Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Бер 16, 2024

Додаток IQOS App з підключенням до IQOS через Bluetooth

У IQOS є свій додаток одразу у 3 версіях: мобільний (на Android), веб-версія (для смартфонів iOS) та десктопний, тобто на комп’ютер (Windows та Mac OS). Завітай на офіційну сторінку IQOS App або гортай далі.

IQOS App – це додаток (чи застосунок, хто як більше любить) для користувачів Айкос. Підключи свій IQOS до додатку через Bluetooth або за допомогою кабеля, щоб отримати доступ до всіх сервісів: оновлення прошивки IQOS, онлайн діагностики, статистики використання, cмарт жестів IQOS ILUMA, пошуку загубленого пристрою та інших.

Що корисного та цікавого вміє додаток IQOS App?

 • Безкоштовне оновлення прошивки IQOS
 • Статистика використання IQOS у вигляді діаграм
 • Управління смарт жестами і автозапуском IQOS ILUMA і ILUMA PRIME
 • Онлайн діагностика та автоматичне усунення несправностей IQOS
 • Пошук загубленого пристрою
 • Налаштування режимів роботи (наприклад, управління вібросигналами або підсвіткою пристрою)
 • Блокування/розблокування пристрою
 • Реєстрація IQOS у своєму профілі
 • Інструкції з використання
 • Обмеження використання IQOS VEEV

Навіщо потрібні аж 3 версії додатку IQOS App, чим вони відрізняються та яку обрати?

На жаль, згідно своїх політик та правил Apple не підтримує додаток IQOS. Щоб якось компенсувати це, нам довелося розробити цілу екосистему додатків IQOS, щоб усе ж таки покрити будь-яку ОС та будь-який гаджет: лептоп, комп’ютер, планшет або смартфон.

 • додаток-віджет для лептопів та комп’ютерів Mac OS / Windows
 • мобільний додаток IQOS для Android-смартфонів та планшетів
 • веб-додаток для браузеру BlueFy на iPhone

Ці версії додатків трохи відрізняються за функціоналом. Наприклад, за допомогою додатку на комп зручно оновити прошивку і тримача, і зарядного пристрою IQOS. Проте функція пошуку загубленого пристрою у цій версії додатку недоступна. А веб-версія не проводить діагностику несправностей пристрою у фоновому режимі. Доведеться запускати вручну.

Наша рекомендація — встановити додаток IQOS для комп’ютера. Це швидкий спосіб оновити прошивку IQOS до найсвіжішої версії та провести онлайн-діагностику несправностей пристрою. Він легкий, не займає багато пам’яті та завжди доступний на робочому столі. Додаток доступний для Windows та Mac OS. Додаток з’єднується з IQOS через USB-кабель (той самий, що й для зарядки) та адаптер для з’єднання (для Mac OS).

Далі дивіться покрові інструкції, як встановити та почати використовувати кожну з версій додатків IQOS:

Все про додаток для ноутбука чи комп’ютера: Windows та Mac OS

Ця версія додатку IQOS App — найзручніший спосіб оновити прошивку зарядного пристрою та тримача IQOS та скористатися іншими функціями (статистикою використання, смарт жестами, запуском авточистки, діагностикою).

У десктопному додатку немає опції «Знайти мій девайс», оскільки ти підключаєш IQOS кабелем, а не підтримуєш зв’язок через Bluetooth.

Діагностика несправностей Айкос в цій версії проводиться у фоновому режимі. Тобто, щоразу як ти підключаєш пристрій до IQOS App, він проводить перевірку та виправляє незначні баги в роботі.

Як завантажити та почати користуватись?

1. Спочатку завантаж додаток IQOS і встанови його на лептоп чи комп'ютер так, як зазвичай встановлюєш будь-яку іншу програму. Все ок, він безпечний.

2. Додаток встановлено! Якщо в тебе лептоп на Windows, іконка з додатком знаходитиметься в нижньому меню, а якщо Macbook — в меню Launchpad та у правому верхньому куточку (там, де значок мови, wi-fi та інші іконки).

3. Відкрий додаток. Обери мову та підтверди свій вік — місяць та рік народження. Гаджет IQOS та усі пов’язані з ним сервіси призначені лише для повнолітніх. Побачиш повідомлення про Рекомендації щодо переходу на бездимні продукти — тисни «Далі».

4. Авторизуйся за допомогою номеру телефону, з яким ти зареєстрований на iqos.ua

Якщо в тебе поки що немає акаунту на iqos.ua, можливо, саме час? Тобі знадобиться максимум пара хвилин, щоб зареєструватися.

5. Прийми умови користування, якщо з усім згоден. Далі радимо надати дозвіл для синхронізації даних додатку та твого IQOS. Це дозволить тобі бачити статистику використань, налаштовувати IQOS під себе, виловлювати та виправляти дрібні баги роботи програмного забезпечення IQOS у фоновому режимі.

