Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Важлива інформація

Рекомендації щодо переходу на бездимні продукти
ФМI

Компанія "Філіп Морріс Інтернешнл" ("ФМІ") пропонує багато якісних, науково обґрунтованих бездимних продуктів, які є значно кращим варіантом ніж продовжувати курити. Наше бачення полягає в тому, що одного дня наші бездимні продукти замінять сигарети.

 1. Куріння сигарет спричиняє серйозні захворювання та викликає залежність. Безсумнівно, повна відмова від вживання тютюну та нікотину — це найкраще рішення, яке може прийняти будь-який курець.
 2. Неповнолітні не повинні вживати тютюн або нікотин у будь-якому вигляді.
 3. Бездимні продукти компанії "ФМІ" призначені для повнолітніх споживачів, які у будь-якому випадку продовжували б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти.
 4. Компанія "ФМІ" не пропонує бездимні продукти людям, які ніколи не вживали тютюн або нікотиновмісні продукти або які припинили вживати тютюнові та нікотиновмісні продукти. Наші бездимні продукти не є альтернативою відмові від куріння та не розроблялися як спосіб кинути курити.
 5. Бездимні продукти компанії "ФМІ" не виключають усі ризики та містять нікотин, що викликає залежність. Але в будь-якому разі перехід на бездимні продукти є кращим вибором, ніж продовжувати курити.
 6. Ми підтримуємо наших повнолітніх користувачів бездимних продуктів на шляху до повного переходу на бездимні продукти за допомогою рекомендацій та корисної інформації.
 7. Користувачі мають повністю перейти на бездимні продукти і зовсім перестати курити, щоб відчути їхні переваги.
 8. Ми надаємо споживачам усю актуальну інформацію щодо безпеки наших бездимних продуктів.

Застереження та інструкції з безпеки

Тютюн і нікотин

 1. Тютюнові стіки, що використовуються з IQOSTM та з пристроями lilTM, а також поди VEEVTM, що використовуються із IQOS VEEVTM, містять нікотин, який викликає залежність.
 2. Використання IQOS, IQOS VEEV і lil не виключає усі ризики. Найкращий спосіб знизити ризики для здоров'я, пов'язані з вживанням тютюну та нікотину — це відмовитися від вживання тютюну та нікотину в усіх його формах.
 3. У деяких користувачів продуктів з нікотином може виникати біль у животі, відчуття задухи, кашель, ускладнене дихання, запаморочення, сухість у роті, сухість в горлі, гінгівіт, головний біль, нездужання, закладеність носа, нудота, подразнення в роті, прискорене серцебиття, подразнення в горлі та блювання.
 4. Продукти з нікотином не рекомендовано вживати людям, які страждають на серцево-судинні захворювання, або належать до групи ризику таких захворювань, мають цукровий діабет, епілепсію чи судоми.
 5. Також не слід використовувати продукти з нікотином, під час вагітності та у період годування груддю. Під час вагітності, годування груддю або в разі можливої вагітності варто припинити вживання тютюнових та продуктів з нікотином.
 6. Відмова від куріння, перехід на IQOS, IQOS VEEV і lil та відповідні тютюнові стiки та поди або інші нікотиновмісні продукти може призвести до необхідності перегляду дозування певних препаратів (наприклад, теофіліну, клозапіну, ропініролу).
 7. Якщо у вас виникли запитання щодо того, чи можна вам використовувати IQOS, IQOS VEEV і lil з урахуванням вашого стану здоров'я, зверніться за консультацією до лікаря.

Використання тютюнових стікiв та подів

 • Використовуйте тільки:
 • Пристрої IQOS ORIGINALSTM або попереднього покоління зі стіками для нагрівання HEETS TM,
 • lil SOLID TM з тютюновими стiками FiitTM,
 • lil HYBRIDTM з тютюновими стіками MiiXTM,
 • IQOS VEEV TM з подами VEEV TM.

Не використовуйте пристрої IQOS або lil з сигаретами або аналогічними продуктами. Це може завдати шкоди.

Не використовуйте пристрої IQOS VEEV із іншими подами. Це може завдати шкоди.

 • Жодним чином не видозмінюйте стіки для нагрівання HEETS, Fiit, MiiX і не додавайте до них будь-які речовини. Це може завдати шкоди.
 • У жодному разі не видозмінюйте та не намагайтесь перезаправити рідиною для електронних сигарет под VEEV або додати будь-які речовини до подів VEEV. Це може завдати шкоди.
 • Не використовуйте IQOS VEEV, якщо под VEEV пошкоджений, його цілісність порушена, зламаний або протікає. Це може завдати шкоди.

Перед використанням продукту ознайомтеся з усіма Застереженнями та інструкціями з безпеки, які містять важливу інформацію про використання продукту.

