Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 7, 2024

Які функції IQOS ILUMA можна налаштувати в додатку IQOS App

IQOS ILUMA – нове покоління систем нагрівання тютюну IQOS, що працюють за технологією індукційного нагрівання, без вбудованого нагрівального леза та без потреби у чистці, з новими додатковими функціями: автозапуск, смарт жести, автостоп.

Лінійка пристроїв Айкос Ілюма включає три моделі: Айкос Ілюма Прайм, Айкос Ілюма та монодевайс Айкос Ілюма Ван. Усі моделі Айкос Ілюма підтримуються додатком IQOS App та мають вбудований Bluetooth, по якому можна підключитися до додатку. 

Є три версії додатку IQOS App:

 • додаток для лептопів та комп’ютерів Mac OS і Windows
 • мобільний додаток IQOS для Android
 • браузерний веб-додаток – найзручніший варіант для iPhone

За допомогою додатку IQOS App ти зможеш вчасно оновити прошивку Айкос, налаштувати режими роботи (вібросигнали та режим підсвітки), переглянути статистику використаних стіків, провести онлайн діагностику, та багато іншого. Більше про можливості IQOS App

Для Айкос Ілюма в додатку з’явилося ще більше функцій – налаштування автозапуску і управління смарт жестами. Далі розповідаємо про усі функції IQOS ILUMA в додатку IQOS App та про те, як ними управляти.

Що можна зробити з IQOS ILUMA через додаток IQOS App

1. Налаштувати смарт жести

Смарт жести — нові просунуті функції в IQOS ILUMA PRIME та IQOS ILUMA, що дозволяють управляти пристроєм за допомогою рухів. Наприклад, можеш перевірити заряд тримача, нахиливши його до себе, або дізнатися, скільки залишилося до кінця сеансу, двічі торкнувшись тримача. 

Смарт жест для перевірки заряду тримача активований в IQOS ILUMA за замовчуванням. А смарт жест для перевірки часу до кінця сеансу – навпаки вимкнений. Щоб увімкнути чи вимкнути смарт жести, зайди в «Налаштування пристрою» і обери меню «Смарт жести». Налаштуй смарт жести і натисни «Зберегти». 

Більше про Смарт жести IQOS ILUMA: що це і як вони працюють.

2. Оновити прошивку 

Оновлення прошивки до найсвіжішої версії допомагає усунути дрібні баги у роботі IQOS ILUMA. Це безкоштовно і займає до 3 хвилин. Окрім цього нова прошивка допомагає продовжити термін роботи акумулятору. Дізнатися, чи є для твого девайсу свіжа версія прошивки, дуже просто. Додаток сам підкаже: побачиш на екрані сповіщення «Доступне оновлення».

Лайфхак: найзручніший спосіб оновити прошивку IQOS — через додаток IQOS App на комп’ютер.

Більше про те, як самостійно оновити прошивку IQOS через додаток IQOS App.

3. Налаштувати вібросигнали і підсвітку

В додатку ти можеш налаштувати такі вібросигнали IQOS ILUMA:

 • початок нагрівання стіка,
 • пристрій готовий до використання,
 • сеанс скоро закінчиться, залишилося кілька затяжок,
 • кінець сеансу,
 • початок зарядки тримача, коли вставляєш у зарядний пристрій.

Усі ці сигнали активовані у Айкос Ілюма за замовчуванням. Але ти можем вимкнути деякі з них або й усі (а також увімкнути назад) у додатку. Обери вібрації, які хочеш залишити і збережи зміни. 

Також ти можеш змінювати яскравість індикаторів пристрою (від 50% до 100%) в меню «Режим підсвітки».

4. Знайти загублений IQOS

Функція пошуку пристрою допоможе знайти загублений Айкос Ілюма. Якщо пристрій знаходиться поблизу (в радіусі 10 метрів) та підключений до додатку, девайс почне вібрувати, щоб його було легше його знайти. Якщо пристрій загубився десь далі, додаток покаже місце, де твій Айкос був підключений до телефону в останній раз. Більше про те, як знайти загублений IQOS через мобільний додаток IQOS App.

5. Вимкнути або увімкнути автозапуск 

Автозапуск — нова функція IQOS ILUMA PRIME та IQOS ILUMA, завдяки якій пристрій автоматично розпочинає нагрівання, коли вставляєш стік. Автозапуск активований в IQOS ILUMA за замовчуванням. Якщо з якихось причин хочеш відключити автозапуск, можеш зробити це в додатку.

Для цього зайди в додаток, розділ «Налаштування пристрою». Обери меню «Автозапуск», увімкни чи вимкни функцію та збережи зміни.

6. Перевірити статистику використання

Додаток показує, скільки стіків ти використав за день або за тиждень. Щоб переглянути статистику використань, підключи пристрій до додатку і перейди в розділ «Статистика».

7. Заблокувати/розблокувати пристрій

За допомогою функції блокування пристрою можна заблокувати Айкос, щоб, наприклад, діти або будь-хто інший не змогли ним скористатись. Щоб заблокувати пристрій, підключи його до додатку і перейди в «Налаштування пристрою». Побачиш екран з різними меню, під назвою моделі девайсу буде активна кнопка «Заблокувати девайс». Потім так само зможеш розблокувати Айкос через додаток в будь-який момент.

Як підключити IQOS ILUMA до додатку IQOS App

Підключити Айкос Ілюма Прайм, Айкос Ілюма чи Айкос Ілюма Ван до додатку можна через Bluetooth (до мобільного додатку для Андроід та для браузерного додатку), або за допомогою кабелю (якщо користуєшся додатком для ноуту). Перед тим, як підключитися до додатку, поклади тримач у зарядний пристрій.

Як підключити Айкос Ілюма до додатку через Блютуз:

 1. Вмикаємо Bluetooth на смартфоні. Перед підключенням Айкос, не забудь увімкнути Блютус на телефоні або планшеті, на якому встановлений додаток. Це можна зробити в налаштуваннях.
 2. Додаємо пристрій. Зайди в додаток, у розділ «Пристрої». Натисни на плюсик у верхньому лівому куті та обери свою модель Айкос зі списку.
 3. Вмикаємо Bluetooth на IQOS. Просто слідуй підказкам на екрані. Вимкни Айкос, затиснувши кнопку на зарядному пристрої на 4 секунди, і знову увімкни його.
  Важливо: якщо у тебе Айкос Ілюма Прайм, швидко натисни на кнопку двічі поспіль, а потім затисни на 10 секунд, щоб увімкнути Bluetooth. Середні поділки довгого індикатора засвітяться білим трохи яскравіше, ніж інші. Після цього індикатори повністю згаснуть
 4. Підключаємо IQOS. У додатку з’явиться підтвердження підключення Айкос. Натисни «Створити пару».
 5. Реєструємо пристрій. Зачекай кілька секунд, поки зареєструється зарядний пристрій. Після чого натисни «Зареєструвати тримач». Ще кілька секунд, і побачиш сповіщення про підключення.

Якщо підключаєш Айкос до додатку за допомогою кабелю, просто відкрий додаток і залогінься за номером телефону (той, який ти використовував при покупці Айкос). Девайс одразу з’явиться у меню «Пристрої». Якщо пристрій не зареєстрований, додаток запропонує зареєструвати його. Після реєстрації зможеш користуватися усіма сервісами і функціями додатку.

Все, твій Айкос Ілюма підключено до додатку. Тепер можеш скористатися усіма сервісами і функціями, що є в ньому.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.