Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Квіт 29, 2024

Смарт жести IQOS ILUMA: що це і як вони працюють

Smart gestures з англійської перекладається як розумні рухи або жести. Технологія, покладена в основу роботи смарт жестів, може розпізнавати рухи руками або тілом, що в свою чергу дозволяє управляти гаджетами без натискання на кнопки або тач-екран. Це можливо завдяки вбудованим в девайс гіроскопу і акселерометру — електромеханічним пристроям, що визначають зміни руху та орієнтації девайсу в просторі. Технологія смарт жестів часто використовується у сучасних смарт-гаджетах: смартфонах, годинниках, навушниках, ноутбуках.

Завдяки смарт жестам користування гаджетами стає швидшим, простішим і зручнішим. За допомогою простих та інтуїтивно зрозумілих рухів можна робити буденні речі зі смартфоном або годинником, навіть не торкаючись його екрану. Якщо ти коли-небудь намагався відповісти на дзвінок, тримаючи в руках повідець для собаки або пакет з магазина, тоді розумієш, про що ми.

Багато сучасних гаджетів мають функції смарт жестів. Наприклад, останнє покоління смарт-годинників Apple Watch включає можливість розпізнавання таких рухів рук як: дотик вказівного пальця до великого та стиснення кулака, за допомогою яких користувач може розрахуватися у магазині або відповісти, коли йому телефонують, просто стиснувши кулак. А безпровідні навушники AirPods мають датчик натискання, що дозволяє переключити або поставити пісню на паузу, двічі торкнувшись навушника.

Серед пристроїв IQOS також є девайси, якими можна управляти за допомогою смарт жестів — системи нагрівання тютюну наступного покоління IQOS ILUMA.

Що таке смарт жести в IQOS ILUMA

IQOS ILUMA — це нова система нагрівання тютюну IQOS з індукційною технологією, без вбудованого леза та без потреби в чистці. Лінійка пристроїв Айкос Ілюма включає три системи нагрівання тютюну: двокомпонентні Айкос Ілюма Прайм і Айкос Ілюма, що складаються із тримача та зарядного пристрою, і монодевайс Айкос Ілюма Ван. Разом з новими технологією і дизайном у пристроїв IQOS ILUMA також з’явилися просунуті функції — автозапуск, автостоп та смарт жести.

Смарт жести — це нові додаткові функції IQOS ILUMA PRIME та IQOS ILUMA, що дозволяють за допомогою простих рухів, без натискання на кнопку, перевірити рівень заряду тримача, або дізнатися скільки часу залишилося до кінця сеансу. Смарт жести працюють у Айкос Ілюма Прайм та Айкос Ілюма. Айкос Ілюма Ван не підтримує цю функцію.

Які смарт жести є у девайсів IQOS ILUMA

В Айкос Ілюма Прайм та Айкос Ілюма є два види смарт жестів.

  1. Для перевірки заряду тримача.

Нахили тримач до себе, щоб перевірити рівень заряду тримача. За допомогою вбудованого акселерометра, тримач відреагує на прискорення, тобто швидкий рух тримачем, після чого видасть відповідний сигнал — в даному випадку блимання світлових індикаторів. Працює тоді, коли не використовуєш тримач зі стіком.

Тримач Айкос Ілюма розрахований на 2 стіки поспіль без підзарядки. Якщо обидва індикатори засвітяться білим, тримач повністю заряджений і в тебе є два використання. Якщо горить один індикатор — залишився 1 сеанс.

Якщо нижній індикатор блимає жовтогарячим, тримач потрібно підзарядити в зарядному пристрої. Час зарядки тримача на два стіки займає 5 хвилин 15 секунд, на один стік — 1 хвилина 50 секунд.

  1. Для перевірки часу до кінця сеансу.

Торкнися тримача двічі (легенько постукай, тап-тап, у будь-якій частині тримача), щоб перевірити час, що залишився до кінця сеансу. За допомогою вбудованого в пристрій акселерометру, тримач відреагує на дотик і видасть відповідний вібросигнал.

Важливо: цей смарт жест не увімкнений за замовчуванням у девайсі з заводськими налаштуваннями. Його потрібно активувати самостійно в додатку IQOS App.

Вібрації підкажуть скільки часу залишилося до кінця сеансу. Три вібрації означатимуть, що залишилося від 3 до 4,5 хвилин, дві вібрації — залишилося від 1,5 до 3 хвилин, одна вібрація — залишилося менш ніж півтори хвилини.

Як налаштувати смарт жести в IQOS App

IQOS App — це додаток для користувачів Айкос: ти можеш налаштувати вібросигнали, підсвітку, оновлювати прошивку, відстежувати статистику використаних стіків тощо. А з пристроями IQOS ILUMA можна також керувати новими функціями девайсу: вмикати або вимикати автозапуск і смарт жести.

Як це зробити:

1. Завантажити додаток. Він існує в 3 версіях:

Детальніше про кожну з версій.

2. Підключити свій IQOS ILUMA в застосунку через Bluetooth або за допомогою кабеля.

3. Залогінитися за номером телефону, який ти використовував при покупці девайса.

4. Перейти в розділ «Налаштування пристрою» — побачиш головний екран з усіма налаштуваннями, інформацією про заряд девайсу та іншим.

5. Натиснути кнопку «Смарт жести».

6. Увімкнути смарт жести та натиснути «Зберегти».

Якщо захочеш вимкнути один чи всі смарт жести, це можна буде так само зробити в додатку в будь-який момент.

Більше про додаток IQOS App з підключенням до IQOS та його функції.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.