Погіршення властивостей батареї

Пристрої IQOS, IQOS VEEV, lil SOLID і lil HYBRID, включаючи тримачі, живляться від літій-іонних (Li-ion) акумуляторів. Літій-іонний акумулятор у пристроях вважається витратним компонентом, властивості якого з часом погіршуються. Це природний процес, притаманний всім літій-іонним акумуляторам. З часом активні елементи всередині акумулятора втрачають здатність зберігати енергію, що призводить до постійного зменшення максимальної ємності та корисної енергії акумулятора. Крім того, активні елементи стають менш ефективними у постачанні енергії, що призводить до зниження здатності акумулятора забезпечувати достатню потужність для роботи компонентів електронного пристрою. В результаті, у таких випадках, тривалість роботи може зменшуватися, кількість використань або кількість затяжок з повного заряду може зменшуватися, друге використання поспіль може стати коротшим або взагалі зникнути.

Акумулятор — це хімічна система, яка вимагає певних температурних діапазонів під час зарядки та розрядки для оптимальної роботи та мінімізації втрат ємності батареї протягом усього терміну служби. Хоча ваш пристрій має конкретний робочий діапазон, у межах якого він буде функціонувати, робота на граничних точках цього діапазону скорочує термін дії акумулятора. Ваш пристрій поставляється з індивідуальним програмним забезпеченням для контролю параметрів зарядки, щоб максимально продовжити термін служби вашого пристрою. Ці алгоритми можуть підтримувати довговічність акумулятора, але все ж не можуть повністю запобігти звичайному зносу літієвих акумуляторів. Робота вашого пристрою за високої та низької температури прискорить знос акумулятора. Навіть якщо ви не використовуєте пристрій, акумулятори містять хімічні компоненти, які з часом можуть втрачати свої властивості. Щоб уповільнити процес зносу акумулятора, ми рекомендуємо заряджати пристрій у рекомендованому температурному дiапазонi, не тримати його розрядженим протягом тривалого часу та використовувати зарядні кабелі та блоки живлення, що входять у комплект пристрою відповідно до інструкції.

Дізнайтеся більше важливої інформації у цьому FAQ.

Чи є використання IQOS безпечним або позбавленим ризиків? Ні. Хоча повний перехід на IQOS становить менший ризик для вашого здоров'я ніж продовжувати курити*, IQOS не виключає усі ризики та містить нікотин, який викликає залежність. Найкращий варіант — це відмовитися від споживання тютюну і нікотину у всіх формах. Проте повний перехід на IQOS є кращим вибором, ніж продовжувати курити.

* На основі сукупності наявних доказів для IQOS в порівнянні з продовженням куріння.

Чи шкідливий нікотин? Нікотин викликає залежність. Але він не є основною причиною виникнення захворювань, пов'язаних з курінням. Кількість нікотину, яку доставляє IQOS, є порівнюваною зі звичайними сигаретами. За даними наших клінічних досліджень при використанні стіка з IQOS споживається приблизно така ж кількість нікотину, що і при викурюванні сигарети.

Як ви вимірюєте рівень викидів IQOS, який, як ви стверджуєте, є нижчим в середньому на 95% порівняно з димом сигарети 3R4F? Ми стверджуємо, що IQOS виділяє в середньому на 90-95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами. Під відсотком (90-95%) розуміється середнє зниження рівнів викидів деяких складових, визначених як ключові для відстеження відомими організаціями громадського здоров'я (як ВООЗ і Науково-експертний комітет Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США), і які містяться в тютюновому аерозолі IQOS, у порівнянні з димом "еталонної" сигарети 3R4F. Точний відсоток зниження викидів залежить від конкретного переліку, який береться за основу. Для цього ми збираємо тютюнову пару та дим в інтенсивному режимі прокурки Health Canada Intense (HCI) (об'єм затяжки 55 мл, тривалість затяжки 2 секунди, інтервал затяжки 30 секунд), беручи стік за базу порівняння. Розрахунки зниження рівня викидів не включають нікотин.

На яку сукупність доказів ви посилаєтесь, стверджуючи, що перехід на IQOS становить менший ризик для здоров'я, ніж продовжувати курити? Сукупність доказів включає у себе дані клінічних досліджень компанії "Філіп Морріс Інтернешнл" (ми провели 10 клінічних досліджень з кількома тисячами учасників у США, Великобританії, Японії та Польщі), хімічний склад аерозолю та дані 18 неклінічних досліджень. Сукупність доказів показує, що, хоча використання IQOS не виключає усі ризики для здоров'я, повний перехід на IQOS становить менший ризик шкоди порівняно із продовженням куріння сигарет.

