Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 24, 2024

Коворкінг у головному IQOS Space на Хрещатику: як працює та що є всередині

Для тих, хто шукає затишне місце в самому серці Києва, щоб попрацювати, понетворкати чи просто випити кави, здаємо нову точку — коворкінг на другому поверсі IQOS Space на Хрещатику.

Що: коворкінг на другому поверсі IQOS Space.

Де: Київ, вул. Хрещатик, 17.

Коли: з 26 травня, щодня з 10:00 до 22:00.

Для кого: для повнолітніх.

Скільки коштує: безкоштовно.

Як забронювати: без реєстрації, за наявності місць.

IQOS Space на Хрещатику

А тепер із подробицями про концепцію, графік роботи та правила відвідування коворкінгу Айкос.

Відкриття коворкінгу IQOS на Хрещатику

Ми довго готувалися до переїзду головного IQOS Space країни в новий дім. І нарешті флагманський магазин IQOS переїхав із бул. Лесі Українки, 7б на вул. Хрещатик, 17.

Місце, як бачиш, обрали символічно — головна вулиця країни, якій останнім роками трохи не вистачає домашнього затишку та справжнього київського вайбу.

На першому поверсі розташувався фірмовий простір з продуктами та сервісами IQOS. А на другому — незвичайний коворкінг, стилізований під київську квартиру. Якраз, щоб додати домашнього затишку Хрещатику.

Новосілля в коворкінгу заплановане на ці п’ятницю і суботу. Вхід на розпаковку коворкінгу 24–25 травня за попередньою реєстрацією. А з 26 травня на день Києва відкриваємося для всіх відвідувачів.

Як виглядає коворкінг IQOS

Ще з часів пандемії почалася нова ера — «робота з дому», «навчання з дому», «онлайн-вечірки» очевидно, що теж із дому. Тож наші домівки стали місцем абсолютно для всього. Працювати з дому комфортно, але є нюанси. Та повертатися в офісну реальність не завжди хочеться.

IQOS Space на Хрещатику

«Працювати з дому», але не вдома можна. Засісти з ноутом у ліжку, закритися в душі-переговорці чи вмоститися в зручному кріслі біля каміна з кавою — усе для цього є в коворкінгу Айкос на Хрещатику.

Це опенспейс із нестандартним зонуванням. Навпроти входу в коворкінг-квартиру знаходиться душова кабінка на випадок важливих переговорів. Зліва — спальня з бібліотекою та ліжком, у якому можна працювати. З правого боку — вітальня з диванчиком, каміном та кріслами. А за вітальнею — кухня з кава-корнером та принтзоною.

IQOS Space на Хрещатику

У холі на другому поверсі — наша найкрасивіша ресайклінг зона: тут можна не лише віддати на переробку старі системи нагрівання тютюну, порожні одноразки чи використані стіки, а й отримати дещо незвичайне за екосвідомість. А ще — побачити, що відбувається з девайсами, які ти здаєш на переробку.

Більше про ресайклінг-ініціативи Айкос: усе про переробку старих пристроїв, зношених аксесуарів, використаних стіків і подів.

Як працює коворкінг Айкос на Хрещатику

Коворкінг працює за тим самим графіком, що й фірмовий магазин IQOS — щодня з 10:00 до 22:00. Попрацювати чи випити кави тут може будь-хто, кому виповнилося 18 років.

Ще декілька правил для відвідувачів коворкінгу в Айкос Спейс:

  1. Будь ввічливими та не заважай іншим.
  2. Можеш взяти перекус з собою, якщо потрібно.
  3. З улюбленцями в коворкінг теж можна, але пам’ятай про правило №1.
  4. Можеш почитати будь-яку з книг у коворкінгу, але просимо не забирати їх з собою.
  1. У коворкінгу заборонено: курити чи використовувати пристрої для нагрівання тютюну, електронні сигарети, перебувати у стані алкогольного / наркотичного сп’яніння, приносити та розпивати алкогольні напої.

Перебування в коворкінгу безкоштовне, тож заздалегідь бронювати місце онлайн чи по телефону не треба. Просто приходь за адресою Хрещатик, 17 в IQOS Space, підіймайся на другий поверх — якщо бачиш вільне місце, то воно твоє. Одночасно в коворкінгу може знаходитися приблизно 25 людей — це так, щоб працювати й нікому не заважати.

IQOS Space на Хрещатику

Каву та смачненьке подають тут же в коворкінгу в кава-корнері від «ТУТ БУДЕ».

Важливо: під час повітряної тривоги IQOS Space та коворкінг не працюють. Найближче укриття на станції метро «Хрещатик» або «Майдан Незалежності».

У коворкінгу є стабільний інтернет, генератор, надихаючий вид на Хрещатик і все, щоб не відволікатися від важливих справ та почуватися як вдома.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.