Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лют 27, 2024

Які стіки підходять для використання з системою нагрівання тютюну BONDS?

Нещодавно в нашому портфелі з’явилася система нагрівання тютюну BONDS. Девайс нагріває тютюн без участі леза чи голки та зовсім не потребує чистки. Через особливості будови і технології нагрівання, для використання BONDS не підходять знайомі тобі раніше стіки HEETS і Fiit для IQOS та lil SOLID, а також стіки TEREA для IQOS ILUMA. Цей пристрій можна використовувати виключно зі стіками BLENDS.

Що таке BONDS?

BONDS (Бондз) – це компактна система нагрівання тютюну, що нагріває тютюн, а не підпалює його. Завдяки цьому замість диму утворюється аерозоль з ароматом справжнього тютюну. Батарея BONDS розрахована на 20 стіків без підзарядки, а один сеанс триває 4 хвилини без обмеження по кількості затяжок.

Які стіки підходять для BONDS?

BONDS можна використовувати лише з одним брендом стіків – BLENDS (Блендс), що були розроблені спеціально під нього. З жодними іншими стіками, зокрема HEETS, Fiit і TEREA, Бондс використовувати не можна.

Тютюнові стіки Блендс мають особливу конструкцію: вони не мають відкритої тютюнової частини та з обох боків закриті фільтрами-заглушками. Завдяки цьому тютюн зі стіка не залишається всередині пристрою та взагалі не контактує з ним напряму. Тому BONDS зовсім не потребує чистки.

Ззовні можна легко відрізнити BLENDS від інших марок стіків за дизайном пачки і виглядом самих стіків. Блендс мають яскраві кольорові пачки з написом blends і позначкою for bonds. На самих стіках Блендс побачиш логотип і фірмовий орнамент.

Більше про Стіки BLENDS для BONDS: види, смаки, ціни, що всередині.

Чому стіки HEETS і Fiit не підходять для BONDS?

Незважаючи на те, що стіки HEETS і Fiit схожі за формою і розміром на стіки BLENDS, вони не підходять для використання з BONDS.

Пристрої IQOS і BONDS мають різні технології нагрівання. Відповідно, стіки для них потрібні також різні. Айкос та ліл, що працюють з тютюновими стіками Хітс і Фіт, нагрівають тютюн за допомогою нагрівального елемента (леза чи голки), вбудованих в тримач або пристрій. Коли вставляєш стік, лезо пронизує тютюн та нагріває його зсередини стіка до випаровування аерозолю. Конструкція стіків HEETS і Fiit підлаштована під принцип роботи пристрою: тютюнова частина залишається відкритою, тютюн нарізаний і вкладений всередині стіка вертикальними смужками, щоб лезо входило безперешкодно.

На відміну від IQOS і lil, BONDS не має нагрівального елементу у вигляді леза чи голки. Бондз працює за технологією RoundHeat, нагріваючи стік по контуру напряму від стінок нагрівальної камери. Якщо вставити стік Хітс чи Фіт в Бондз, девайс, навіть якщо й розпочне нагрів, все одно не зможе прогріти тютюн належним чином. Сеанс не буде таким, як має – аерозолю і смаку буде мало або зовсім не буде. Більш того, тютюн зі стіка HEETS/Fiit може потрапити всередину BONDS, забруднити пристрій та загалом негативно вплине на його роботу. І, навпаки, не намагайся використовувати BLENDS з IQOS чи lil, адже це може пошкодити нагрівальне лезо/голку.

Чому стіки TEREA не підходять для BONDS?