Як ви підраховуєте кількість користувачів IQOS? Ми використовуємо фінансові дані або оцінки компанії "Філіп Морріс Інтернешнл", панелі користувачів IQOS і дані досліджень ринку "Філіп Морріс Інтернешнл" (PMI). Загальна кількість користувачів, яку ми заявляємо, стосується користувачів IQOS, для яких використання тютюнових стіків для нагрівання виробництва PMI становить щонайменше 5% від їх щоденного споживання тютюну за останні 7 днів, а кількість людей, які за нашими оцінками повністю кинули курити сигарети, стосується користувачів IQOS, які повністю відмовилися від сигарет і для яких тютюнові стіки для нагрівання виробництва PMI складають щонайменше 70% від споживання тютюну для нагрівання за останні 7 днів.

Що це за сигарета 3R4F, на яку ви посилаєтеся? Це сигарета, незалежно розроблена Університетом Кентуккі в США для проведення наукових досліджень. Це зразок, який зазвичай використовується у дослідженнях тютюну, що дозволяє порівняти дані певного дослідження з даними іншого дослідження. Дослідницькі сигарети 3R4F не доступні для продажу споживачам.

На веб-сайті та в інших місцях взаємодії ви можете знайти інформацію для споживачів про продукти IQOS, яка походить з таких джерел:

Задоволеність насиченістю і смаком від IQOS, порівнювана з задоволеністю від сигарет.*

* Джерело: 3-місячні клінічні дослідження, проведені в США та Японії із 160 дорослими курцями в реальних умовах (амбулаторно).

Дослідження* показали, що задоволеність насиченістю і смаком у курців, які повністю перейшли на IQOS порівнювані з рівнем задоволеності курців, які продовжують палити сигарети.

* Джерело: 3-місячні клінічні дослідження, проведені в США та Японії із 160 дорослими курцями в реальних умовах (амбулаторно).

Нова прошивка IQOS 3 DUO продовжує термін служби батареї тримача.*

*Кількість сеансів на заряд може змінюватися в залежності від багатьох факторів, включаючи: режим використання, налаштування пристрою, вік акумулятора та умови навколишнього середовища.

IQOS залишає значно менше слідів на зубах*, ніж сигарети.

* Джерело: неклінічне лабораторне дослідження, проведене у Швейцарії на зубах людини та найпоширеніших матеріалах зубних пломб. На відміну від реальних умов, на зуби не впливали інші барвники, що могло б вплинути на результати.

IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*

* "95% менше" означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію на IQOS.com.

IQOS виділяє в середньому на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*

* Зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з еталонною сигаретою.

IQOS виділяє значно нижчі рівні шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*

* Зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію на IQOS.com.

Повний перехід на IQOS становить менший ризик для вашого здоров'я, ніж продовжувати курити.*

* Джерело: виходячи з сукупності наявних доказів щодо IQOS порівняно з продовженням куріння.

Повний перехід на IQOS менш шкідливий, ніж продовжувати курити.*

* Джерело: виходячи з сукупності наявних доказів щодо IQOS порівняно з продовженням куріння.

Повний перехід на IQOS становить менший ризик для вашого здоров'я, ніж продовжувати курити. IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин в порівнянні з сигаретами.*

* "95% менше" означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. Перегляньте Важливу інформацію на IQOS.com.

Повний перехід на IQOS менш шкідливий, ніж продовжувати курити. IQOS виділяє в середньому на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*

* Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%.

IQOS виділяє в середньому на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.* +Зважаючи на наявні наукові докази, повний перехід на IQOS, ймовірно, становитиме менший ризик для вашого здоров'я, ніж продовжувати курити.

* Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%.

Різносторонні та грунтовні клінічні дослідження* свідчать, що використання IQOS становить менший ризик для вашого здоров'я, ніж продовжувати курити.

* Виходячи з сукупності наявних доказів щодо IQOS порівняно з продовженням куріння.

Сигарети з низьким вмістом "смол" до 1 мг, як і всі інші сигарети, становлять серйозну загрозу здоров'ю людини. Кращим вибором, ніж куріння, є перехід на IQOS. Ви знали? Спалювання тютюну в будь-якій сигареті, включаючи сигарети з вмістом смол до 1 мг, призводить до утворення шкідливих хімічних речовин. Тютюновий аерозоль IQOS містить у середньому на 95% менше шкідливих хімічних речовин, порівняно з еталонною сигаретою.* IQOS: кращий вибір ніж продовжувати курити сигарети для вас і для всіх дорослих курців.

* Середнє зниження рівнів шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети.

Повний перехід на IQOS — кращий вибір для вашого здоров'я, ніж продовження куріння сигарет.*

* Виходячи з сукупності наявних доказів щодо IQOS порівняно з продовженням куріння.

IQOS не виділяє "смоли". IQOS нагріває тютюн, а не спалює його, утворюючи тютюновий аерозоль, що принципово відрізняється від сигаретного диму. Тому IQOS не виділяє "смоли", а його тютюновий аерозоль містить в середньому на 95% нижчі рівні шкідливих хімічних речовин.* Наші докази також свідчать, що повний перехід на IQOS менш шкідливий, ніж продовжувати курити. IQOS — кращий вибір, ніж сигарети, для вас і всіх дорослих курців, які інакше продовжували б палити.

* Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%.

СИГАРЕТИ УТВОРЮЮТЬ СМОЛИ — IQOS НІ

Смоли — твердий залишок сигаретного диму, який утворюється після згорання сигарети. IQOS не виділяє смоли, оскільки він нагріває тютюн, а не спалює його. Він утворює аерозольний залишок, який принципово відрізняється від смол і містить значно нижчі рівні шкідливих хімічних речовин.* Повний перехід на IQOS менш шкідливий, ніж продовження паління.**

* Середнє зниження рівнів шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з сигаретним димом.

** Джерело: На основі сукупності наявних доказів щодо IQOS порівняно з продовженням куріння.

СИГАРЕТИ УТВОРЮЮТЬ СМОЛИ — IQOS НІ

Смоли — твердий залишок сигаретного диму, який утворюється від згорання сигарети.

IQOS не виділяє смоли, оскільки він нагріває тютюн, а не спалює його. Він утворює аерозольний залишок, який принципово відрізняється від смол і містить значно нижчі рівні шкідливих хімічних речовин.*

* Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з сигаретним димом.

СИГАРЕТИ УТВОРЮЮТЬ БАГАТО МОНОКСИДУ ВУГЛЕЦЮ — IQOS НІ

У сигаретах тютюн згорає, виділяючи багато оксиду вуглецю (чадного газу). IQOS не спалює тютюн, виділяючи в середньому на 98% менше оксиду вуглецю (CO) і значно нижчі рівні інших шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.** Джерело: Ми виміряли рівні деяких шкідливих хімічних речовин, визначених як ключові для відстежування відомими громадськими організаціями охорони здоров'я. Їхній вміст в середньому на 95% нижчий порівняно з димом сигарети (крім нікотину).

МІФ: Нікотин – основна причина хвороб, пов'язаних із курінням.

РЕАЛЬНІСТЬ: Нікотин НЕ є основною причиною захворювань, пов'язаних з курінням.

Нікотин викликає залежність, але основними причинами хвороб, пов'язаних з курінням, є інші хімічні речовини, що виділяються при згоранні сигарети.

Оскільки IQOS нагріває тютюн, а не спалює його, ви отримуєте смак тютюну та на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*

*"На 95% менше" означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) в порівнянні з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію на IQOS.com.

МІФ: Нікотин – основна причина хвороб пов'язаних із курінням.

РЕАЛЬНІСТЬ: ДИМ – основна причина хвороб, пов'язаних із курінням.

Нікотин викликає залежність але основними причинами хвороб, пов'язаних з курінням, є інші хімічні речовини, що виділяються при згоранні сигарети.

Нікотин міститься в тютюновому листі. Він викликає залежність але не є основною причиною захворювань, пов'язаних з курінням.

Дим, який виділяється при горінні сигарети, є основною причиною хвороб, пов'язаних з курінням.

IQOS не виділяє дим, оскільки він нагріває тютюн, а не спалює. IQOS дає смак тютюну та на 95% менше шкідливих хімічних речовин у порівнянні з сигаретами.*

* Сигаретний дим містить високі рівні шкідливих хімічних речовин, що виділяються при горінні сигарети. "Зниження на 95%" означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію на IQOS.com.

При курінні сигарет, люди навколо також вдихають дим, при використанні IQOS – ні.

IQOS не виділяє дим і не призводить до пасивного куріння.

Він виділяє тютюновий аерозоль, що містить значно менше шкідливих хімічних речовин*, тому має менший вплив на повітря і людей навколо у порівнянні з сигаретним димом.

* Середнє зниження рівнів шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети.

Сигарети погано впливають на повітря і людей навколо, IQOS – ні. *

IQOS не виділяє дим і не призводить до пасивного куріння.

Оскільки IQOS нагріває тютюн, а не спалює його, він виділяє значно менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами ** для вас і людей навколо.

Дослідження PMI, проведене відповідно до стандартів ISO з моделюванням в реальних сценаріях, що спирається на порогові межі якості повітря у приміщеннях з достатньою (згідно норм) вентиляцією.

** Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) в порівнянні з димом еталонної сигарети.

Сигарети мають смак диму.

IQOS дає смак справжнього тютюну без диму.

Смак сигарет — це насправді смак диму, що утворюється при згоранні тютюну.

Оскільки IQOS нагріває тютюн, а не спалює його, ви отримуєте смак справжнього тютюну та на 95% менше шкідливих хімічних речовин * порівняно з сигаретами.

*"На 95% менше" означає середнє зниження рівнів шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) в порівнянні з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію на IQOS.com.