Якщо ти проти надавати доступ до даних твого IQOS, ти все одно зможеш користуватися додатком, проте найприкольніші функції будуть обмежені.

6. Останній крок — підключити свій IQOS через USB-кабель (та адаптер для з’єднання для Mac OS) і почати користуватися додатком.


Все про мобільний додаток для смартфонів на Android

Просто встановлюєш мобільний додаток IQOS App з Play Store і отримуєш управління Айкосом 24/7.

Ця версія додатку має усі можливості IQOS App — і оновлення прошивки, і статистика використань, і управління смарт жестами, і можливість знайти свій пристрій, якщо він загубився десь неподалік. Діагностика несправностей пристрою відбувається у фоновому режимі, коли IQOS підключений. Єдине, для оновлення прошивки тримача доведеться підключити Айкос кабелем (прошивка зарядного пристрою оновлюється і через Блутус).

Як завантажити та почати користуватись IQOS App на Android?

1. Завантаж мобільний додаток IQOS App із Google Play за посиланням або знайди додаток в магазині за назвою IQOS.

2. Обери мову, підтверди свій вік (місяць та рік народження). На екрані з Рекомендаціями щодо переходу на бездимні продукти тисни «Далі».

3. Авторизуйся за допомогою свого номеру, який ти використовував при реєстрації на iqos.ua.

Якщо ти поки що не зареєстрований на iqos.ua, можливо, саме час? Тобі знадобиться максимум пара хвилин, щоб створити аккаунт.

4. Далі, умови користування — прийми, якщо з усім згоден. Наступний крок — надати дозвіл для синхронізації даних додатку та твого IQOS. Ми радимо це зробити, щоб ти міг слідкувати за статистикою використань, налаштовувати IQOS та IQOS ILUMA під себе, виловлювати та виправляти дрібні помилки роботи програмного забезпечення IQOS у фоновому режимі.

Якщо натиснеш «Відмовляюсь» надавати доступ до даних твого IQOS, ти все одно зможеш користуватися додатком, проте деякі функції будуть обмежені.

5. Все, тепер можна підключити IQOS через Bluetooth. Можна підключити і через USB кабель, тільки знадобиться перехідник.

Для підключення через блютуз перевір, чи увімкнений він на смартфоні. Потім — зайди в меню «Пристрої» в додатку та натисни «Підключити» Айкос. Далі потрібно надати дозвіл до геолокації твого смартфону, але не переймайся — ми не збираємо дані про твоє місцезнаходження. Це потрібно лише для функції «Знайти мій пристрій».

Після цього все просто — слідкуй за інструкціями на екрані.

Як увімкнути блутуз на самому Айкос?

 • Для IQOS ILUMA/IQOS ILUMA ONE/IQOS ORIGINALS DUO/3/DUO/Multi — затисни кнопку на зарядному пристрої на 4 секунди, поки індикатор заряду повністю не згасне, а потім ще раз на 4 секунди, поки він знову не загорить. Так ти вимкнеш та увімкнеш пристрій, а разом з ним — і блютус.
 • Для IQOS ILUMA PRIME — зроби два коротких натискання поспіль на кнопку та одне довге на 10 секунд. Дві середні поділки довгого індикатора на зарядному пристрої засвітяться білим яскравіше, ніж інші. Після чого усі індикатори згаснуть.
 • Для IQOS VEEV: затисни кнопку пристрою на декілька секунд, щоб повністю вимкнути девайс, а потім знову увімкни його. Зверни увагу, що змінний картридж повинен бути вставлений у пристрій.
 • Якщо в тебе IQOS 2.4 Plus — затисни кнопку Bluetooth і утримуй її 4 секунди;

 • Якщо в тебе IQOS ORIGINALS ONE — скористайся кабелем для підключення до додатку. На жаль, у цієї моделі немає Bluetooth.

Якщо раптом ти спершу відмовився від синхронізації особистих даних та твого Айкосу, виправити це можна в Центрі налаштувань додатку. Просто зайди в меню «Більше» -> «Налаштування» -> «Центр налаштувань» і увімкни «Дані про використання IQOS».

Все про веб-версію IQOS App для браузеру з Bluetooth

Як ми вже казали вище, на жаль, встановити мобільний додаток IQOS на iPhone не вдасться. Замість цього можно скористатися веб-версією додатку. Для цього тобі знадобляться 3 речі: версія iOS 13.4 або новіша, безкоштовний браузер BlueFy з App Store та власне веб-версія IQOS App (не вимагає інсталяції).

Ця версія має ті ж самі можливості, що і мобільний додаток: автоматичну діагностику несправностей, статистику використання, смарт жести та інші. Можна навіть перевірити рівень заряду IQOS у процесі зарядки.