Хоча стіки TEREA, як і BLENDS ззовні схожі за конструкцією (і перші, і другі з обох боків закриті фільтрами), а BONDS, як і IQOS ILUMA не має вбудованого нагрівального леза, стіки Тереа не підійдуть для використання з Бондз. Пристрої мають різні технології нагрівання. Айкос Ілюма нагріває тютюн за допомогою індукції. Всередину кожного стіка TEREA вбудований металевий нагрівальний елемент. Індукційна спіраль в Айкос Ілюма генерує електромагнітне поле, що розігріває заховану у стік металеву пластину. А та, в свою чергу, нагріває тютюн у стіку зсередини до випаровування аерозолю. Бондз, що працює за технологією резистивного нагрівання, нагріває тютюн у стіку ззовні, по контуру стіка від стінок нагрівальної камери. Для використання BONDS не потрібні стіки з нагрівальним елементом всередині.

Що буде, якщо вставити в BONDS стік HEETS чи Fiit?

Хоча стіки Хітс і Фіт за розмірами та візуально дуже схожі на Блендс, вони не підходять для пристроїв Бондз. Якщо просто спробувати вставити стік HEETS в BONDS, він легко туди ввійде, а пристрій навіть розпочне нагрівати тютюн. Але аерозолю буде зовсім мало, а смак практично не відчуватиметься. При цьому тютюн зі стіка Хітс чи Фіт може потрапити у нагрівальну камеру Бондз та забруднити пристрій або забити отвір для подачі повітря.

Що буде, якщо вставити стік BLENDS в IQOS чи lil?

Не радимо перевіряти. Нижня частина стіка BLENDS закрита ацетатним фільтром-заглушкою. Ці стіки розроблені спеціально для пристроїв BONDS, що нагрівають тютюн від стінок нагрівальної камери. IQOS та lil нагрівають тютюн у стіку за допомогою леза чи голки, що пронизують стік зсередини. Тому, якщо спробуєш вставити стік Блендс в Айкос чи ліл, ти ризикуєш зламати нагрівальний елемент пристрою. Якщо спробуєш увімкнути IQOS зі стіком BLENDS, то нагрівальне лезо почне плавити фільтр-заглушку. Девайс і стік будуть остаточно пошкоджені.

Що буде, якщо вставити в BONDS стік TEREA?

Насправді, якщо вставити стік Тереа в Бондз, він нагріє його, а під час використання навіть відчуватиметься смак і буде аерозоль. При цьому смак і відчуття не будуть кращими, ніж зі стіками Блендс. Крім того, ми не можемо гарантувати, що використання стіків, не призначених для Бондз, не зашкодять пристрою. Стіки Тереа були розроблені спеціально для індукційного нагрівання, коли тютюн в стіку нагрівається зсередини за допомогою захованого в нього металевого нагрівального елементу. Бондз має іншу технологію нагрівання, він нагріває тютюн у стіку ззовні, тому для його використання не потрібні стіки з нагрівальним елементом всередині.

Що буде, якщо вставити стік BLENDS в IQOS ILUMA?

Хоч ззовні стіки Блендс дуже схожі на стіки Тереа для Айкос Ілюма (і ті, й інші з обох боків закриті фільтрами й не мають відкритої тютюнової частини), вони не підійдуть для використання з IQOS ILUMA з індукційною технологією нагрівання. IQOS ILUMA призначений для використання лише зі стіками TEREA із вбудованим нагрівальним елементом. Якщо вставити Блендс, або будь-який інший стік (крім Тереа) в Айкос Ілюма, стік ввійде в пристрій, але він навіть не почне нагрівати його. IQOS ILUMA розпізнає стіки та вмикається лише з тими, що призначені саме для нього.

Що буде, якщо вставити стік нео для гло в Бондс?

Користувачі іноді запитують, чи можна використовувати Бондс зі стіками Нео для Гло, адже девайси здаються схожими за конструкцією і принципом роботи. Насправді, ні. Ці пристрої мають різну будову і технологію, та вимагають різних стіків. BONDS можна використовувати виключно зі стіками BLENDS. Доступні наразі для продажу стіки нео для гло (незалежно від формату, демі чи нано) – занадто тонкі та довгі для Бондс. Більше того, ці стіки не закриті знизу, тож тютюн може висипатися всередину девайса та забруднити його.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.