Деякі смаки потрібно розпробувати.

Так буває з багатьма хорошими речами, які обираєш. З IQOS так само.

Смак нагрітого тютюну відрізняється від смаку сигарети, — але зниження рівнів шкідливих хімічних речовин на 95%* робить ці зусилля вартими того.

*"На 95% менше" означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) в порівнянні з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію на IQOS.com.

Монооксид вуглецю, скорочено CO, – це токсичний газ без запаху й кольору. Він виділяється у великій кількості під час згорання деяких речовин, наприклад палива, деревини або тютюну в сигаретах; його шкідливість загальновідома, тож у багатьох з нас вдома є датчики, аби попередити про його наявність у повітрі.

При вдиханні CO через легені потрапляє в кровообіг і зменшує здатність крові переносити кисень, що впливає на роботу мозку, серця і м'язів.

Це може призвести до перенавантаження серця, яке має забезпечити достатньо кисню усьому тілу. Саме серце також отримує менше кисню, що може призвести до розвитку серцево-судинних захворювань.

Багато хто помилково думає, що так само і з будь-якою альтернативою, що використовує тютюн. Однак, IQOS не спалює тютюн, а нагріває його, утворюючи на 98% менше монооксиду вуглецю і значно нижчі рівні інших шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами. *

Тому повний перехід на IQOS значно знижує рівень монооксиду вуглецю в організмі порівняно з продовженням курінням.

* Джерело: Ми виміряли рівні деяких шкідливих хімічних речовин, визначених як ключові для відстежування відомими громадськими організаціями охорони здоров'я. Їхній вміст в середньому на 95% нижчий порівняно з димом сигарети (крім нікотину).

Понад 14,2 мільйона дорослих курців перестали палити тютюн і почали нагрівати його за допомогою IQOS.*

* Фінансові звіти або оцінки PMI (за виключенням деяких країн Східної Європи), панелі користувачів IQOS та дослідження ринку PMI. Станом на Жовтень 2022. Користувачі IQOS, які повністю відмовились від сигарет і для яких стіки для нагрівання PMI складають щонайменше 70% споживання тютюну для нагрівання за останні 7 днів.

У всьому світі налічується понад 20,3 мільйона * користувачів IQOS, з них 14,2 мільйона ** повністю відмовились від сигарет.

Фінансові звіти або оцінки PMI (крім деяких країн Східної Європи), панелі користувачів IQOS та дослідження ринку PMI. Станом на Жовтень 2022.

*Користувачі IQOS, для яких стіки для нагрівання становлять щонайменше 5% їх денного споживання тютюну за останні 7 днів. ** Користувачі IQOS, які повністю відмовились від сигарет і для яких тютюнові стіки для нагрівання PMI складають щонайменше 70% від споживання тютюну для нагрівання за останні 7 днів.

Щодня тисячі дорослих курців по всьому світу переходять на IQOS.*

Щодня тисячі дорослих курців у всьому світі перестають палити тютюн і починають нагрівати його за допомогою IQOS.*

* Станом на Жовтень 2022.Користувачі виключно систем нагрівання тютюну, для яких тютюнові стіки для нагрівання PMI складають щонайменше 70% від споживання тютюну для нагрівання за останні 7 днів. Фінансові звіти або оцінки PMI, панелі користувачів IQOS та дослідження ринку PMI.

Більшість курців, які перейшли на IQOS, повністю відмовились від сигарет.*

* Фінансові звіти або оцінки PMI, панелі користувачів IQOS та дослідження ринку PMI.

7 з 10 курців, які перейшли на IQOS повністю відмовилися від сигарет.*

* Фінансові звіти або оцінки PMI (крім деяких країн Східної Європи), панелі користувачів IQOS та дослідження ринку PMI. Станом на Жовтень 2022. Користувачі IQOS, які повністю відмовились від сигарет і для яких тютюнові стіки для нагрівання PMI складають щонайменше 70% від споживання тютюну для нагрівання за останні 7 днів.

IQOS — система для нагрівання тютюну №1.*

* Джерело: глобальна оцінка PMI загального обсягу продажів одиниць продукту для нагрівання тютюну на ринках станом на Жовтень 2022 (крім деяких країн Східної Європи).

