Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 29, 2024

Що робити, якщо загубив IQOS?

Підготували для тебе кілька порад, що робити, якщо ти загубив Айкос або одну з його частин (тримач або зарядний пристрій). А також кілька рекомендацій, про що варто подбати заздалегідь на випадок, якщо колись загубиш свій IQOS.

1. Пошукати загублений Айкос через додаток IQOS App

Якщо ти загубив Айкос, допомогти тобі його знайти може мобільний додаток IQOS App – застосунок для користувачів IQOS, за допомогою якого можна оновлювати прошивку, налаштовувати смарт жести, вібросигнали, підсвітку, відслідковувати кількість використаних стіків та багато іншого. Крім цього в додатку є функція пошуку загубленого пристрою, якою можна скористатися в мобільній версії IQOS App для Android або у браузерній версії на iPhone.

Важливо: щоб скористатися функцією пошуку у додатку, Айкос повинен бути заряджений і підключений до телефону по блютус. Тож радимо підключити IQOS до додатку і не відключати. Якщо пристрій загубиться, це стане у нагоді.

Якщо Айкос загубився поблизу, у радіусі до 10 метрів (вдома, у машині, тощо), його можна знайти схоже до того, як шукаєш телефон вдома – подзвонити на нього, але через додаток. Для цього потрібно зайти в додаток у розділ «Пристрої», «Керування пристроєм». Натисни на кнопку «Знайти пристрій», щоб увімкнути вібрацію. Тепер слухай. Зарядний пристрій IQOS почне вібрувати.

Пошукати загублений Айкос

Якщо ж ти загубив Айкос десь далі, додаток покаже останнє місце (точку на карті), де він «бачив» пристрій.

Пошукати загублений Айкос

Більше про те, як знайти загублений IQOS через мобільний додаток IQOS App.

Зверни увагу, якщо ти загубив лише тримач, тоді, знайти його через додаток не вийде. Також, якщо у тебе IQOS ORIGINALS ONE, на жаль, ти не зможеш скористатися функцією пошуку, адже ця модель не підтримує Блютуз.

Які моделі IQOS підтримують Bluetooth і функцію пошуку загубленого девайсу у додатку: IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA, IQOS ILUMA ONE, IQOS ORIGINALS DUO/DUO, IQOS VEEV.

Пристрої lil та BONDS не підтримуються додатком IQOS.

2. Заблокувати гарантію та можливість скористатися іншими сервісами і програмами для цього девайсу

Якщо загублений девайс не вдалося знайти, можна призупинити гарантію на нього та можливість скористатися іншими сервісами. Це означатиме, що якщо хтось знайшов твій IQOS, він не зможе замінити його на новий за гарантією, скористатися Апгрейдом, тощо. 

Для цього звернися на гарячу лінію за номером 4767 або у фірмовий магазин IQOS і повідом про те, що загубив Айкос та хочеш заблокувати гарантію. Ми допоможемо.

До речі, якщо потім все-таки відшукаєш загублений Айкос, то зможеш знову активувати гарантію і доступ до програм і сервісів. 

3. Купити ту складову IQOS, якої не вистачає

Якщо ти загубив якусь одну з частин Айкос, тримач або зарядний пристрій, щоб не купувати новий девайс повністю, зможеш придбати лише загублену складову.

Купити тримач IQOS ORIGINALS DUO/DUO

Купити зарядний пристрій IQOS ORIGINALS DUO/DUO

Якщо ти загубив тримач або зарядний пристрій Айкос Ілюма, звернися до нас за номером 4767. Спробуємо допомогти.

4. Купити новий Айкос

Якщо ти загубив Айкос, але вже давно думав про те, щоб замінити його на новий, можеш подивитися моделі пристроїв IQOS з цінами. Серед наших систем нагрівання тютюну є різні системи нагрівання тютюну на будь-який бюджет, від 399 до 3399 грн.

Айкос

5. Додати пристрій у свій профіль

Про всяк випадок радимо додавати кожен новий девайс у свій профіль (якщо він не додався автоматично).

Якщо загубиш Айкос, а хтось його знайде, ми зможемо за серійним номером девайсу встановити, що це твій, та повернути. Щоб перевірити, чи зареєстровані усі твої девайси, зайди в особистий профіль за номером телефону і перейди у «Мої пристрої». Якщо не знайшов там свій девайс, додай його. 

Що робити, якщо я знайшов чийсь загублений IQOS

Якщо ти знайшов загублений Айкос і хочеш повернути його, зв’яжися, будь ласка, з нами через гарячу лінію за номером 4767. Спробуємо відшукати власника за серійним номером пристрою.

Що буде, якщо загубив IQOS під час тест-драйву

Нам дуже шкода, що так сталось. Якщо під час прокату ти загубив девайс і не повернув його до кінця терміну прокату, на жаль, ти більше не зможеш скористатися цим сервісом. Тож, будемо дуже вдячні, якщо ти зможеш повернути девайс у повній комплектації, з пристроєм і аксесуарами для зарядки.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.