На iPhone веб-версію додатку можна використовувати лише через спеціальний браузер, що має Bluetooth. Safari не має цієї функції, а Chrome для iPhone має обмежений функціонал. Найзручніше буде скористатися веб-браузером BlueFy.

Як знайти веб-версію Айкос Еп та почати користуватись на Айфоні?

1. Завантаж веб-браузер Bluefy або просто знайди його в App Store за назвою.

2. Відкрий браузер Bluefy на айфоні і скопіюй URL-адресу веб-версії у адресний рядок, ось цю: https://www.iqos.com.ua/uk/webapp

Далі, підтверди свій вік — обери місяць та рік народження. Айкос та усі наші сервіси — лише для повнолітніх.

3. Наступне — натисни «Продовжити в браузері» і тебе автоматично поверне до веб-версії і сторінки авторизації. Після цього авторизуйся за допомогою свого номеру телефону.

А якщо акаунту все ж немає, зараз саме час зареєструватися на iqos.ua. Тобі знадобиться буквально пара хвилин, щоб створити аккаунт.

4. Прийми умови користування, якщо з усім згоден. Далі, ми радимо надати дозвіл для синхронізації даних додатку та твого IQOS. Це дозволить налаштовувати IQOS та IQOS ILUMA під себе, виловлювати та виправляти некритичні помилки роботи програмного забезпечення IQOS.

Ти можеш відмовитись надавати доступ до даних твого IQOS. Так ти все одно зможеш користуватися додатком, але деякі фічі будуть обмежені.

5. Тепер ти можеш підключити свій девайс і користуватися веб-додатком Айкос на айфоні.

На екрані під зображенням айкосу побачиш кнопку «Підключити пристрій». Спочатку перевір, чи увімкнений блютуз на смартфоні, а далі натисни на цю кнопку та слідуй за інструкціями на екрані.

Як увімкнути блютус на Айкос:

 • Для IQOS ILUMA/IQOS ILUMA ONE/IQOS ORIGINALS DUO/3/DUO/Multi — затисни кнопку на зарядному пристрої на 4 секунди, поки індикатор заряду повністю не згасне, а потім ще раз на 4 секунди, поки він знову не загорить. Так ти вимкнеш та увімкнеш пристрій, а разом з ним — і блютус.
 • Для IQOS ILUMA PRIME — зроби два коротких натискання поспіль на кнопку та одне довге на 10 секунд. Дві середні поділки довгого індикатора на зарядному пристрої засвітяться білим яскравіше, ніж інші. Після чого усі індикатори згаснуть.
 • Для IQOS VEEV: затисни кнопку пристрою на декілька секунд, щоб повністю вимкнути девайс, а потім знову увімкни його. Зверни увагу, що змінний картридж повинен бути вставлений у пристрій.
 • якщо в тебе IQOS 2.4 Plus — затисни кнопку Bluetooth і утримуй її 4 секунди;

З якими пристроями, операційними системами та браузерами сумісний додаток IQOS App?

Далі трохи технічної інформації про сумісність додатків з різними пристроями та браузерами.

До IQOS App можна підключити пристрої:

 • IQOS ILUMA PRIME
 • IQOS ILUMA
 • IQOS ILUMA ONE
 • IQOS ORIGINALS DUO
 • IQOS ORIGINALS ONE
 • IQOS VEEV
 • IQOS 3 DUO
 • IQOS 3 MULTI
 • IQOS 2.4 Plus.

Старіші покоління IQOS, а також моделі VEEV, не представлені в Україні (міні-вейп VEEV ONE та одноразова електронна сигарета VEEV NOW) не підтримуються додатком. Пристрої lil SOLID і BONDS також не сумісні з додатком IQOS App.

Підключити IQOS до додатку можна через блютуз або USB-кабель, в залежності від версії додатку.Додаток IQOS на комп має дві версії: для Windows (Windows 7 та новіші) та Mac OS (10.13 та новіші). Підключитися можна лише з допомогою USB-кабелю. Май на увазі, що для підключення до Mac OS також знадобиться USB-адаптер.

Мобільний додаток IQOS App створений для телефонів та планшетів на операційній системі Андроїд. Підключитися можна як по блютуз, так і через кабель.

Веб-версія додатку IQOS App розроблена в першу чергу під браузер Bluefy на iPhone та iPad з підключенням Айкосу через Bluetooth. Технічно, також можна скористатися веб-версією через Chrome на Android-смартфоні. Але деякі функції при цьому будуть обмежені, у цьому випадку радимо мобільний додаток для Android. Також, веб-версією можна скористатися на комп’ютерах з Windows та Mac OS з підключенням IQOS через Bluetooth.

Якщо ти користуєшся робочим ноутбуком з Windows Enterprise, ти зможеш скористатися веб-версією, але підключитися по блютус не вийде, знадобиться USB-кабель. Щоб законектитись по блютуз, скористайся особистим комп’ютером або версією додатку для смартфону.


Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.