Відносно продуктів IQOS VEEV ви можете знайти інформацію для споживачів на веб-сайтi та в інших точках взаємодії. Така інформація надається із наступних джерел:

IQOS VEEV виділяє менше запаху, ніж сигарети.*

* Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 596 курців легального віку, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

IQOS VEEV залишає менше стійкого запаху, ніж сигарети.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 596 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

IQOS VEEV залишає менше стійкого запаху на руках, волоссі та одязі, ніж сигарети.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 596 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

IQOS VEEV залишає менше запаху на меблях та тканині, ніж сигарети.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 596 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

Оскільки в процесі використання IQOS VEEV виробляється менше запаху, ніж під час куріння сигарет, це, ймовірніше, завдасть менше незручностей людям навколо вас.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 596 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

IQOS VEEV практично не має запаху у порівнянні з сигаретами.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 596 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

IQOS VEEV не залишає неприємного запаху.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 596 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

В IQOS VEEV, аерозоль розсіюється швидше, ніж сигаретний дим.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 596 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

Після використання IQOS VEEV мені комфортніше спілкуватися з людьми, ніж після куріння сигарети.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 596 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

Після використання IQOS VEEV у мене в роті залишається менше неприємних відчуттів та присмаку у порівнянні з відчуттями після куріння сигарети.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 596 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

IQOS VEEV залишає значно менше слідів на зубах у порівнянні із сигаретами*.

Додаткова інформація: якщо зуби вже мають пофарбовані ділянки, перехід на IQOS VEEV не відновить їх колір.

*Джерело: неклінічне лабораторне дослідження, проведене в Швейцарії щодо зубів людини та зубних композитів. На відміну від реальних умов, зуби не піддавалися впливу інших фарбувальних речовин, які можуть вплинути на результати.

IQOS VEEV виділяє значно меншу кількість шкідливих хімічних речовин у порівнянні з сигаретами.*

*Джерело: Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) в порівнянні з димом «еталонної» сигарети. Ознайомтеся з важливою інформацією на iqos.ua.

Випари IQOS VEEV містять значно меншу кількість шкідливих хімічних речовин у порівнянні з сигаретним димом.*

*Джерело: «Менше шкідливих хімічних речовин» – це ті шкідливі хімікати, які не виявлені у випарах IQOS VEEV, але є у димі «еталонної» сигарети. Ознайомтеся з важливою інформацією на iqos.ua.

В IQOS VEEV використовується електронні смарт-контролі для запобігання перегріву рідини, що постійно гарантує значне зниження рівня вмісту шкідливих хімічних речовин у порівнянні з сигаретами.*

*Джерело: Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) в порівнянні з димом «еталонної» сигарети. Ознайомтеся з важливою інформацією на iqos.ua.

IQOS VEEV виділяє в середньому на 95% менше шкідливих хімічних речовин у порівнянні з сигаретами.*

*Джерело: Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) в порівнянні з димом «еталонної» сигарети. Ознайомтеся з важливою інформацією на iqos.ua.

VEEV створює менше запаху, ніж IQOS з використанням HEETS.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 294 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 

Більшість споживачів погоджуються, що VEEV практично не залишає запаху у порівнянні з IQOS з використанням HEETS.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 294 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

Більшість споживачів погоджуються, що оскільки VEEV має менше запаху, ніж IQOS з використанням HEETS, це створює менше дискомфорту для людей навколо вас.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 294 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

Більшість споживачів погоджуються, що оскільки VEEV має менше запаху, ніж IQOS з використанням HEETS, це створює менше дискомфорту для людей навколо вас.*

*Джерело: дослідження, проведені в Україні серед 294 повнолітніх курців, користувачів пристроїв для нагрівання тютюну або електронних сигарет, грудень 2019 р. та серпень 2020 р.

Відносно продуктів IQOS lil ви можете знайти інформацію для споживачів на веб-сайтi та в інших точках взаємодії. Така інформація надається із наступних джерел:

lil SOLID виділяє менше запаху, ніж звичайні сигарети.*

*Джерело: За результатами опитування, проведеного агентством серед більш ніж трьохсот респондентів за межами України у 2020 році.

lil SOLID залишає менш стійкого запаху у повітрі та на речах, що мене оточують, ніж звичайні сигарети.*

* Джерело: За результатами опитування, проведеного агентством серед більш ніж трьохсот респондентів за межами України у 2020 році .

lil SOLID залишає менше стійкого запаху на руках, волоссі та одязі, ніж звичайні сигарети.*

* Джерело: За результатами опитування, проведеного агентством серед більш ніж трьохсот респондентів за межами України у 2020 році .

lil SOLID виділяє значно меншу кількість шкідливих хімічних речовин, ніж сигарети.*

* Джерело: Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) в порівнянні з димом «еталонної» сигарети. Ознайомтеся з важливою інформацією на iqos.ua.

lil SOLID 2.0 виділяє значно меншу кількість шкідливих хімічних речовин, ніж сигарети.*

* Джерело: Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) в порівнянні з димом «еталонної» сигарети. Ознайомтеся з важливою інформацією на iqos.ua.

lil SOLID 2.0 виділяє в середньому на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.

* Джерело: Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (за винятком нікотину) в порівнянні з димом «еталонної» сигарети. Ознайомтеся з важливою інформацією на iqos.ua.

Відносно продуктів BONDS ви можете знайти інформацію для споживачів на веб-сайтi та в інших точках взаємодії. Така інформація надається із наступних джерел:

З BONDS отримуєш справжній смак тютюну.

