Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Груд 20, 2023

IQOS 3 DUO REFRESHED: даємо друге життя девайсам. Відновлений IQOS за 799 грн!

У виробників і магазинів електроніки звичайна практика – продавати з уцінкою товари в пошкодженій упаковці, розпаковані (Open Box) смартфони з активованим Apple ID, які повернули, навіть відновлені чи перезібрані (refurbished) смартфони. Вже здогадалися, до чого цей вступ? Розповідаємо та показуємо IQOS 3 DUO REFRESHED.

Що таке IQOS REFRESHED?

IQOS REFRESHED

IQOS REFRESHED (Відновлений) – це пристрій, який після покупки розпакували, можливо, деякий час використовували, але повернули назад. Чому? Можливо, не підійшов колір, вирішили взяти іншу модель або іншу альтернативу сигаретам.

Тобто цей пристрій був розпакований та, можливо, використовувася протягом деякого часу або й зовсім не був у використанні. Для усіх IQOS REFRESHED (незалежно від того, чи їх взагалі використовували чи тільки розпакували) ми провели повний цикл відновлення, що включає в себе:

 • професійну чистку,
 • дезінфекцію,
 • оновлення прошивки до останньої версії,
 • повну діагностику із перевіркою батареї,
 • упаковку в нову коробку з новими зарядними аксесуарами.

Навіщо ми придумали IQOS REFRESHED?

По-перше, вважаємо це правильним і відповідальним – давати друге життя девайсам у хорошому стані. Навіть зробили відновлені девайси частиною нашої довгострокової стратегії та еко-ініціатив. Дякуємо, що розділяєш це бачення!

По-друге, так ти матимеш можливість купити класичний IQOS 3 DUO за 799 грн.

Що входить до комплектації IQOS REFRESHED?

IQOS DUO REFRESHED

Пристрій продається у повній комплектації:

 • система нагрівання тютюну IQOS 3 DUO (тримач та зарядний пристрій),
 • оригінальні кабель Type-C і адаптер для зарядки,
 • щіточка для чистки,
 • палички для чистки,
 • фірмова коробка IQOS у захисній плівці зі стікером REFRESHED.

IQOS 3 DUO REFRESHED має міжнародну гарантію на 12 місяців з моменту покупки + бонусну негарантійну заміну на випадок поломки леза.

Де купити IQOS REFRESHED?

IQOS DUO REFRESHED

IQOS 3 DUO REFRESHED можна замовити в інтернет-магазині з безкоштовною експрес-доставкою або Новою Поштою. Або купити у будь-якому брендовому магазині IQOS Space.

Ціна IQOS 3 DUO REFRESHED – 799 грн.

Питання та відповіді щодо IQOS REFRESHED

Виходить, я купую бу IQOS?

Так, можливо, що цей пристрій був у використанні протягом деякого часу. Або був повернений одразу після розпаковки. У будь-якому випадку IQOS REFRESHED має хороший стан, пройшов повний цикл відновлення з чисткою, дезінфекцією, діагностикою і перевіркою батареї, та запакований у нову коробку.

Чи діє гарантія на відновлений IQOS?

Так, IQOS 3 DUO REFRESHED, як і будь-який IQOS, має міжнародну гарантію та бонусну негарантійну заміну на випадок поломки нагрівального леза. Гарантія діятиме 1 рік з моменту, коли ти купив пристрій.

Чи помітно візуально, що цей Айкос бу?

Ні, непомітно. Ми продаємо як відновлені IQOS лише ті пристрої, що мають хороший стан (і візуально, і технічно) та пройшли цикл заводського відновлення із чисткою та діагностикою. IQOS REFRESHED упакований у звичайну брендову коробку IQOS. Єдине, що відрізняє цю упаковку від інших – це стікер Refreshed/Відновлений.

Що у комплектації IQOS REFRESHED?

Пристрій продається у повній комплектації:

 • система нагрівання тютюну IQOS 3 DUO (тримач та зарядний пристрій),
 • оригінальні кабель Type-C і адаптер для зарядки,
 • щіточка для чистки,
 • палички для чистки,
 • фірмова коробка IQOS у захисній плівці зі стікером REFRESHED.

Ти можеш обрати один з 4 кольорів IQOS 3 DUO: темний, білий, синій, золотий.

Яка упаковка у IQOS 3 DUO REFRESHED?

Пристрій продається у стнадартному заводському покуванні IQOS: фірмова коробки, захисна плівка, повна комплектація всередині (з аксесуарами для чистки і зарядки). Єдина відмінність від інших девайсів IQOS – це стікер Refreshed/Відновлений на коробці.

Чи можна для IQOS REFRESHED скористатися сервісами і програмами апгрейд, екстра гарантія, гарантія?

Так, для IQOS REFRESHED ти можеш скористатися усіма тими ж сервісами, що й для інших пристроїв IQOS. Провести онлайн-діагностику несправностей, підключити до додатку IQOS App, скористатися гарантією чи бонусною негарантійною заміною, додати екстра-гарантію до звичайної гарантії, апгрейднути девайс на іншу систему нагрівання тютюну на умовах розширеної гарантії, тощо.

Чи потребує якогось особливого догляду?

Ні, не потребує. Ти можеш використовувати та доглядати за цим пристроєм так само, як і за будь-яким іншим IQOS.

Як використовувати IQOS

Як чистити IQOS

Як заряджати IQOS

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.