Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Січ 4, 2024

10 неочевидних фактів про стіки HEETS та Fiit для IQOS і lil

1. Стіки для Айкос продаються у 40 000 магазинів по всій Україні, а також онлайн з безкоштовною доставкою

Де б ти не знаходився, дуже ймовірно, що поруч з тобою можна буде купити стіки для Айкос та Ліл. Найзручніший спосіб знайти найближчий до тебе магазин зі стіками – скористатися інтерактивною мапою, обравши своє місто та фільтр HEETS & FIIT.

Де купити стіки Хітс та Фіт в Україні? Практично скрізь, наприклад:

 • онлайн на офіційному сайті IQOS із безкоштовною доставкою (для замовлень від 425 грн). Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною: доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн), експрес-доставка – 99 грн;
 • у фірмових магазинах IQOS Space у великих містах;
 • у мережах супермаркетів АТБ, Сільпо, Fora, Fozzy та багатьох інших;
 • в магазинах електроніки АЛЛО, Rozetka, Жжук;
 • на заправках WOG, OKKO, Socar, Amic та інших;
 • у магазинах та вейп шопах Табакерка, Фортуна, Сотка, Tobacco Market;
 • з доставкою у Glovo Express (Київ, Одеса, Дніпро, Львів);
 • у кіосках.

2. 19 смаків для HEETS та Fiit. Є навіть стіки з капсулами.

В Україні кориcтувачі систем нагрівання тютюну IQOS і lil SOLID можуть обрати з 19 різних смаків: 13 видів HEETS (для IQOS) та 6 видів Fiit (для lil). Серед них знайдеш як чисто тютюнові аромати різного ступеня насиченості, так і фруктові (наприклад, рожева гуава з ментолом, ананас з ментолом, чорниця з ментолом, на інші) та капсульні стіки (HEETS Twilight Pearl). Більше про всі смаки стіків для IQOS та lil за смаком, кольором, міцністю.

Якщо не можеш визначитися зі «своїм» смаком стіків, спробуй переглянути міні-інструкцію з підбору смаків стіків HEETS/Fiit.

3. Смаки і капсули в стіках не заборонені. Хоча капсули в сигаретах і е-сигаретах заборонені в Україні

Сигарети з капсулами та доданими ароматами, ароматизовані одноразові електронні сигарети та поди заборонені в Україні. Поки що їх ще можна зустріти у продажі, але поступово вони зникатимуть по мірі того, як закінчуються залишки зі старих партій (але не пізніше ніж 11 липня 2024 року). 

На стіки для систем нагрівання тютюну ця заборона не поширюється. Тому ароматизовані стіки та стіки з капсулами залишаються в Україні.

4. З IQOS 360 можна купувати стіки за цінами для підписників

Учасники програми IQOS 360 можуть купувати стіки за цінами для підписників протягом 6 або 12 місяців, в залежності від обраного пакету. За цінами для підписників IQOS 360 можно замовляти щомісяця до 30 пачок. Цього зазвичай вистачає як раз на місяць.

sticks heets and fiit

5. Стіки для IQOS можна купувати у зручних форматах: мініблоки, блоки, дегустаційні сети

Для тих, хто ще у процесі знайомства з різними смаками стіків і поки не визначився з улюбленими, у нас є сети, в яких ми зібрали комбінації стіків, з яких варто почати. Якщо ж з улюбленими смаками ти вже визначився, зручніше купувати стіки блоками (на 10 пачок) або мініблоками (на 5 пачок). Актуальні ціни і асортимент мініблоків, блоків і наборів стіків.

6. Зі стіками щось не так? Ми допоможемо

Рідко, але може трапитися так, що при виробництві стіків щось пішло не так. Якщо помітив, що стіки виглядають чи смакують зовсім не так, як мають, зв’яжися, будь ласка, з нами за номером 4767, у Viber або Telegram. По-перше, так ми зможемо розібратися, у чому справа, та вжити заходів. По-друге, в залежності від проблеми, можливо, зможемо замінити браковану пачку на іншу. 

7. Всередині стіків натуральний тютюн, як у сигаретах, але з іншою обробкою

HEETS і Fiit наповнені натуральниv тютюном. При виробництві стіків використовуються ті ж самі сорти тютюну, що і в сигаретах (Вірджинія, Берлі та Орієнтал), але для стіків беруть лише листову м’якоть, без прожилок і стебел. Далі тютюн подрібнюють до стану порошку, зволожують гліцерином (щоб при нагріванні легше випаровувася аерозоль) пресують і підсушують. Більше про склад HEETS: з чого зроблені стіки для IQOS.

8. Усі стіки для IQOS і lil виробляються в Італії

Усі стіки HEETS та Fiit виробляються у Болоньї, Італія. Саме там розташована фабрика Philip Morris Manufacturing & Technology Bologna, що стала першим у світі центром, який налагоджує виробничі процеси для бездимних тютюнових виробів. Ця фабрика виробляє і постачає стіки у більш ніж 82 країни світу. Тож, у якій країні ти б не купував стіки для Айкос, скоріш за все вони матимуть той смак і якість, до яких ти звик.

recikeling

9. Ми приймаємо стіки на переробку

Стік складається з трьох частин — частина з них повністю розкладається у природному середовищі, частина все ж потребує правильної переробки:

 • тютюновий блок — це висушений, спресований та оброблений за спеціальною технологією тютюн. Ця частина повністю біорозкладна не потребує спеціальної утилізації чи переробки. Як і будь-який папір, досить швидко розкладається в природному середовищі. 
 • біополімерний фільтр — тоненька спресована плівка з кукурудзяного крохмалю та цукрової тростини. Має органічне походження і є біорозкладним, але його природний розпад займає час, тому краще утилізувати його правильним способом. 
 • ацетатні кільця, що фіксують біополімерний фільтр всередині стіка, виготовлені з ацетату целюлози. Цей матеріал майже не розкладається в природному середовищі, тому потребує екологічної утилізації чи переробки. 

Принось використані стіки, а також старі системи нагрівання тютюну і електронні сигарети та аксесуари до них до найближчого пункту ресайклінгу в брендових магазинах IQOS або у партнерських магазинах, адреси знайдеш на інтерактивній мапі за відповідним фільтром. IQOS розповідає: все про переробку старих пристроїв, зношених аксесуарів, використаних стіків і подів

sticks

10. HEETS технічно сумісні з lil, а Fiit — з IQOS

Стіки HEETS та Fiit виробляються на одній і тій самій фабриці в Болоньї (Італія) та мають однакові габарити (довжина — 4,5 см, діаметр — 7 мм) і конструкцію (вага тютюнової частини в пачці — 5,3 г або 5,4 г в ароматизованих стіках, біополімерні фільтри).

Тож, хоча стіки HEETS і розроблені для використання з системою нагрівання тютюну IQOS, а Fiit — з lil SOLID, Хітс технічно сумісні з ліл, а Фіт — з Айкос.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.