Всередині стіків для BONDS суміш трьох сортів справжнього тютюну.

З BONDS отримуєш задоволеність від насиченості та смаку справжнього тютюну.

Тютюн високої якості.

Споживачі, які використовують BONDS, відзначають менше неприємних відчуттів і присмаку у роті, ніж після викуреної сигарети.*

*89% з 345 повнолітніх споживачів у Філіппінах погоджуються з цим твердженням, 2022.

BONDS створює менше запаху, ніж сигарети.*

*97% з 345 повнолітніх споживачів у Філіппінах погоджуються з цим твердженням, 2022.

BONDS створює набагато менше запаху, ніж сигарети.*

*97% з 345 повнолітніх споживачів у Філіппінах погоджуються з цим твердженням, 2022.

Тютюновий аерозоль BONDS розсіюється швидше, ніж сигаретний дим.*

*97% з 345 повнолітніх споживачів у Філіппінах погоджуються з цим твердженням, 2022.

Оскільки BONDS створює менше запаху, ніж сигарети, він, ймовірно, менше заважатиме людям навколо.*

*97% з 345 повнолітніх споживачів у Філіппінах погоджуються з цим твердженням, 2022.

Від BONDS в моїх кишенях або сумці не залишається запах.*​

*91% з 345 повнолітніх споживачів у Філіппінах погоджуються з цим твердженням, 2022.

BONDS залишає менше запаху на меблях і тканині, ніж сигарети.*​

*97% з 345 повнолітніх споживачів у Філіппінах погоджуються з цим твердженням, 2022.

BONDS залишає менше стійкого запаху на руках, волоссі й одязі, ніж сигарети.*​

*97% з 345 повнолітніх споживачів у Філіппінах погоджуються з цим твердженням, 2022.

BONDS залишає менше стійкого запаху у повітрі навколо, ніж сигарети.*​

*97% з 345 повнолітніх споживачів у Філіппінах погоджуються з цим твердженням, 2022.

Споживачі, які використовують BONDS, почуваються комфортніше з іншими людьми, ніж після викуреної сигарети.​

*94% з 345 повнолітніх споживачів у Філіппінах погоджуються з цим твердженням, 2022.

Споживачі, які використовують BONDS, кажуть, що їхнє дихання пахне краще, ніж після сигарет.*​

*87% з 345 повнолітніх споживачів у Філіппінах погоджуються з цим твердженням, 2022.

BONDS не створює запаху сигаретного диму.

Завдяки BONDS на тобі і навколо тебе немає запаху сигаретного диму.

Оскільки BONDS не залишає на тобі запаху сигаретного диму, твої друзі зможуть помітити, що ти більше не пахнеш сигаретним димом.

Завдяки BONDS твої друзі помітять, що ти не пахнеш, як після викуреної сигарети.

BONDS залишає значно менше слідів на шторах і меблях, ніж сигаретний дим.

BONDS не залишає слідів на пальцях.

BONDS залишає значно менше слідів на зубах*, ніж сигарети. ​

Важливо: якщо зуби вже мають наліт, перехід на BONDS не відновить колір.

* Неклінічне лабораторне дослідження впливу аерозолю аналогічного електронного пристрою для нагрівання тютюну на зуби та найпоширеніші матеріали зубних пломб. На відміну від реальних умов, на зуби не впливали інші барвники, що могло б вплинути на результати.

BONDS не потребує чистки. 

Від BONDS у твоїх кишенях або сумці не залишається тютюн.

BONDS не утворює попіл.

На відміну від сигарет, BONDS не спалює тютюн.

На відміну від сигарети, яка горить, з BONDS немає ризику випадково обпалити оточуючих, домашніх тварин, одяг і меблі.

BONDS не утворює дим.

Без вогню.

BONDS виділяє в середньому на 95% нижчі рівні шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*

Важливо: Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. BONDS не виключає усіх ризиків.

* Зниження рівнів 9 шкідливих хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Дивись Важливу інформацією на IQOS.com.

BONDS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*

Важливо: Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. BONDS не виключає усіх ризиків.

* “На 95 % менше” означає середнє зниження рівнів 9 хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Дивись Важливу інформацію на IQOS.com.

BONDS виділяє значно нижчі рівні хімічних речовин порівняно з сигаретами.*

Важливо: BONDS не виключає усіх ризиків. 

* Зниження рівнів 9 шкідливих хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Дивись Важливу інформацію на IQOS.com.

СИГАРЕТИ УТВОРЮЮТЬ СМОЛИ — BONDS НІ​

Смоли — твердий залишок сигаретного диму, який утворюється після згорання сигарети. ​

BONDS не виділяє смоли, оскільки він нагріває тютюн, а не спалює його. Він утворює аерозольний залишок, який принципово відрізняється від смол і містить значно нижчі рівні шкідливих хімічних речовин.*

ВАЖЛИВО: Відсутність смол не означає, що BONDS виключає усі ризики. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність.

