Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 21, 2023

Як знайти загублений IQOS через мобільний додаток IQOS App?

Сьогодні розповідаємо про функцію додатку IQOS App, яка допомагає знайти загублений Айкос за допомогою мобільного додатку. Кілька кліків — та застосунок покаже, де він востаннє «бачив» IQOS або змусить його вібрувати, якщо пристрій залишився десь поблизу від тебе.

Раніше ми вже розповідали все про мобільний додаток IQOS App, його функціонал та особливості різних версій:

Як працює пошук загубленого Айкос через додаток?

Ця фіча має два режими. Перший — якщо твій Айкос загубився десь вдома, наприклад, в іншій кімнаті (у радіусі 10 метрів). Зможеш «подзвонити» на свій пристрій, як на телефон і він завібрує. Другий — якщо забув його у друзів, в офісі, у закладі. Тоді додаток покаже адресу (точку на карті), де востаннє IQOS було підключено до смартфону по блютузу.

Цей функціонал дещо схожий до Find my iPhone (пошук загубленого Айфону). Пошук iPhone працює через інтерфейс iCloud. При цьому можна визначити останню геолокацію пристрою або, якщо він увімкнений, побачити місцеположення у реальному часі та активувати пошук по вібрації. Пошук втраченого Айкосу схожий, але різниця в функціях все ж є. Наприклад, «подзвонити» на Айкос можна, лише якщо він в радіусі 10 метрів та підключений по блютуз. Додаток Айкос визначає лише останню локацію, де пристрій підключався по блютус до смартфону без відслідковування в реальному часі.

Важливо: пошук девайсу доступний лише в мобільному додатку для Android та в веб-версії для браузерів з bluetooth, якою можна користуватися на iOS. В додатку для ноутбуків та комп’ютерів такої опції немає, так як підключитися до цієї версії можна лише через USB-кабель. Також ця функція недоступна для IQOS ORIGINALS ONE через відсутність Bluetooth.

Як зробити так, щоб додаток IQOS App завжди бачив девайс?

 • IQOS має бути увімкненим та зарядженим.
 • Тримач має бути всередині зарядного пристрою. В іншому випадку скористатися пошуком по вібрації не вийде, а карта показуватиме останню локацію зарядного пристрою, не тримача.
 • Айкос має бути підключений по блютуз до смартфону. Ось тут є інструкція, як підключити Айкос до додатку через блутус. Лише так можна скористатися функцією пошуку девайсу. Інакше додаток показуватиме не те місце, де ти реально залишив IQOS, а те де востаннє активував Bluetooth підключення.

Щоб дізнатися більше про функції та можливості додатку, заходь на сторінку про IQOS App. Тут ми зібрали посилання на скачування, технічну інформацію та покрокові інструкції з використання.

Як знайти Айкос через мобільний додаток Android?

В мобільному застосунку для смартфонів на Андроїд можна знайти свій девайс за двома сценаріями. Перший — якщо пристрій загубився, скажімо, вдома і знаходиться в радіусі 10 метрів від смартфону. А другий — якщо пристрій знаходиться за межами роботи блютуз зв’язку.

Щоб знайти свій Айкос, який знаходиться поблизу:

 1. Зайди в додаток та переконайся, що девайс підключено по блютус до смартфону. Тільки в такому випадку можна знайти пристрій по вібрації.
 2. В меню «Пристрої» клікни на кнопку «Детальніше», а далі на функцію «Знайти мій пристрій».
 3. Додаток «побачить», що Айкос знаходиться поблизу і запропонує «подзвонити» на нього — увімкнути довгу вібрацію. Таким чином можна почути, де йде сигнал та знайти Айкос.

Кілька підказок — аби спрацював режим пошуку по вібрації, тримач обов’язково має бути всередині зарядного пристрою. Також необхідно поділитися даними про місцезнаходження смартфону. Для цього в гео налаштуваннях додатку IQOS App на смартфоні обери опцію «Дозволяти завжди», а не «Дозволяти, лише коли додаток використовується». Не переймайся, ми не зберігаємо та не передаємо нікому твої геодані. Це потрібно лише для зв’язку по блютуз.

Щоб знайти Айкос, що загубився десь далі, ніж на відстані 10 метрів (тобто додаток не бачить його прямо зараз через Bluetooth):

 1. Зайди в мобільний додаток IQOS App на своєму Андроїд смартфоні. У меню «Пристрої» натисни «Детальніше» під зображенням айкосу.
 2. Клікни на кнопку «Знайти мій пристрій». Додаток покаже карту та точну адресу, де востаннє твій Айкос був приєднаний по блютуз до смартфону. Також, можна одразу прокласти маршрут до необхідної точки у Google Maps.

Як знайти Айкос в веб-додатку IQOS App на iPhone?

Як ми раніше вже розповідали, мобільного додатку для iOS, як у Android, не існує. Однак, ми створили веб-версію IQOS App, яку можна використовувати на айфонах у браузері BlueFy.

Як почати користуватися веб-версією IQOS App для iPhone.

В цій версії додатку знайти свій пристрій можна лише у випадку, якщо:

 • BlueFy відкритий на твоєму Айфоні, ти авторизований у веб-версії IQOS App, а твій девайс підключено до додатку по блютус.
 • Айкос знаходиться на відстані 10 метрів або ближче.

Щоб знайти Айкос в додатку на Айфоні:

 1. Відкрий браузер BlueFy та веб-версію IQOS App. Нагадаємо, ти маєш бути авторизований зі своїми логіном та паролем, та підключений по блютуз до Айкосу.
 2. На основній сторінці з пристроєм скролимо трохи нижче до меню «Знайти мій пристрій». Натискаємо.
 3. Якщо все ок і девайс поруч, додаток запропонує ввімкнути вібрацію. Так ти почуєш, де «дзвонить» твій IQOS. Як знайдеш девайс, просто вимкни вібрацію у смартфоні.

Куди звертатись, якщо є питання про IQOS App?

Якщо раптом залишились питання про використання додатку, оновлення прошивки чи інші функції, звертайся до нашої служби підтримки:

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.