури 350 °C без горіння, диму та попелу.

Бондс працює за технологією нагріву RoundHeat, тобто нагріває тютюн по контуру стіка від стінок нагрівальної камери. BONDS працює зі спеціальними стіками BLENDS, які з обох боків закриті фільтрами. Завдяки цьому тютюн не контактує з девайсом, тож BONDS зовсім не потребує чистки.

Повного заряду Бондс вистачає на 20 стіків без підзарядки. Один сеанс триває 4 хвилини без обмеження кількості затяжок.

Представлений в чотирьох кольорах: чорний, синій, червоний, зелений.

Ціна BONDS — 399 грн.

Більше про BONDS: 10 фактів про нову систему нагрівання тютюну.

Старі моделі девайсів від IQOS, зняті з виробництва: IQOS 2.4 Plus, IQOS 3, IQOS DUO, IQOS MULTI, IQOS VEEV, lil HYBRID, lil SOLID 2.0/1.0

Моделі IQOS 2.4 Plus, IQOS 3, IQOS DUO, IQOS MULTI, IQOS VEEV, lil HYBRID та lil SOLID 2.0/1.0 більше не випускаються і не продаються в Україні. Але наші сервіси діють для користувачів цих пристроїв. Ти можеш звернутися в Службу підтримки, провести діагностику або замінити девайс за гарантією, якщо він досі на гарантійному обслуговуванні.

Для тих, хто цікавився чи продається в Україні IQOS ILUMA. IQOS ILUMA – це лінійка з 3 моделей пристроїв (ILUMA, ILUMA PRIME, ILUMA ONE), які працюють за принципом індукційного нагрівання та не мають нагрівального елемента у вигляді леза. Оскільки кожен стік для Айкос Ілюма має власне вбудоване одноразове лезо.

IQOS ILUMA та стіки TEREA до нього поки ще не продаються в Україні. Але обов’язково з’являться, щойно буде така виробнича можливість.

Більше про системи нагрівання тютюну IQOS ILUMA та IQOS ILUMA PRIME.

Як і де купити пристрої IQOS?

Пристрої IQOS ORIGINALS ONE, IQOS ORIGINALS DUO та lil SOLID Es можна купити по всій Україні в магазинах IQOS Space, замовити онлайн на iqos.ua з експрес-доставкою або доставкою Новою Поштою. Зверни увагу, що пристрої BONDS поки що можна купити лише у 23 найбільших містах України: офлайн у фірмових магазинах IQOS Space або онлайн з експрес-доставкою або доставкою Новою Поштою. Безкоштовна доставка для замовлень від 425 грн. Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

  • Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
  • експрес-доставка – 99 грн;
  • самовивіз з брендового магазину – безкоштовно.

Щоб знайти найближчий магазин, скористайся інтерактивною мапою – просто потрібно обрати необхідний фільтр: IQOS, lil SOLID або BONDS.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.