* Зниження рівнів 9 шкідливих хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Дивись Важливу інформацією на IQOS.com.

СИГАРЕТИ УТВОРЮЮТЬ БАГАТО МОНООКСИДУ ВУГЛЕЦЮ — BONDS НІ ​

У сигаретах тютюн згорає, виділяючи багато оксиду вуглецю (чадного газу).​

BONDS не спалює тютюн, виділяючи в середньому на 98% менше оксиду вуглецю (CO) і значно нижчі рівні інших шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.* ​

ВАЖЛИВО: Це не означає зниження ризику на 98 %, а оксид вуглецю — лише одна з багатьох шкідливих хімічних речовин, що містяться у сигаретному димі. BONDS не виключає усіх ризиків. Аерозоль містить нікотин, що викликає залежність.

* Ми виміряли рівні 9 шкідливих хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Їхній вміст в середньому на 95% нижчий. Дивись Важливу інформацію на IQOS.com.

МІФ:​

Нікотин — основна причина хвороб, пов'язаних із курінням.​

РЕАЛЬНІСТЬ:​

Нікотин НЕ є основною причиною захворювань, пов'язаних з курінням.​

Нікотин викликає залежність, але основними причинами хвороб, пов'язаних з курінням, є інші хімічні речовини, що виділяються при згоранні сигарети.​

Оскільки BONDS нагріває тютюн, а не спалює його, ви отримуєте смак і задоволеність від тютюну та на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*​

ВАЖЛИВО: це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. BONDS не виключає усіх ризиків.

* “На 95 % менше” означає середнє зниження рівнів 9 хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Дивись Важливу інформацією на IQOS.com.

Нікотин міститься в тютюновому листі. Він викликає залежність, але не є основною причиною захворювань, пов'язаних з курінням. ​

Дим, який виділяється при горінні сигарети, є основною причиною хвороб, пов'язаних з курінням.​

BONDS не виділяє дим, оскільки він нагріває тютюн, а не спалює його. Він дає смак та задоволеність від тютюну та на 95% менше шкідливих хімічних речовин у порівнянні з сигаретами.*​

ВАЖЛИВО: це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95 %. BONDS не виключає усіх ризиків.

*Сигаретний дим містить високі рівні шкідливих хімічних речовин, що виділяються при горінні сигарети. "Зниження на 95%" означає середнє зниження рівнів 9 хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Дивись Важливу інформацією на IQOS.com.

При курінні сигарет люди навколо також вдихають дим, при використанні BONDS — ні.​

BONDS не виділяє дим і не призводить до пасивного куріння.​

Він утворює тютюновий аерозоль, що містить значно нижчі рівні шкідливих хімічних речовин*, тому має менший вплив на повітря й людей навколо у порівнянні з сигаретним димом.​

ВАЖЛИВО: BONDS не виключає усіх ризиків для вас і людей навколо.

*Зниження рівнів 9 шкідливих хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Дивись Важливу інформацією на IQOS.com.

Сигарети погано впливають на повітря і людей навколо, BONDS — ні.*​

BONDS не утворює дим і не призводить до пасивного куріння.​

Оскільки BONDS нагріває тютюн, а не спалює його, він виділяє значно нижчі рівні шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами** для вас і людей навколо.​

ВАЖЛИВО: BONDS не виключає усіх ризиків для вас і людей навколо.

*Дослідження PMI, проведене відповідно до стандартів ISO з моделюванням в реальних сценаріях, що спирається на порогові межі якості повітря у приміщеннях з достатньою (згідно норм) вентиляцією.​

** Зниження рівнів 9 шкідливих хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. ​

Дивись Важливу інформацією на IQOS.com.

BONDS нагріває, а не спалює тютюн.

Технологія BONDS науково підтверджена/перевірена.

BONDS надійний.

BONDS стійкий до дощу.

Ізольоване відділення всередині BONDS захищає електроніку від пилу і бруду.

У BONDS немає леза, а отже і пов’язаних з ним несправностей.

BONDS повністю заряджається за 150 хвилин.

Повного заряду BONDS вистачає на цілий день. *​

*Залежить від особливостей використання конкретним споживачем. Ємність акумулятора може з часом змінитися.

Повного заряду акумулятора BONDS вистачає на 20 використань.*​

*Ємність акумулятора може з часом змінитися.

З BONDS можеш використати 3 стіки поспіль.

BONDS простий і безпроблемний у використанні.

BONDS має смарт-функції. Наприклад, показує, скільки часу залишилося до кінця використання стіка.

BONDS — компактний пристрій.

BONDS — компактний, портативний, зручно поміщається у кишеню.

BONDS зручно тримати в руці.

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.